Nasilje, ludnica oko nas... - Strana 7
Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikaz rezultata 91 do 100 od ukupno 100
  1. #91

    Odgovor: Nasilje, ludnica oko nas...

    attaker, čoveče, normalno je da ljudi žale za izgubljenim životom pogotovo kada se radi o mladoj osobi. Ne radi se o tome da li su Romi generalno ugroženi i nesigurni, već o ovoj hajci na Rome koja je usledila nakon ubistva. Kao što rekoah, mali koji je ubijen je otišao na groblje da bi se tukao sa Cigančićem, klasična dogovorena tuča koja se završila nožem. Isto kao posle fudbalske utakmice, pa sevnu noževi. Ja nemam nameru da anatemišem ovda Jabukance redom, u svakom mestu ima savršeno normalnih i pristojnih ljudi, ali ovi što su kamenovali kuće su kreteni za koje nema reči da ih opišem. To što sam rekao da me nije iznenadilo jer se radi o Jabuci, Jabuka zaista važi za jedno od onih mesta koje sam zaobilazio kada je provod u pitanju. Isto važi za još neka sela po južnom Banatu i to nećeš čuti samo od mene. O statusu Roma u društvu, diskriminaciji i slično stvarno ne bih jer otvaramo sasvim drugu temu. Ovaj mali što je ubio treba što pre da odgovara i to je to.



  2. #92

    Odgovor: Nasilje, ludnica oko nas...

    Bacili devojčicu kroz prozor


    Tri dečaka bacila su učenicu sedmog razreda iz Iriga kroz prozor učionice sa prvog sprata zgrade Osnovne škole "Dositej Obradović", objavio je danas list ALO!
    Devojčica A. R. je srećom dobila samo lakše povrede, a direktor škole je najavio samo ukore nastavničkog veća učenicima T.S (13), M.B (13) i I. M (15).
    Prilikom pada sa polusprata, visine oko dva metra, A. R. je zadobila uganuće zgloba jedne ruke i ugruvala je obe noge.
    A.R je jedan od dečaka prišao s leđa, obuhvatio je rukama oko grudnog koša, dok ju je drugi zgrabio za noge i tako su je odneli do prozora. Devojčica se otimala, međutim, sve je bilo uzalud, izbačena je kroz prozor na betonsku ploču.

    ***

    Eh! Kada pročitam i pogledam ovakve vesti na tv-u nije mi dobro...i nisu mi jasna ta deca...odakle im takve ideje, šta ih dovodi do toga, kako izaći na kraj sa takvim ponašanjem i dokle takve postupke dece ''mesti pod tepih'' pod izgovorom da su se deca ''samo igrala'' ?!?

  3. #93

    Odgovor: Nasilje, ludnica oko nas...

    Znam da su ljudi nervozni ali što je mnogo mnogo je ipak je žensko jbte!

    Bahati vozači biju i devojke za volanom

    Novosađanka K. P. dobila je udarac u glavu od vozača kome je u vožnji zatrubila. Ovakvih incidenata na ulicama grada je sve više, a vozači i saobraćajni stručnjaci smatraju da je to ne samo posledica vremena u kojem su društvene norme ponašanja poremećene nego i toga što vozači ne mogu da se naviknu na strože saobraćajne propise. U Savetu za bezbednost saobraćaja smatraju da će biti potrebno još nekoliko godina da se vozači priviknu ne samo da poštuju zakon nego i da postanu kulturniji. (cela vest)



  4. #94
    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Bacili devojčicu kroz prozor


    Tri dečaka bacila su učenicu sedmog razreda iz Iriga kroz prozor učionice sa prvog sprata zgrade Osnovne škole "Dositej Obradović",
    Kako nadjoh negde na net-u niko od nastavnika nije otisao da obidje devojcicu.
    Starasno,zar smo toliko postali bezosecajni?

    Žena ubila dvoje u "Maderi", pa skočila sa mosta!

    Ljubomir Dapčević (58 i njegova ćerka iz drugog braka Milica Dapčević (22) preminuli su sinoć nešto posle 17 sati posle pucnjave ispred ulaza u poznati beogradski restoran "Madera", kada je na njih dvoje pucala Ljubomirova prva bivša žena Ljiljana Mitić.
    Milica je odmah podlegla povredama, a Ljubomir je preminuo pola sata posle pucnjave, nedugo po prijemu na odeljenje reanimaciije urgentnog centra.
    Dapčević se nalazio sa ćerkom u restoranu kada je ušla njegova prva bivša supruga, prišla stolu i započela svađu. nedugo zatim, svo troje su izašli ispred restorana, gde je osumnjičena za ubistvo potegla pištolj, ispalila dva hica u Ljubomirovu ćerku iz drugog braka a njemu je uputila pucanj u glavu s leđa.


    Nema kraja nasilju
    Poruku je izmenio Turkmenbashi, 13.11.2010 u 20:25 Razlog: spojene 2 uzastopne poruke
    Najveca vlast je vladati sobom.

  5. #95

    06 Odgovor: Nasilje, ludnica oko nas...

    Napila se i zaklala supruga na spavanju

    SUBOTICA - Subotička policija uhapsila je Zitu B. (44) iz Bačke Topole zbog sumnje da je minulog vikenda u selu Bagremovo ubodom nožem u vrat ubila nevenčanog supruga Lajoša Pecea. Na mestu ubistva nije bilo tragova borbe, pa se sumnja da je Zita supruga ubila na spavanju, a nož kojim je počinjen zločin pronađen je u obližnjoj šupi. (cela vest)



  6. #96

    Odgovor: Nasilje, ludnica oko nas...

    Nije život ono što je nekada bio.. Danas netko 'voli' a sutra ubija.

    U biti - ispada da je najlakše ubiti. Rješenje svih problema.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  7. #97

    Odgovor: Nasilje, ludnica oko nas...

    moja kcer je imala saobracajku u 10 sati navece, zvala me je da me obavesti sta joj se desilo, pa sam i ja dosla na mjesto dogadjaja. Tatin sin tvrdi da je moje dete proslo kroz crveno, a on ju je udario u zadnji desni kraj i odbacio je auto tako da je se okrenuo za 300 stepeni. Kad sam dosla vec je stigao i tata i advokat i jos dva lika i doneli su litricu pica. Pricala sam prijateljici o tome, da bi mi ona rekla, da se to sada tako radi: ponudi se pice tom drugom vozacu i kad dodje policija, balon pokaze da je vozac pijan. Moju kcer nisu nudili sa picem, ali ja si sad stalno vrtim po glavi, kakvi ljudi mogu to raditi i koji je to moral. Mi sad idemo na sud da se dokaze krivica

  8. #98

    Odgovor: Nasilje, ludnica oko nas...

    WTF?

    Jedan momak je teško, a još dvojica njih su lakše povređeni u tri tuče koje su izbile danas popodne na Štrandu. Teške povrede zadobio je P.R. (18 ) iz Veternika kojeg je grupa od 50-ak momaka tukla palicama po licu i rukama.
    Poruku je izmenio Cecara, 23.06.2012 u 14:24 Razlog: 8 ) smajli
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #99

    Odgovor: Nasilje, ludnica oko nas...

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    WTF?

    Jedan momak je teško, a još dvojica njih su lakše povređeni u tri tuče koje su izbile danas popodne na Štrandu. Teške povrede zadobio je P.R. (18 ) iz Veternika kojeg je grupa od 50-ak momaka tukla palicama po licu i rukama.
    Kakvi frajeri. Njih 50 na njega jednog...face, nema šta.
    Dobro je živu glavu izvukao...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #100

    Odgovor: Nasilje, ludnica oko nas...

    30 godina po kratkom postupku za primer drugima.
    Hasta Siempre

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567

Slične teme

  1. Nasilje u porodici
    Autor Mish u forumu Porodica
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 08.08.2012, 00:58
  2. Nasilje među decom
    Autor _baba_ u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 17.10.2009, 00:09
  3. Sajber buling - Elektronsko nasilje
    Autor Arthur Dent u forumu WWW
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.07.2009, 13:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •