Nepristojna ponuda
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 26
  1. #1

    Nepristojna ponuda

    Jeste imali nekada neku takvu ponudu?
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #2

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Milion dolara za jednu noć...


    neee..niko mi još nije ponudio..
    da jeste, ne bih sedela ovde sada..već putovala oko kugle zemaljske i uživala po prašumama, džunglama, morima...

    mislim..ne bih je prihvatila, naravno
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  3. #3

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Ne moraju nuzno biti samo pare u pitanju (neka veca svota)...vec i recimo u zamenu za sex radno mesto, ili napredovanje na poslu, ili polaganje ispita ili....bilo sta...

    Ja sam dok sam studirala, imala takvu ponudu od jednog profesora, ne bas direktno izrecenu, ali mi je zakazao ispit (usmeni, nakon sto sam polozila pismeni) u 21 h u njegovoj kancelariji...slucaj stigao do dekana...skoro na sud da zavrsimo, ali ipak se sve zataskalo...on i dalje ostao na fakultetu, a ja polagala ispit kod drugog profesora...
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #4

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    ...od jedne matorke sam imao ponudu...gajba,kola.pare...rekla je...dacu ti sve...a ja sam uzvratio kontra pitanjem...a dupe?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #5

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    radi se o miliJonchetu!?
    bi i za manje....stara maJke mi.....

  6. #6

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Ne znam da li će ovo biti baš u duhu teme, ali verujem da će biti zanimljivo.

    Ponuda 1.

    Sa rođakom sam, davnoga leta, prodavao lubenice u Novom Sadu. Bilo je kasno popodne, pijaca opustela, a nas dvojica smo pili mlaki tuborg uz krokodil sendviče (cela vekna se raseče, unutra ubaci sadržaj, u konkretnom slučaju parizer i majonez, pa se to poklopi gornjom polovinom vekne) i uživali u odmoru. Odjednom se pojavilo neko devojče, gotovo devojčica, i ne okolišeći puno nas upitala:
    - Ej vas dva, koliko date da me jebete. Obojica!
    Ja nisam mogao da verujem svojim ušima i zagrnem se od toplog piva i kroz smeh sam joj odvratio:
    - Ajde mala sevaj. Briši!
    Međutim, moj rođak, žilavi paor i šeret, mi je u tom namignuo i dao znak da ćutim, pa je kao umilno upitao:
    - A koliko bi bilo dosta, recimo?
    - Daj pet soma!
    - Pet soma? - Kao premišljao se. - Mnogo bre pet soma. Ajd da ti dam dva.
    - Ne dolazi u obzir. Ih, kakvi ste bre vi slepci, nemate ni pet soma.
    Posle toga, okrenula se i otišla. Mi smo se do mraka tome smejali, popili ostatak piva i taman kada smo se spremali da polegamo ispod tezgi da spavamo, odnekud je iz mraka opet ozronilo ono devojče.
    - Ej ti visoki! - Pravilno se obratila mom bratu od strica, shvatajući da je lova kod njega. - Ajde, može i za dva soma!
    - Dva soma? - Opet se on kao premišljao. - Znaš, puno je to dva soma. - Pogledao ju je, kao da merka neku krmaču na pijaci. - Nego, da ti dam ja jednu lubenicu i da završimo stvar.
    - Šta, pa ti si bre lud, seljačino. Da me obojica jebete za jednu pišljivu lubenicu? Jebi bre svoju mamu za bostan. - Uzvratila je glumeći ljutnju, ali i dalje nije odlazila.
    Ja sam tada izgubio živce, jer sam se već video u policiji kako dajem izjave zbog ko zna čega, pošto je klinka očigledno bila maloletnica pa sam ustao u nameri da prekinem svu tu zajebanciju. Međutim moj rođak zajebant, je mirno nastavio.
    - Eto vidiš, mislio sam da ti dam pare još prvi put, ali bez seksa. Sada sam mislio da ti dam džabe lubenicu, a ti ko o čemu samo o jebanju. E, zato ti ne dam ni lubenicu. Jedino, ako hoćeš jednu dinju, ali da te više ovde ne vidim.

    Ćutke je uzela dinju i otišla. Sutradan sam je video kako se pogađa sa nekim Sremcima, takođe bostandžijama. Ne znam kako je prošla...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #7

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Nije bash vezano za sex...a nije ni nepristojna ova ponuda koju sam danas dobila...

    Vise je neka vrsta iskusenja, u isto vreme i primamljiva i odbijajuca...

    Zove me danas drug s' faxa i kaze da ima kartu za AC/DC ali da mu se (bas i) ne ide pa ako ja zelim dace je meni

    Ali usledio i nastavak...znas trebao sam ici za Z. tako da ako uzmes kartu, ici ces sa njim
    Sve bi to zvucalo sjajno, da nismo Z. i ja veoma "losh" spoj bili u nekom nasem "proslom" zivotu...(cetiri skorpije=potop)...bilo je svasta medju nama za vreme studija...islo odavde pa do ludila...

    Ide mi se na koncert...ali, ipak, cu ovaj put preskociti...nekada valja duha (proslosti) ostaviti zatocenog u boci...
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #8

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Meni nije baš najjasnije šta je ustvari nepristojna ponuda?
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  9. #9

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    ...paaaa...ja nesto nudim tebi...pa se ti neckas...onda ja nesto dodam sto ce te zainteresovati,ali se jos dvoumis......ili cu te jako razbesneti...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #10

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    @Angus..

    sve je to u redu..ali šta je tu nepristojno?
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  11. #11

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Pa ponuda obicno podrazumeva i...potraznju
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #12

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Ne verujem da će neko nekom ponuditi ili tražiti sex, kako god, a da nema bar neki znakić s druge strane..svesno-nesvesni, više svesni, nego nesvesni, samo se to teško prizna..

    ljudi vole osećaj da su poželjni, ma koliko to poricali..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  13. #13

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    @Angus..

    sve je to u redu..ali šta je tu nepristojno?
    ...paaaaa...nekome je nepristojno ako ja trazim da lizem mali prs' na nozi jer mi je to fetish......a zauzvrat trazim da mi se odradi bizarrrrrrr...
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #14

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Granice pristojnosti su malo pomerene...puno toga je bilo nepristojno a sad je uobicajeno
    Recimo bilo je nepristojno da devojke odlaze u stanove momaka. Doduse to je bilo nepristojno oko 2.sv. rata ....al sad je to nesto sto je smesno pricati o tome. Ko se danas sa tim zamara????
    Tako i ovo pitanje ....sta je nepristojna ponuda?? Da za malo sexa dobijete posao?? A to mnogi rade....i jos tvrde da su uspeli

    Tako da ispade cilj opravdava sredstvo

    Ako je to pitanje ....za sad nisam imala nepristojnih ponuda
    Najveca vlast je vladati sobom.

  15. #15

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Stalno se zaboravlja secualna revolucija,koja se odigrala krajem 60-ih i tokom 70-ih godina,gde su se norme i pravila ponašanja i te kako izmenila.Imajući to u vidu, nepristojne ponude skoro da ne postoje.
    Pa da li je nepristojnije da se za određenu svotu novca traži protiv usluga zbog same protiv usluge,ili je pak nepristojno to,što se iz čista mira daje novac i prima isti što je takođe jedan oblik poniženja.Nepristojino u današnjem svetu se pre može odnositi na milion drugih stvarčica,nego na sex.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Prva bračna ponuda VojvodinaCafe-a
    Autor gogothegreat u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 07.04.2009, 00:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •