Nepristojna ponuda - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 26 od ukupno 26
  1. #16

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Citat Digi-Grobar kaže: Pogledaj poruku
    Pa da li je nepristojnije da se za određenu svotu novca traži protiv usluga zbog same protiv usluge,ili je pak nepristojno to,što se iz čista mira daje novac i prima isti što je takođe jedan oblik poniženja.Nepristojino u današnjem svetu se pre može odnositi na milion drugih stvarčica,nego na sex.
    Mislim da se tu krije definicija nepristojne ponude. Ona nije vezana za novac.
    Ponuda je nepristojna ako jednoj strani izaziva osecaj nelagodnosti. Neki ``ponudjaci`` odlicno znaju se koristiti takvim situacijama radi prihranjivanja licnog ega.

    Za mene je nepristojna ponuda svako nabacivanje devojci/zeni koja nije primerena duhu poznanstva i razgovora. Novac tu ne igra ulogu jer je samo jedan oblik ponudjene vrednosti. Naime svi mi nudimo materijalno i nematerijalno, jedino to ne nazivamo ponudom. Princip svakog ljudskog kontakta se zasniva na principu ponude i potraznje materijalnog i nematerijalnog.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #17

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Granice pristojnosti su malo pomerene...puno toga je bilo nepristojno a sad je uobicajeno
    Recimo bilo je nepristojno da devojke odlaze u stanove momaka. Doduse to je bilo nepristojno oko 2.sv. rata ....al sad je to nesto sto je smesno pricati o tome. Ko se danas sa tim zamara????
    Tako i ovo pitanje ....sta je nepristojna ponuda?? Da za malo sexa dobijete posao?? A to mnogi rade....i jos tvrde da su uspeli

    Tako da ispade cilj opravdava sredstvo

    Ako je to pitanje ....za sad nisam imala nepristojnih ponuda
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------


    da...to si u pravu...ko to više zna šta je pristojno-šta ne..mislim da je strašno nepristojno kada za svoj posao dobijaš malu platu...ili nedaj Bože da je ne dobiješ...danas je jedino to nepristojno...'

  3. #18

  4. #19

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Obrnimo stvari naTraške...samo na čas...

    za nekoga ko je sam, sav svoj, nedeljiv, nepristojna ponuda bi bila sasvim nepristojna da ima sve što nema...ma dao bi sve...kućica u cveću, beli retriver i sitna deca...nekoga ko zapitkuje...dragi jesi za kafu...evo stavila sam...ma dao bi sve!

    ili obrnuto
    ona koja ume a nema kome, ona koja zna ali ne zna kako za nekog ko je štipka i zivka...ma dala bi sve!

    za one koji nemaju...dali bi sve...samo da imaju...vrlo nepristojno
    moramo priznati

    za one koji imaju a ustvari ništa nemaju...dovoljno je nepristojno samo im pokazati

    Znate šta?
    Samo onima koji piju kafu zajedno, oni koji su sagradili i nadgradili, koji se štipkaju i pipkaju kad deca ne gledaju, oni sa lepšom polovinom makar leva bila jako je nepristojno nuditi...

    ...ostvarenje požude i to telesne...onu vidjenu samo u snovima...makar i na jednu noć...

    ...e to je jako nepristojno!

  5. #20

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Nisam imala jer se situacija nije realizirala ali..

    Radila sam kao zaštitar i čuvala sam jedan objekat. Direktor te firme je bio poznat švrljatelj i onako, u jednom momentu, me je priupitao dal' bih htjela ići na rafting sa njime itd.. Ostalo je na tome, hvala bogu, ali poslije se je potezala priča da sam se fino mogla ubaciti u firmu preko njega. Doslovno 'preko njega'.

    Hvala, ali ne hvala. Ja nisam takva.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #21

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    razmisliste li ikad koliko se puta cho'ek / zhena zafrknu, pa zavrshe s' nekom budalom u krevet i to za dzabe...


    nijesam imala, niti ih ochekujem, tj ne 'izazivam' ih...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  7. #22

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Jedna od poslednjih u nizu....

    Covek pilot...bilo mi je cast pa pricam s' nekim ko radi tako human posao...i pre svega nesvakidashnji....zanimalo me stosta toga (da li ima problema tokom leta, da li putnici to primete...), nekako mi to zanimanja "vazviseno"....nije za 'svakog"....i zove on mene na mob...posle par razgovora i ...nudi mi da idem s' njim u Rim...

    ..josh se "uvredio" i zacidiJo kako ja to necu....
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #23

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Prvo, ne bih se složio da druga strana (ona kojoj se nudi) mora dati neki znak . Postoje mnogi bahati ljudi koji nastupaju sa pozicije položaja i ne vode računa kako će njihove želje biti shvaćene ! Imate more primera na univerzitetima gde se zakazuju konsultacije u neko noćno doba, gomilu poslodavaca koji uslovljavaju ionako bednu platu i dodatkom "u naturi"....etc.
    Pozicija moći se jako često tumači kao mogućnost povećanja broja sexualnih partnera.
    Ono što definiše nepristojnost je baš trampa, tj, ponuda nečeg za nešto što je stvar izbora i slobodne volje. Nije važno za koliko se prodaš...jer si ipak kupljen!
    Ali, svestan sam da teška vremena uvek koriste oni bez časti. Stoga ko pregrmi neke situacije, znaće da može pobediti i ubuduće.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #24

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    hm.... nije ni Paganini toliko zaradjivao za koncert, da bih ja toliko dobila za sex

    kupi me osmehom, zavedi pogledom, osvoji dodirom... a za sve to milioni nisu potrebni
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  10. #25

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Evo je vest koja će šokirati sve moraliste,etičke čistunce i sve druge kojima nedostaje dobar sex.
    Durexovo istraživanje sprovedeno u Britaniji dokazuje da bi se čak trećina ljudi
    bez problema seksala sa potpunim strancem ili strankinjom za milion funti.Polovina nikada ne bi pristala na ne pristojnu ponudu.
    Dvoje od troje nikada ne bi prevarili partnera ili partnerku i pored materijalne koristi.
    Poruku je izmenio Mish, 23.02.2015 u 22:03
    Ako ne znaš pametno govoriti, pametno ćuti !

  11. #26

    Odgovor: Nepristojna ponuda

    Da li je nepristojna ponuda ako u oglasu napišem da dajem par šarenih tek progledalih mačića, u zamenu za njenu vrelu macu, koju nakon konzumiranja vraćam?

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Prva bračna ponuda VojvodinaCafe-a
    Autor gogothegreat u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 07.04.2009, 00:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •