Šta trenutno radite? - Strana 257
Strana 257 od 259 PrvaPrva ... 157207247255256257258259 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,841 do 3,855 od ukupno 3881
  1. #3841

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    nesto raduckam na ebayu .
    ljudi su komplikovani do koske . uzasan tip ljudi ebayeri . al tju im stanem na kraj . moram .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  2. #3842

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Nekako sam gledao unapred pa sakupio more šema, dokumentacije, iskustava o gitarskim efektima, predpojačalima i NF elektronici. Računao sam kada zasneži da krenem u pravljenje gitarskih papuča i predpojačala. Ni sam ne znam koliko sam noći probdeo čitajući more foruma vezanih za tu temu.
    Epilog je da sam nabavio gomilu potrebne elektronike, pratećih komponenti i oćoravio crtajući PCB (štampane pločice), listajući datasheat komponenti koje mogu upotrebiti.
    Evo slike samo jednog projekta (52mm x 31,5mm) :



    Problem je jako malo mesta u gitarskoj pedali (obelio sam čitajući o aluminijumu, Hammondu iz Kanade i firmama koje mogu dobaviti kućišta) pa je zahtevno šemu uklopiti na jako mali prostor. Dotična slika je celokupno predpojačalo čuvenog Fendera, sa svim tonskim kontrolama i modom Marshalovih kontrola, kao i buferom za lampaše ili solid state pojačala.
    Kako god, trenutno pijem kafu i nastavljam rad na pločici jednog od najpopularnijih efekata za gitaru. Kasnije idem kod jednog muzičara jer praktikujem da svaki efekt podesim lično sa mušterijom prema njegovom ukusu, vrsti gitare i pojačala na kojem svira. Ne moram napominjati da će svaka pedala biti unikat, čak ofarbana ili sa slikom i vrstom kapica za potenciometre kakvu želi.
    Jbg...kada radiš onda radi najbolje moguće !
    Poruku je izmenio Sivi, 28.01.2014 u 16:50
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #3843

    Odgovor: Šta trenutno radite?

    Zakljucujem:
    Onima kojima treba da dajem (sebe) ..uskracujem.
    Onima kojima treba da uskracujem...dajem.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #3844

    Odgovor: Šta trenutno radite?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Zakljucujem:
    Onima kojima treba da dajem (sebe) ..uskracujem.
    Onima kojima treba da uskracujem...dajem.
    Sestro slatka...kako god da okreneš dođe ti na isto. Davala ne davala- uvenućeš

    Ja evo niš korisno... Sela da popijem kafu i jedva čekam da mi dete poraste pa da ide s drugaricama u šoping.
    E razvukla me kao lastiš.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #3845

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Muče me aritmije danima. Na nervnoj bazi jedem, pa sam verovatno opteretila želudac a on onda srce, pa me to uznemiri dodatno i tako se začarano kolo godinama okreće.
    Mama legla. Tata legao.
    Pored radijatora toplo, blagodeti kuće i parnog grejanja.
    A ja, dete debil, čekam svoje dete da dođe sa proslave nekog punoletstva.
    Ne mogu da zaspim dok ne dođe i pogledam mu oči, da nisu slučajno krvave ili ako mu je muka da mu držim glavu dok pegla. Dosad toga nije bilo, ali sećajući se moje mladosti, strah me je i da pomislim šta ga sve čeka.
    Da mi je neko rekao da se ovoliko voli dete, nikad se ne bih usudila na roditeljstvo.
    Ne žalim da dajem sebe, žalim kad bih htela više a ne mogu.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  6. #3846

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    pokusavam da zaboravim jucerasnji dan

  7. #3847

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Malopre me pogodila pesma i počnem da đuskam...pogađa sve jače, ja počinjem da se bacam po stanu... kreće gitara solo...ja pržim po zamišljenoj gitari...nagnem se napred, zabacim u nazad...kad mi je puklo u kolenu, ovom koje je sam sjebala na skijanju...kad sam pala na pod i počela da arlaučem na sav glas ne ispuštajući iz ruku moju zamišljenu gitaru...ama izgledala sam kao kad gitarista padne u trans na kocertu pa počne da se valja po bini.

    I šta sad radim? Plačem i psujem Bohemian rapsody!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #3848

    Odgovor: Šta sada trenutno radite?

    ubite me ako znam sta radim poslednjih dana,a kamoli danas
    ne znam
    peglam u etapama
    gledam jedan isti film po nekoliko puta
    svako vece u isto vreme popijem casu vina
    a ujutru lekove
    osecam se ko pred zemljotres,ili cunami,ili nesto slicno
    uglavnm,kao pred neki veliki tektonski poremecaj
    je l ce da se desi?
    kad ce da se desi?
    a je l ce da boli?
    il cu kao Toni Montano u jednoj emisiji s kraja proslog veka,da podignem srednji prst,nasmesim se u kameru i kazem:Cao,skeptici!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #3849

    Odgovor: Šta sada trenutno radite?

    Iako sam imao extra pun radni dan ipak se, pri kraju, zalomilo da neko vreme dok radim, provedem sa meni bliskom osobom. Rezultat vidite i sami ! Serendam po forumu iako sam mrtav umoran, iako sam danima nenaspavan, iako i sutra imam obaveza od ranog jutra!
    Ali...ja bar život i računam samo kada sam dovoljno excitiran da moram lanuti !
    Naspavaću se...kada više ne bude bilo ičega zbog čega vredi biti budan! E takoC!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #3850

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    aahhaaa pregledam sta je sve mobilni uslikao bez mog znanja .... i ima bas bas bas '' bisera ''

    npr ova lagana konverzacija aaaahhhhahhhhaaaa . malisa je ''karakter '' .


    .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  11. #3851

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    posto gojimo prase uoci Bozica,pijem kafu,svrljam po netu i slusam kako na latinskom zbore moj potomak i drug mu....

    jaoooooooooooo,kad ce kraj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #3852

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Razmišljam dali da večeram ili ne.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  13. #3853

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Blagorečeno pizdim na laptopu
    Mada...ovo je jedna od retkih situVacija kada sam pobornik izreke "bolje išta nego ništa"....a
    ...i proklinjem jedan dan ne tako daleke MMIX godine kada su nam se putevi ukrstili
    I mrzim...iz dna duše i dubine srca...a to me jako ljuti jer mi nije baš blizak osećaj
    p.s. ustvrari pokušavam da ignorišem ovu mučnu utakmicu...
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #3854

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Dobar deo dana mi ode na baktanje sa krševima (mislim na kompjutere..naravno ).
    Veče posvećujem sebi i tada skidam filmove ili serije pa se zavalim i gledam.
    Odgledao sam podosta filmova ovih dana i to mi pomaže da napunim neke svoje interne, emotivne baterije.
    Žalim što nemam pri ruci nekoliko dobrih knjiga i što se moje čitanje ovih dana svodi na elektronske šeme i slično.
    Prosto..uživam u nekom svom svetu jer nisam baš socijalan lik.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #3855

    Odgovor: Što sada trenutno radite?

    Nasula domaću lozu (sa akcentom na domaću, berba 2009...tako piše).
    ....i čekam da se pojavi online
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 257 od 259 PrvaPrva ... 157207247255256257258259 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ko, ili šta, vam trenutno nedostaje?
    Autor valentina u forumu Pričaonica
    Odgovora: 1090
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 22:15
  2. Šta radite kad ste tužni...
    Autor makycica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 254
    Poslednja poruka: 09.02.2016, 13:18
  3. Na sta mirisete trenutno?
    Autor Sonja u forumu Lepota
    Odgovora: 588
    Poslednja poruka: 20.11.2014, 19:28
  4. Da li radite defragment diska
    Autor zlaja u forumu Softver
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 14.12.2011, 22:55
  5. Sta radite dok andjeli spavaju?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 23.10.2008, 22:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •