Šta trenutno radite? - Strana 247
Strana 247 od 259 PrvaPrva ... 147197237245246247248249257 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,691 do 3,705 od ukupno 3881
  1. #3691

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Sta radim ?
    Nista.
    Cekam.
    Okrsaj kod OK Korala kao i svaki pravi rancher.


    Ono sto sam imao da uradim sam uradio prepodne i sada ovde, eto, ubijam vreme .... punim baterije i punim bisage ....

    sve cekajuci .......
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  2. #3692

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    kanim se da sredim svoju jazbinu...Sreća što nije prljavo, nego samo neuredno...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #3693

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    izbacujem neku posteljinu napolje na suncečanje..jes malo kasno
    al' mož' da odstoji i za sutra...tako treba.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  4. #3694

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Pijem jedan veeeliki nes,
    sasvim opruzena i opustena na suncu.
    Trenutno mi samo ovo i treba
    Postoje samo dva načina da živiš: da živiš kao da ništa nije čudo ili da živiš kao da je sve čudo.

  5. #3695

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Meračim jabuku, koju čuvam već nekoliko dana u tašni i odlažem zadovoljstvo da je pojedem.
    Glupost, naravno jer do skoro nisam mogla da vidim jabuke a nekmoli da uživam u njima.
    Sve i da sam je onomad pojela, kupila bih druge danas.
    Ne znam zašto je ova sou spešl.
    Saznaću za koji minut kad (i ako) je pojedem.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  6. #3696

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Grickam bruskete koji su fenomenalno krckavi.Taj zvuk me dovodi do stanja nirvane.Pijem čaj od kamilice,slušam neku lepu muziku i razmišljam o tome koliko su moje nove baletanke udobne.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  7. #3697

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    e, sad ću da počnem da spuštam ljetnju robu, baš u ova doba...pa dok me zora ne (s)nađe...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  8. #3698

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Ja danas pojela 5 jabuka. One lepe, zelene, skupe k'o kutija cigara.
    Okup'o sam se, mirisem na Bekolino i neven, sa' cu kljove da zaperem i da pavam. Ujutru se ustaje.
    Kad smo kod ustajanja... (mrzi da trazim temu). Ja sam poznata mecka, spavala bih godinu dana da ne moram da ustajem iz kreveta. Vec nekih.. Sta znam, mesec - dva stimujem unutrasnji sat da ustajem i lezem na vreme. Kako sam pocela da radim nesto, tako vec neko vreme ustajem oko pola 9. Jedva, ali ustanem, zivnem posle dorucka. Danas nisam morala da ustanem rano ali dzaba, kao vestac se probudila u 9, ravno u 9, totales budna. Al' neces ti meni zorom raniti ak' ne moras, neces Teodore.. Digla sam se u pola 11, slogirana Dakle, kad se prvi put probudim, vreme mi je da se dizem, a ne da se razvlacim kao slinac po krevetu.
    Ovo je moglo i na zakljucak.
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #3699

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    šta sve nijesam uradila..
    a što ne bih malo 'takla' kužinu,
    a kad već diram kužinu daj da malo okadim dnevnu
    e, sad džabe to sređujem, ako ne operem terasu crijevom (nema veze što je kućni red, da ga poštuju, imali bi pre$ednika kućnog savjeta i ulaz bi odisao ćistoćom, a ovako prc)
    ajd kad već to sve sređujem daj da taknem spavaću, sa hodnikom, i na kraju kupatilo, koje je najviše pretrpjelo.
    Taman kad pomislih da je vrijeme da nešto čalabrcnem (baš sam bila ogladnjela), spasonosno zvono mi prekrati muke. Tata sa šerpicom supice domaće, sa sve krtolom i piletinom..Uh, morala sam platiti uslugu 'potrčka', time što sam mu dala kutiju 'Jaffe'..Sad žderem i kuckam... higijenski i ženstveno, prije svega...Boli me dupe, stan mi je čist!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  10. #3700

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Pijem pivo, poodavno to nisam radio...

  11. #3701

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Tacno nece da me mrzi da sad skuvam neki blesav pilav. I tebi je nedelja, sine Teodore
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #3702

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    ...ukočila prste,namackala noktice u rozla...a najbolje se suše nad tastaturom provereno.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  13. #3703

  14. #3704

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Tacno nece da me mrzi da sad skuvam neki blesav pilav. I tebi je nedelja, sine Teodore
    E, sto sam napravila pilav, da serpu pojedes. Obarila pirinac, ubacila nesto dimljeno sto se vuce po frizideru dugo (ali to sam prvo isprzila u tiganju pa sam sve djuture sa tom socnom masti ubacila u pilav), zalila jogurtom i tzatziki prelivom, naseckala dosta fete, ubacila kilu bosiljka i bibera i nije mi bilo dobro jer sam se obzderala.

    Trenutno kucam ovo i picim u krpe. Ujutru se ustaje.
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #3705

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Ispratih drage goste, pa da prošnjuvam po netu i da se vucinjam u krevet...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 247 od 259 PrvaPrva ... 147197237245246247248249257 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ko, ili šta, vam trenutno nedostaje?
    Autor valentina u forumu Pričaonica
    Odgovora: 1090
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 22:15
  2. Šta radite kad ste tužni...
    Autor makycica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 254
    Poslednja poruka: 09.02.2016, 13:18
  3. Na sta mirisete trenutno?
    Autor Sonja u forumu Lepota
    Odgovora: 588
    Poslednja poruka: 20.11.2014, 19:28
  4. Da li radite defragment diska
    Autor zlaja u forumu Softver
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 14.12.2011, 22:55
  5. Sta radite dok andjeli spavaju?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 23.10.2008, 22:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •