Šta trenutno radite? - Strana 256
Strana 256 od 259 PrvaPrva ... 156206246254255256257258 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,826 do 3,840 od ukupno 3881
  1. #3826

    Odgovor: Šta sada trenutno radite?

    evo vec sesti / 6 / dan j*****m se sa internet provajderom zabava za praznike .
    maliciozno se smejuckam onima koji misle da je u ovoj zemlji / ne bi se moglo reci ''zemlji '' pre bi to bilo ''parcetu zemlje '' okruzeno vodom / sve u redu , sve sjajno , sve po zakonu , sve uredjeno , svi ljubazni , divota jednom recju . istina je malko drugacija . u stvari j**e lud zbunjenog .sa tim sto je uloga zbunjenog zapala moju malenkost .za ovih skoro nedelju dana prosao sam sve faze . potrosio gomilu para na mobilni telefon , prosao sva pitanja tipa '' dali vam krchi u telefonskoj slusalici ? '' dali zovete u vezi interneta ? '' dali ste mozda zaintersovani za fiberoptics internet ? '' nisu mi postavljali pitanja jedino o mom bracnom status , broju cipela i otkucajima srca u minutu . na stranu to sto pola pitanja nisam razumeo jer je akcenat komunikacije bio kao da mi odgovaraju iz bombaja ili kalkute , sto me ne bi iznenadilo uopste . trka za profitom ne poznaje granice . sinoc mi puko film .pre nego sto sam dosao do wendy / cuj wendy !!! / faulty and complain manadzerice n****o sam se uze i sire familije nekolicini usputnih na liniji . wendy sasvim sigurno nece vise razgovarati samnom , mada je obecala da ce svojerucno zapakovati i poslati router koji je ustanovljeno da ne funkcionise . trebalo im 5 dana poznavajuci efikasnost ''kraljevske''' poste dobicu ga za jedno 15 dana ako se ne zagubi usput .

    borba za elementarna ljudska prava gde spade i internet se nastavlja .
    sretni praznici vojvodjani .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  2. #3827

    Odgovor: Šta trenutno radite?

    Pušim makedonski duvan i čekam da mi se najstariji sin javi da je stigao u Novi Sad...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #3828

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Pozvala sam nekog na kafu, u stvari, predložila da odemo na kafu.
    Sad čekam odgovor.
    Nije mi prvo razbijanje dupeta o beton, nije ni poslednje, ali ja bih se izistinski radovala toj kafi i potencijalnom druženju.
    Problem je što projektujem gotova očekivanja u ljude i očekujem da ih oni ispune.
    A oni ni blizO
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #3829

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Prvo...čestitke Isahari na hrabrosti i stavu "sledim svoje srce" !
    A šta trenutno radim? Upravo završih neki komp koji me je namučio i upalio sam TV.
    Verovali ili ne...gledam samo finale Farme !
    Među nama...ako treba da navijam naravno da ću navijati za plavuše .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #3830

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Čekam da i mene neko pozove na kafu

  6. #3831

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Napravila bogovski paprikas...iscitavam malo net...otkad drndam iskljucivo mobilno internet...svasta mi nesto promakne. Bezveze...zelim samo da ovaj dan i noc prodju...sutra cu vec naci dobar izgovor... Jedva cekam da se dani vrate u normalu...jer iz godine u godinu mi ove euforije idu na k.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #3832

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Zju, još uvek u krevetu. Mama donela kolača, sa' ću kao krmak da jedem ležećki. Obžderala sam se luka sinoć, tačno mi nije dobro.
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #3833

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Kradem kikindskom komsiji net

    Pride,
    trpim torturu novih cizmica, msm, sedim u njima a noge placu i proklinju me.
    Setih se jednog aforizma:
    "Ako zelite da zaboravite na brige i probleme, samo obujte tesne cipele".
    Amin

  9. #3834

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    sto rece starsica nazderala se krompiruse i tacno mi nije dobro

    ko malo dete radujem se sutrasnjem danu, prvi put za badnje vece kod tetke u Vojvodini.
    jedva cekam, ne zbog jela bre...nego da vidim sve te obicaje i kako se ceka Bozic


  10. #3835

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Trenutno puš pauziram...a inače ribam pločice u kujni
    Lepo ja rekoh da ne funkcionišem po ovoj vremenskoj zoni...ko vampir sam...kako padne mrak dobijam snagu i energiju i volju i želju...
    I onda uhvatim talas...dok traje...msm, šteta ga je propustiti
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #3836

    Odgovor: Šta sada trenutno radite?

    Otkravljujem se. Obavio sam tri kruga subotnje nabavke, a zatim ću da popijem svoju drugu kafu...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #3837

    Odgovor: Šta sada trenutno radite?

    Pijem čaj ,gledam kroz prozor,švrljam po forumu,razmišljam o tome kako se čovek navikne na sve i o tome koliko je smešno kad te neko namerno ignoriše a znaš da misli na tebe
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  13. #3838

    Odgovor: Šta sada trenutno radite?

    Slicno tome sto iluzija radi.... Kad neko pokusava da ti udari ceznju a tishvatas sta zeli da postigne.... Cekam da se osusim i razmisljam da odem na neki rodjendan , a moze da bude i zanimljivo......

  14. #3839

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Bacam misli na razne strane...evo, u utorak ce se desiti, poslije skoro 7 godina "poznanstva" ... da cu se vidjeti ovdje u Becu sa jednom prijateljicom. Nismo se nikad ranije srele...a toliko smo toga podijelile..I ja prosto znam da ce susret biti kao da mi dolazi najrodjeniji. Makedonka I Bosanka...a sjecam se noci I noci filozofiranja...kukanja...jadanja...generacija smo, ni posla za nju, ni posla za mene..mozda bi se I srele nekuda da smo imale viska para. Ona je trbuhom za kruhom otisla u Afganistan, I vec godinama zivi taj zivot...ja sam di sam...I na povratku za bazu, bice jedan dan u Becu. Pise zivot price...neka pise.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #3840

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Mislim.
    Mislim kako ovakav život ne liči za mene. Sve sam ja to zamišljala lepše, lakše, zdravije.
    Mislim kako se tata menja i stari vidno, mislim o oskudici koja nam je dosad bila naučna fantastika
    o finansijskoj sigurnosti sa kojom sam odrastala, finim svetom uz koji sam rasla
    nekako je sve to otišlo niz vetar ničijom krivicom
    i došlo drugo vreme i drugi ljudi
    a ja, ni mi, se u takvom svetu ne snalazimo.
    Ne jadikujem. Konstatujem.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 256 od 259 PrvaPrva ... 156206246254255256257258 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ko, ili šta, vam trenutno nedostaje?
    Autor valentina u forumu Pričaonica
    Odgovora: 1090
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 21:15
  2. Šta radite kad ste tužni...
    Autor makycica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 254
    Poslednja poruka: 09.02.2016, 12:18
  3. Na sta mirisete trenutno?
    Autor Sonja u forumu Lepota
    Odgovora: 588
    Poslednja poruka: 20.11.2014, 18:28
  4. Da li radite defragment diska
    Autor zlaja u forumu Softver
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 14.12.2011, 21:55
  5. Sta radite dok andjeli spavaju?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 23.10.2008, 21:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •