evo vec sesti / 6 / dan j*****m se sa internet provajderom zabava za praznike .
maliciozno se smejuckam onima koji misle da je u ovoj zemlji / ne bi se moglo reci ''zemlji '' pre bi to bilo ''parcetu zemlje '' okruzeno vodom / sve u redu , sve sjajno , sve po zakonu , sve uredjeno , svi ljubazni , divota jednom recju . istina je malko drugacija . u stvari j**e lud zbunjenog .sa tim sto je uloga zbunjenog zapala moju malenkost .za ovih skoro nedelju dana prosao sam sve faze . potrosio gomilu para na mobilni telefon , prosao sva pitanja tipa '' dali vam krchi u telefonskoj slusalici ? '' dali zovete u vezi interneta ? '' dali ste mozda zaintersovani za fiberoptics internet ? '' nisu mi postavljali pitanja jedino o mom bracnom status , broju cipela i otkucajima srca u minutu . na stranu to sto pola pitanja nisam razumeo jer je akcenat komunikacije bio kao da mi odgovaraju iz bombaja ili kalkute , sto me ne bi iznenadilo uopste . trka za profitom ne poznaje granice . sinoc mi puko film .pre nego sto sam dosao do wendy / cuj wendy !!! / faulty and complain manadzerice n****o sam se uze i sire familije nekolicini usputnih na liniji . wendy sasvim sigurno nece vise razgovarati samnom , mada je obecala da ce svojerucno zapakovati i poslati router koji je ustanovljeno da ne funkcionise . trebalo im 5 dana poznavajuci efikasnost ''kraljevske''' poste dobicu ga za jedno 15 dana ako se ne zagubi usput .

borba za elementarna ljudska prava gde spade i internet se nastavlja .
sretni praznici vojvodjani .