Šta trenutno radite? - Strana 236
Strana 236 od 259 PrvaPrva ... 136186226234235236237238246 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,526 do 3,540 od ukupno 3881
  1. #3526

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Dosla sa posla, sin mi skuvao kaficu i svako za svoj kompjuter...volim uvece da prosnjuram po temama na forumu i procitam ih...
    U jednom trenutku u životu shvatiš kome je stalo, kome nikad nije bilo, kome više nije, i kome će uvek biti. Zato se ne zamaraj ljudima iz prošlosti, postoji razlog zašto nisu došli u tvoju budućnost.

  2. #3527

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Trenutno psujem ove retarde iz Ulma. Jebote, koliko te ljude kenja! Više neću ni da gledam, pukosmo. Na sreću, evo počinje Liga šampiona, to me uvek najbolje uspava.

  3. #3528

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Danas je moj pidzama dan. Bukvalno se nisam pomerila iz kreveta od sinoc. Dobro, lazem, bila sam do prodavnice da kupim tortilje i keks.
    Od kako mi je covek sinoc napustio gajbu ja se krmacim. Navukla pidzamu, skinula prvu sezonu The Walking Dead (i gledala nocom, nisam spavala do 6 ujutru zbog silnih zombija), danas sam kao kontala da ucim ali sam videla da pada kisa pa mi bas nije bio merak a zna se da kad pada kisa ne izlazis iz kreveta ako ne moras. Posto danas ne dizem(o) natalitet, serija je presudila. Od kreveta sam napravila mini svinjac, sa leve strane keks i odelo + slusalice, sa desne strane tortilje (sad vec skoro prazna kesa), krpa za ruke i serpa puna supe iz kesice koju danas jedem odatle i to sa kutlacom.
    Jebe mi se i 'ocu da uzivam malo
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #3529

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Хм, да, нисам радила ништа корисно. Мислим да ми је то некако оправдано с обзиром на усрано расположење. Срећом, нисам се сјетила да купим пола ствари за стан, па сад немам шта да једем слатко у зао час
    Већ неколико сати сам слушала "The Weeknd" јер ме много погађа та врста музике у оваквом расположењу. Буквално ме заболе, и не могу да размишљам и да се трудим ни око чега. Мени је викенд већ почео, не интересује ме.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  5. #3530

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Kosava prestala, al' moja glavobolja nije...otvorila sajt Lagune i merkam koju knjigu da kupim, nisam odavno procitala nesto za svoju dusu, sve sam neke koje moram po "sluzbenoj" duznosti...e sad cu vala nesto za sebe, samo da ne preteram u kolicini, uvek imam taj problem, hmmm....
    U jednom trenutku u životu shvatiš kome je stalo, kome nikad nije bilo, kome više nije, i kome će uvek biti. Zato se ne zamaraj ljudima iz prošlosti, postoji razlog zašto nisu došli u tvoju budućnost.

  6. #3531

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    pijem jutarnju kafu..
    psihički se pripremam za ludnicu na poslu..
    lupam glavu šta da obučem, jer nikada ne oblačim istu stvar dva puta u toku nedelje (znam, kreten sam)
    priželjkujem sport večeras, preko mi je potreban
    i radujem produženom vikendu
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #3532

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    igram meksiko
    pijem kafu
    cekam da se podigne testo
    cutim
    ne pusim
    radujem se sto ujutru ovaj ne ide u skolu
    mnogo se radujem sto ovaj ujutru ne ide u skolu....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #3533

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    slusamm matorog kako grmi
    gde mu je desna rukavica ....radna
    reko', ja samo levu koristim evri dej , za desnu nism obavestena

  9. #3534

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Pokusavam da ukapiram sta mi se desilo sa laptopom.
    Jutros se iz cista mira ugasio, i to usred partije meksika majke mu ga nabijem
    pisalo neki windows update, configuration, tante za kukuriku i statijaznam...
    i sad su mi slova neka cudna, i nemam serbian latin u language bar-u, i nemam nijednu ikonicu na desktopu...i iskocio je prozorcic gde se nesto spominje D disk, al' evo ocu das ubijem sto ja ustvari nemam pojma sta on oce od mene
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #3535

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Pokusavam da ukapiram sta mi se desilo sa laptopom.
    Jutros se iz cista mira ugasio, i to usred partije meksika majke mu ga nabijem
    pisalo neki windows update, configuration, tante za kukuriku i statijaznam...
    i sad su mi slova neka cudna, i nemam serbian latin u language bar-u, i nemam nijednu ikonicu na desktopu...i iskocio je prozorcic gde se nesto spominje D disk, al' evo ocu das ubijem sto ja ustvari nemam pojma sta on oce od mene

    Huuuh..
    Automatski updejt izbegavaj jer ume da "vuče" i instalira kada nešto radiš. Ostavi da vidi updejt, ali da ti biraš koji kada ćeš "povući". Oko diska D..(pod uslovom da je drugi deo hard diska..tj. da ti je hard podeljen na 2 patricije) verovatno zahteva čekiranje na greške..a to možeš srediti ako u propertis diska D: izabereš iz toolsa.."error checking" i izabereš i da proveri i popravi "bad sectore"...
    Oko ikonica...lako ih je vratiti, ali mi "liči"...da je windows napravio novog usera . Izgleda...biće posla oko kompa...kockaru nijedan .
    Šta radim...? Upravo sam se vratio sa terena...gde je nekom "otet" pa isključen nalog na Fejsu taman kada je uplatio za 25 dolara tokene .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #3536

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Ajme Gospe od Skripnjela...pa tek mi sad nista nije jasno

    Definisi ovo "novi user". To mi se uopste ne dopada kako zvuci. Hoces da kazes da mi je neko opet hakovao masinu?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #3537

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Prepucavam se na feJsu sa jednom (kao) renomiranom kozmetičkom kućom
    Još mi vele da ne postoje dve iste koze i ljudi koji su u njima
    ...dok ne skapirah da misle o dve iste koŽe
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #3538

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Poštujem nečiju odluku i postupak. Ostalo mi samo da "pomognem" u tome, onime što je u mojoj moći.
    Nadam se da sam "pogodio" šta je trebalo da učinim. Nadam se da je to želela ta osoba i da će se obradovati.
    Šta sam ja želeo i šta bi me obradovalo je davno nebitno bilo kome sem meni samom.
    Naučih da...moje svetinje su, možda, nekome ono što želi da "nestane".
    Ionako samo ja ih i smatram svetinjama.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #3539

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    smeškam se
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  15. #3540

Strana 236 od 259 PrvaPrva ... 136186226234235236237238246 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ko, ili šta, vam trenutno nedostaje?
    Autor valentina u forumu Pričaonica
    Odgovora: 1090
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 22:15
  2. Šta radite kad ste tužni...
    Autor makycica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 254
    Poslednja poruka: 09.02.2016, 13:18
  3. Na sta mirisete trenutno?
    Autor Sonja u forumu Lepota
    Odgovora: 588
    Poslednja poruka: 20.11.2014, 19:28
  4. Da li radite defragment diska
    Autor zlaja u forumu Softver
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 14.12.2011, 22:55
  5. Sta radite dok andjeli spavaju?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 23.10.2008, 22:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •