Exit Fest, Novi Sad, Serbia
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 32
  1. #1

    Exit Fest, Novi Sad, Serbia

    Da li pratite Exit? Šta uopšte mislite o ovom festivalu? Ove godine najavljuju Franz Ferdinanda, Pet Shop Boys, Cardigans-e... Svakako napredak u odnosu na vreme kada su Kosheen najavljivali kao glavne zvezde. Da li ste već rezervisali ulaznice ili možda imate odbojnost prema ovom dogadjaju?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Exit

    Ove godine sam se jako razocarala u Exit. Dosad sam isla na Exit svake godine ali ove godine su presli sve granice. Najvise me je iznerviralo to sto u martu treba da narucim kartu (po normalnoj ceni) i da je platim u roku od 10 dana za festival koji pocinje 3,5 meseca kasnije. (A do tada mogu i umreti.) Kada su karte pustene u prodaju na netu, nije se tacno ni znalo ko dolazi na Exit i za sta rezervises kartu.

    Sada je cena karata vec negde 5.500 koliko znam ako ne i vise a to je cini mi se malo nenormalna cena

    Exit je sada festival namenjen strancima jer strancima to nije skupo i ne moraju vizu da vade i jeftino im pivo ovde.
    Ali Exit team treba da shvati da stranci ne dolaze na Exit da bi videli te grupe koje ovde nastupaju (videli su ih u svojim drzavama vec 100 puta), nego dolaze da vide prostor na tvrdjavi, dolaze da vide sta je to Srbija i Novi Sad, i dolaze da upoznaju ljude koje zive na ovim prostorima, dolaze u zezu. A kako ce upoznati ljude koji ovde zive ako je festival namenjen strancima ???

    Razocarao me je Exit jako. Zaboravljena je pocetna ideja Exita- izlaz za mlade u Srbiji.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Exit

    Exit sucks!

    Svake godine sve gore i gore. Odlicnu ideju su upropastili.

    Pocev od cene koja polako postaje misaona imenica, do bezobrazluka da platis, a ne znas sta si platio. Nisam isao prosle godine, a necu ni ove.

    Kao, Exit je muzicki festival... Ma daj... Leglo narkomana. Sve neki tuc-tuc kljuc-kljuc. I to malo dobrih r'n'r grupa sto ima u Srbiji, nisu u stanju da dovedu, nego dovode neke strance anonimuse i predstavljaju ih kao svetske sega-mega zvezde. Pokupe ciguse kod Najlon pijace, stave im afro-periku i predstave ih kao DJ-a iz Afrike.

    Vratite nam koncert godine!!!


    ps. Goldie, svaka cast.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Exit

    Citat Kunic kaže:
    : Kao, Exit je muzicki festival... Ma daj... Leglo narkomana. Sve neki tuc-tuc kljuc-kljuc. :
    E pa kunicu... makar da je tako...

    1. ne stvaraju se narkomani na exit-u, samo vole da ga posete, kao i ostatak normalnog sveta

    2. bilo je nekada sto ti kazes "tuc-tuc"... ali sada se pretvorilo u nesto mnogo gore... nekada sam mogao da idem na tri mesta da slusam techno ili goa-u... a prosle godine... samo dj. arena i to.... cak i carl cox je pustao neki tech house jer su tako zamislili exit.

    od prosle godine su u fazonu da hoce stvar da pretvore u gitarski festival...

    sto se tice cene karte... cist bezobrazluk... nadam se da ce propasti kad su tako skrnavi. Cena karte ce jos malo pa dostici mesecnu platu nekih novosadjana.
      Vrh

  5. #5

    07 Odgovor: Exit

    Citat goldie kaže:
    .
    .
    .
    Exit je sada festival namenjen strancima jer strancima to nije skupo i ne moraju vizu da vade i jeftino im pivo ovde.
    .
    .
    .
    Razocarao me je Exit jako. Zaboravljena je pocetna ideja Exita- izlaz za mlade u Srbiji.
    E pa goldie... podrzavam te potpuno... ako nista onda bi mi koji smo odavde, trebali da imamo neki popust ili jeftinije karte. Nemozemo i mi i englezi da placamo isti iznos, i to po ceni po ugledu na engleske (zapadno-evropske) cene festivala.

    Ako ces da vodis kampanju protiv exit-a, ja cu ti se pridruziti u protestima
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Exit

    ooops.... naravno... ne protiv exit-a, nego protiv organizacije exit-a

    Svi znamo da je exit najbolji provod u celoj godini, zeleli bi da ga imamo... ali cemu sve to kada ne mozemo da ga posetimo jer su cene astonomske.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Exit

    Citat game_enginer kaže:
    ooops.... naravno... ne protiv exit-a, nego protiv organizacije exit-a
    Slazem se. Moja greska. A sto se tice ovoga

    Citat game_enginer kaže:
    E pa kunicu... makar da je tako...

    1. ne stvaraju se narkomani na exit-u, samo vole da ga posete, kao i ostatak normalnog sveta

    2. bilo je nekada sto ti kazes "tuc-tuc"... ali sada se pretvorilo u nesto mnogo gore... nekada sam mogao da idem na tri mesta da slusam techno ili goa-u... a prosle godine... samo dj. arena i to.... cak i carl cox je pustao neki tech house jer su tako zamislili exit.

    od prosle godine su u fazonu da hoce stvar da pretvore u gitarski festival...
    1. Nisam ja ni rekao da se stvaraju, ali je cinjenica da je preko 80% ljudi na drogama. U Areni je 101% nadrogirano.

    2. Meni je i dalje to tuc-tuc. Sta ces, ukusi su u pitanju. :mig: Ja bre volim da cujem gitaru, bas, bubanj i eventualno klavijature.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  8. #8

    11 Odgovor: Exit

    Evo ih ovi, dežurni egzithejteri. Pa, ako se obistine priče da će na EXIT doći i Manu Chao, ja ne samo da ću sigurno ići na EXIT, već ću pod hitno početi sa realizacijom svojih dugogodišnjih planova o učenju španskog. A vi crknite sa vašim Blek Sabatima, Ajron Mejdenima i ostalim mrtvim bendovima.

    Por el suelo hay una compadrita
    Que ya nadie se para a mirar
    Por el suelo hay una mamacita
    Que se muere de no respetar
    Patchamama te veo tan triste
    Patchamama me pongo a llorar...
    Esperando la ltima ola
    Cudate no te vayas a mojar
    Escuchando la ltima rola
    Mamacita te invito a bailar...
    Por el suelo camina mi pueblo
    Por el suelo hay un agujero
    Por el suelo camina la raza
    Mamacita te vamos a matar...
    Esperando la ltima ola
    Patchamama me muero de pena
    Escuchando la ltima rola
    Mamacita te invito a bailar...
    Por el suelo camina mi pueblo
    Por el suelo moliendo condena
    Por el suelo el infierno quema
    Por el suelo la raza va ciega...
    Esperando la ltima ola
    Patchamama me muero de pena
    Escuchando la ltima rola
    Mamacita te invito a bailar...




    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...

      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Exit

    Ma može da priča ko šta hoće, do sada sam bila na skoro svakom EXIT Festivalu, tj, samo sam ga jedne godine propustila. E ove godine idem sigurno na Billy Idola i naravno:

    THE CULT


    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Exit

    Da znate da vam zavidim The Cult u Srbiji,uaaaaaaau
    Verujem da ce napraviti vecu festu nego ovde,dobro zvuce,Billy nikad nije bolje svirao,a Ian nikad nije vise licio na Jim Morrisona
    Not all treasure is silver and gold, mate.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Exit

    E sada moram da iskocim sam sebi iz usta. Sa Bilijem i Kaltom su se malko oprali, sto se tice ucesnika, ali cena... 'Oce neko da mi pokloni 6.000 dindzi?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Exit

    Cuti sad i ti, nemoj da mi stajes na muku Da nisam cula ko dolazi, ne bih ni razmisljala da idem
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  13. #13

    11 Odgovor: Exit

    ma ja idem, mada znam da je skupo, ali samo na jedan dan i sada odlucujem, mada sve nekako smekam pet shop boyse, na njima sam odrasla, a opet tu je i billy, mada mi vec djeluje nekako ocvalo, ali idem kao i svake godine.
    a jel netko zna koliko ce kostati karta za 1 dan???
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Exit

    Citat nattydread kaže:
    a jel netko zna koliko ce kostati karta za 1 dan???
    Vidis, to bi i mene zanimalo
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Exit

    Onako, odokativno, grubo i neprecizno receno - cirka 2-3 somica.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tour de Serbia
    Autor maleni u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 25.12.2013, 22:13
  2. Serbia Rally
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.06.2011, 21:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •