Šta trenutno radite? - Strana 239
Strana 239 od 259 PrvaPrva ... 139189229237238239240241249 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,571 do 3,585 od ukupno 3881
  1. #3571

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Сједим испред овог лаптопа, скувала кафу... Не вјерујем да ћу ишта паметно урадити до краја дана. Нисам нешто актив. А баш сам мислила да ћу бити. Нисам расположена ни за шта, стварно.
    Барем нећу јести.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  2. #3572

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Ismejah se za sve pare citajuci jednu temu
    Never confuse movement with action.

  3. #3573

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    narancarim..jedem narancu
    'Bolje citav zivot kao milioner, nego jedan dan kao siromah.'

  4. #3574

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Čekam da spadne...temperatura.
    ...a duša mi spava...i u glavi mi se mUnta od puzli (ima da ih sanjam noćas).
    Dobro bar sutra ne ustajemo rano...
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #3575

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Evo konacno sjela. Satima nisam znala da li sam dosla ili posla. Kao sto to obicno biva, kad ne zelis da trosis pare, one nadju put da ispadaju iz dzepa. I tako...odlucim da se treba pogledati ventilator kod laptopa, nesto krci i nervira vec duze vrijeme...odnesem ga...na posao, lik kaze pokusao, odvalilo se sve, nema ga, moram ga naci..novi da se ceka traje dugo. Uz posao jos trazim kod ima ventilator i to bas za moj model...i nadjem, 20 evrica...na drugog kraju grada...ali prvo zavrsiti posao, pa otrcati liku sa slikom ventilatora da odobri, pa trk po njega pa ga vratiti. Super stvar je sto je bebica sad popravljena i prrrede...40 eura manje u dzepu...i vrti mi se malo od metroa. Ostalo je ok. Pobjegla sam s posla. I ulazim placljivo gladna i mislim se sta cu i sjetim se svojih mahuna od juce! Materi se danas ne bi tako obradovala kao njima sto sam.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #3576

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Ja sam izasla ciljano da trosim pare.
    Popickala sam se sa sestrom, ispalila me je za bioskop i izasla da kupim samo zacin a vratila sam se sa mirisnom svecom, knjigom i laksa za 2000 dinara. Opet cu da vam kukam kako nemam sta da jedem.
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #3577

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Tražim ovu temu neko vrijeme da bih podijelila ovaj trenutak
    Dobih svojih 5 minuta na miru za ovaj vikend, pijem kafu i jedem ovaj keks. Nisam navikla na ovoliko slatku hranu, ali neka, its najs
    Ime: stroopwafel.jpg Pregleda: 27 Veličina: 110.5 KB
    Uz to slušam muziku, ma uživam kako samo ja znam
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  8. #3578

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Metnila (by _baba) sebi kafu, sa' cu da zapalim cigar i da dignem noge u vis. Bila na Futoskoj, oribala sam kupatilo, sredila sam terasu koliko sam mogla, imam jos da prebrisem podove i ja sam gotova sa spremanjem. Nagradu dobijam od coveka sutra. Rece, koliko si sati spremala toliko ces nagrade i dobiti. E pa, nadam se da se naoruz'o, jer se necu brijati za dzabe
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #3579

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Vrsim degustaciju kupljenih proizvoda na slaninijadi u Kacarevu :njamnjam:
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  10. #3580

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Pravim kokice...sad ce "Boki35" ,u epizodi ,kako zasluzno dobiti epitet najporodicnezene
    Nemoj da se neko smeje....nego citajte i ucite
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  11. #3581

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Preznojavam se, popio sam čaj i sad mogu samo da sedim ovde i znojim se kI idiJot
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  12. #3582

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    sedim s'turbanom na glavi....treba da pođem da
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  13. #3583

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Konačno sam sela
    Crkoh danasKe, napravih dve torte, jednu 'nako bez razloga (ok, da isprobam novi kalup), drugu drugarici sutra za rođendan...
    Odgledah u pauzama...Beosong, srednja žalos' sve u svemu
    Bolje da su Jopet puŠćili Željka Joksimovića...pa bi možda iz 16. puta i osvojio prvo mesto (eto, kako je Toma Nikolić biJo uporan...a-ahaaa)...
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #3584

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Slušalice u ušima, slušam Brunu Marsa. Nek' priča ko hoće da je patetika, onda je ja volim.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  15. #3585

    Odgovor: Šta trenutno radite?

    nista .
    dosao sam do zakljucka da ne mogu gledati film u kome Bob Dylana glumi zena ?
    ma kako dobra bila ,i cela prica je klimava. cak je i naslov indikativan ''I'm not there''.
    nije uopste , cak ni u tragovima . odslusao bih taj film samo zbog muzike . ako se
    uopste moze nazvati filmom ? stigao sam do 3/4 i odustajem , nije za probavu ,ali
    ima jedna divna recenica izrecena , jedino to ...


    '' song is something that walks itself ''




    ps/ ko hoce film o Bob Dylanu , da gleda . slusa i upija ... NO DIRECTION HOME , jedini.





    worst day of fishing is better than excellent day at work

Strana 239 od 259 PrvaPrva ... 139189229237238239240241249 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ko, ili šta, vam trenutno nedostaje?
    Autor valentina u forumu Pričaonica
    Odgovora: 1090
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 22:15
  2. Šta radite kad ste tužni...
    Autor makycica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 254
    Poslednja poruka: 09.02.2016, 13:18
  3. Na sta mirisete trenutno?
    Autor Sonja u forumu Lepota
    Odgovora: 588
    Poslednja poruka: 20.11.2014, 19:28
  4. Da li radite defragment diska
    Autor zlaja u forumu Softver
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 14.12.2011, 22:55
  5. Sta radite dok andjeli spavaju?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 23.10.2008, 22:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •