MAIN STAGE
ČETVRTAK 06.07
Franz Ferdinand
The Cardigans
The Cult
after2:
DJ Krafty Kuts + MC Dinamite
PETAK 07.07
Morrissey
Kelis
Sidhharta
after2:
LTJ Bukem MC Conrad
SUBOTA 08.07
Billy Idol
HIM
The Beat Fleet
after2:
Andy C & MCGQ
NEDELJA 09.07
Pet Shop Boys
Scissor Sisters
Kiril Džajkovski + Special Guests Esma Redžepova i Vlada Divljan
after2:
DJs Are Not Rock Stars aka Princess Superstar & Alexander Technique
DANCE ARENA
ČETVRTAK 06.07
Dave Clarke
Eric Prydz
Layo & Bushwacka!
M.A.N.D.Y.
Jo Jo de Freq
Simian Mobile Disco
Marko Nastić
PETAK 07.07
Steve Lawler
Nick Warren
Hernan Catteneo
James Zabiela
James Holden
Dee Face
SUBOTA 08.07
Junior Jack & Kid Crčme
David Guetta
Steve Angello
Sebastian Ingrosso
Switch
Gordan Paunović
NEDELJA 09.07
Jeff Mills
Derrick May
Umek
Technasia Live!
Loco Dice
Vladimir Aćić
FUSION STAGE
ČETVRTAK 06.07
Suzanne Vega
Darko Rundek
Partibrejkers
Obojeni Program
Block Out
Vroom
Tide
PETAK 07.07
Massimo Savić
Darkwood Dub
Let 3
Eyesburn
E Play
Blla Blla Blla
Strip
SUBOTA 08.07
Sofa Surfers
Dog Eat Dog
Van Gogh
Mistake Mistake
Zbogom Brus Li
Drum 'n' Zez
Euforija
NEDELJA 09.07
Junkie XL
Rambo Amadeus
Neno Belan
Kanda Kodža i Nebojša
Intruder
Rare
Actually Alone
WORLD MUSIC
ČETVRTAK 06.07
Bukovina Club
Orhtodox Celts
Kal
Foltin
Black Panters
PETAK 07.07
Dunkelbunt
DJ Shantels (Bukovina club)
Olah Vince i Triola
Gyass Band
Sarajevo Drum Orchestra
Orkestar AD Libitum i Najbolji Pevači Tamburaške Muzike
SUBOTA 08.07
Lajko Felix
Projekat Žlust
Amaro Del
Garavi Sokak
La Colonie Volvox
La sed gitana
NEDELJA 09.07
Šaban Bajramović
Cubismo
Tamara Obrovac
Slobodan Trkulja
Bloko Maranhao
Slavic Soul Party
Actually Alone
String Forces
METAL HAMMER STAGE
ČETVRTAK 06.07
Madball
Hitman
Discord
Fullsize
Scarps
Lockdown
Hang
Face It
Noise Bleed
PETAK 07.07
Max Cavalera + Danny Lilker & Guests Jamm Session
Annathema
Alogia
Rapid Force
Amon Din
Simargal
Ophiolatry
Father
Sacramental Blood
SUBOTA 08.07
Ritam Nereda
Overdrive
Hetera
Antipop
Good Eye Closed
Noctiferia
Deaqfness By Noise
Nula Plus
NEDELJA 09.07
Moonspell
The Stone
Abonos
Demether
Diluvium
Ashes You Leave
Rain Delay
Darkshines
Tales Of Dark
Wolfs Hunger
HAPPYNOVISAD STAGE
ČETVRTAK 06.07
Marcus James
Paolo Mojo
Dacha
Bokee
Aćim
A.P.
Tole
PETAK 07.07
Matthias Tanzmann
Casey
Vlada Janjić
Car Z
Vlada
Dovla
SUBOTA 08.07
Nookie
Dylan
Raiden
Gein
Robyn Chaos
Cell D
Double B
M-Tech
Lemon
NEDELJA 09.07
Gebr. Teichmann
Basteroid LIVE!
Faktor X
Daniel Aleksandar
Stole
Buca
HIP-HOP STAGE
ČETVRTAK 06.07
Bolesna Braća
Frankie
Sinestet
NBG Unit
PETAK 07.07
Marchello
Elemental
Hein Teny
Sky Wikluh
DJ Rajd
SUBOTA 08.07
Bad Copy
Škabo & PKS
Dječaci
DJ Kobazz
NEDELJA 09.07
General Woo
VIP
Struka & Lud
THC
De Niro
Shorty
Dada
Suid