Šta trenutno radite? - Strana 233
Strana 233 od 259 PrvaPrva ... 133183223231232233234235243 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,481 do 3,495 od ukupno 3881
  1. #3481

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Prigusila svetlo, pustila laganu muziku i uzivam...
    U jednom trenutku u životu shvatiš kome je stalo, kome nikad nije bilo, kome više nije, i kome će uvek biti. Zato se ne zamaraj ljudima iz prošlosti, postoji razlog zašto nisu došli u tvoju budućnost.

  2. #3482

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    krstarim po kladionickim sajtovima da vidim ko nudi bolju cenu da No1e rasturi skota / shkota /. otje sigurno

    usput jedem crnu cokoladu sa malinama / ovo jos nisam probao / ali lep sklad , kad puckaju, one sitne semenke iz malina i mesaju se sa gorkom cokoladom. nema sta nisu jos izmislili .




    i na spavanje ...
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  3. #3483

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Pijem kaficu, Eurosport je tu, Nole idemo....
    U jednom trenutku u životu shvatiš kome je stalo, kome nikad nije bilo, kome više nije, i kome će uvek biti. Zato se ne zamaraj ljudima iz prošlosti, postoji razlog zašto nisu došli u tvoju budućnost.

  4. #3484

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    slusam zavijanje kulera, i opasno me nervira...srecem kafu bez cigare
    ne nisam prestrala nego ih nemam u trenitnom posedeu, a lenja guzica nikako da se nakani da krene ...

  5. #3485

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    čekam da ladne kuglof kojeg sam pre 15min. izvadila iz rerne,prelepo izgleda..
    ubacila sam malo milka čokolade sa lešnicima u njega,sitno iseckani u tamni kakao deo..
    htela sam i brusnice ali mrzelo me ići
    u prodavnicu,tako da upala je grožđica..mmm,njam,njam
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #3486

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    ..i večeras čekam da ladne kuglof
    Onaj od sinoć se pojeo,he he
    Ove večeri nije me mrzilo da skoknem do radnje i kupim brusnice....ali
    kako se ispostavilo da je sušena brusnica skuplja od zamrznute,kupih pakovanje
    mix-brusnica/borovnica...i ubacih u testo te je kuglof tamno ljubičaste boje.
    Pekao se bogme dobrih sat vremena...bio je mekši zbog ubačenog voća.Dodala sam
    i bademe seckane,pa sad jedva čekam da probam svoj improvizovani kolač...
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  7. #3487

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Управо сам сортирала музику у рачунару, сад кад сам то успјешно обавила, да успјешно обавим још пар ствари, па да идем на спавање.
    Ал' без музике ништа!
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  8. #3488

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Ustala sam ranije, u citavih pola 12, pijem kafu i razmisljam kako ce sestra danas da pravi kiflice. Ubila bih za kiflice.
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #3489

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Trljam oči....sela sam pred TV-i posle ručka,opustila se i zadremala..ma ,ne znam dal' je prošlo 5min.
    Inače jedva sam se dovezla s'posla....neki mi uspavljujući dan,zevah celim putem.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  10. #3490

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Čekam da veš mašina odvrti svoj krug, slušam Ferry-ja...njega bi trebalo prepisivati na recepAt, naročito u kasne sate, nadam se snu i razmišljam...kad pre prođe januar
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #3491

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    trenutno pečem jedan kolač,samo što nije gotrov....i sad ću ustati i pripremiti i drugi,
    kad je rerna vruća,strujna tarifa jeftina....nek se peče
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  12. #3492

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Дописујем се са неколико људи, сређујем утиске...
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  13. #3493

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    trenutno umirem od znatizelje ...

    nedeljno popodne , navukli se crni oblaci , duva neki vetar .treba da se vidim sa scerom na par sati . kupim kokice , cekam da se pojavi i dumam kako da osmislim tih nekoliko sati . bingo !!! setim se da se nedeljom odrzava buvlja pijaca tu odmah iza na parkingu i u dvoristu koledza. imao sam
    ranije obicaj da obilazim sve poznate i manje poznate buvljake u okolini i dalje . ne znam , ali ima neke drazi u razgledanju trash-a , posmatranju fizionomija , konverzaciji sa prodavcima ili kupcima , to , taj lezerni nacin tracenja vremena . usput, uvek se naleti na nesto neocekivano sto pobudi paznju . tako i danas .
    chicha u svojim mozda osamdesetim potpuno nezainteresovano , kao da sedi u svojoj basti iza kuce izlozio svoje '' blago''. zapazim veliku tvrdo ukoricenu autobiografiju ''Monthy Pyton flying circusa '', na skoro 400 strana, veoma ocuvana , vidim cenu £4, ne mogu verovati . knjiga o sest ljudi koji su svojim humorom potpuno okrenuli naopacke utemeljene stavove o onome sto je smesno a sta nije. secam se veceri kako sam sa nestrpljenjem cekao nove epizode ispred tv-a i jos bolje se secam kako sam uspeo upoznati dvojicu iz ''ganga'', Michaela Palina i Terry Gilliama , dvojicu od sestorice . naravno da sam uzeo knjigu uz blagosloveni smesak chiche koji mi onako tiho rece .... '' when you finish reading pass it
    to your daughter , she might love it '' !!!mislim se nesto .... hoce sigurno .


    jedva cekam da pocnem citati
    male stvari osvetle dan .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  14. #3494

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    trenutno uzimam vazduh
    zabole me glava od organske hemije
    alkani,alkeni,alkini....metilske grupe,izomeri,homologi nizovi....
    e pa stvarno zajebavaju tu decu....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #3495

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Potopila sam golo dupe u lavor koji je pun caja od kamilice i tako sad tipkam. Sedim k'o dete na noshi
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 233 od 259 PrvaPrva ... 133183223231232233234235243 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ko, ili šta, vam trenutno nedostaje?
    Autor valentina u forumu Pričaonica
    Odgovora: 1090
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 22:15
  2. Šta radite kad ste tužni...
    Autor makycica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 254
    Poslednja poruka: 09.02.2016, 13:18
  3. Na sta mirisete trenutno?
    Autor Sonja u forumu Lepota
    Odgovora: 588
    Poslednja poruka: 20.11.2014, 19:28
  4. Da li radite defragment diska
    Autor zlaja u forumu Softver
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 14.12.2011, 22:55
  5. Sta radite dok andjeli spavaju?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 23.10.2008, 22:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •