Da li danas devojke vise prilaze muskarcima? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 27 od ukupno 27
  1. #16

    Odgovor: Da li danas devojke vise prilaze muskarcima?

    Mislim da vise prilaze u odnosu na pre, al sta ce jadne, moraju. Mi muskarci smo sonje, a medju devojkama konkurencija abnormalna. Kada bi se one samo malo osvrnule oko sebe, i videle kolika im je konkurencija, koliko ih ima sredjenih, napucanih i lepih devojaka koje se prosto trpaju da se trpaju, onda bi ih podisla jeza. U svakom slucaju , ja sam konzervativan, zaostao, retardiran, i kao takav uvek volim i volecu da se priklonim pre devojci koja je "fina" i za koju moram da ulozim odredjenu energiju da bih bio s njom, nego li "jebozovki".
    ...................

  2. #17

    Odgovor: Da li danas devojke vise prilaze muskarcima?

    Jes', prilaze.

    To je samo još jedna od urbanih legendi.

    Što se meni ne desi tako nešto?


  3. #18

    Odgovor: Da li danas devojke vise prilaze muskarcima?

    Generalno, mislim da vise prilaze, odnosno vise njih (nas) prilazi..razliciti su razlozi.
    Sensible & Sensitive

  4. #19

    Odgovor: Da li danas devojke vise prilaze muskarcima?

    C,c,c...pa uvek je bilo "problema" kako prići, a curama kako se odbraniti od dežurnih "lovaca". Mislim da se uvek nađe način, ako se zaista želi prići devojci, pa makar imala ceo bataljon oko sebe.
    Zar se "hrabrost" ne poštuje? I zar je ona takva "ćurka" da ne shvati da je pored celog "bataljona" okolo...on imao srca da BAŠ NJU startuje ?
    Mislim...da se pre svega dešava neki kontakt očima...jer ti pogledi mogu malo "mrdnuti" atmosferu. Uostalom, šta ima veze da li je ona okružena sa 10 cura ako konobaru kažeš da joj donese piće ? Pašće nam kruna sa glave ?
    E neće! Ja, doduše, govorim u svoje ime...jer smatram da postoji mali milion načina da se dopre do one koja me zanima. Bila tada ona sama...ili sa pola familije i drugarica...ako želim ja ću je kontaktirati .
    Ne bih ni ja generalisao...i ne bih sve sveo na "pozere". Ako nešto vredi i ako treba..dogodiće se .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #20

    Odgovor: Da li danas devojke vise prilaze muskarcima?

    Citat Helen kaže: Pogledaj poruku
    Generalno, mislim da vise prilaze, odnosno vise njih (nas) prilazi..razliciti su razlozi.
    Čekaj, misliš na razloge tipa:

    imaš upaljač?

    Koliko je sati?

    Možeš li da pomeriš patiku sa mojih prstiYu?

    Ili na neke druge?


  6. #21

    Odgovor: Da li danas devojke vise prilaze muskarcima?

    Prilaze i to bogami sve vise i vise.Bar ja sa time nemam problema ali ipak je dzentlmenski prici devojci.Ako za to nisi spreman onda si bato moj nularica.To je u slucaju ako hoces neces pa onda ona pridje

  7. #22

    Odgovor: Da li danas devojke vise prilaze muskarcima?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Čekaj, misliš na razloge tipa:

    imaš upaljač?

    Koliko je sati?

    Možeš li da pomeriš patiku sa mojih prstiYu?

    Ili na neke druge?

    Mislis da su to razlozi?! Ili neinventivni nacini (recenice) da se ostvari komunikacija?!
    Sensible & Sensitive

  8. #23

    Odgovor: Da li danas devojke vise prilaze muskarcima?

    Citat Helen kaže: Pogledaj poruku
    Mislis da su to razlozi?! Ili neinventivni nacini (recenice) da se ostvari komunikacija?!
    Mislim da si sama napisala da ima različitih razloga.

    Mislim da sam naveo neke od njih (barem koj su meni, neinveNtivku, pali na pamet).

    Mislim da ne znam previše o toj materiji, a moj mozak je željan novih horizonata, pomeranja granica i razbijanja prstenova tame neznanja, posebno.


  9. #24

    Odgovor: Da li danas devojke vise prilaze muskarcima?

    Ja sam pisao na temi Startovanje,e te fore vidim koriste neki ovde prisutni.Jeli tako Huntere

  10. #25

    Odgovor: Da li danas devojke vise prilaze muskarcima?

    Ne znam je li to prilaženje, ali ja sam startala neke momke, malo stidljivije, prva.
    Ne prilazim mu, ne plasiram rečenice tipa "imam praznu gajbu" ...ili slično..jednostavno ostvarim kontakt očima, mnogi kažu da imam neodoljiv osmijeh koji onako mami. I tako..ako mi se neko svidi, i želim da mi priđe, ja mu to i omogućim.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #26

    Odgovor: Da li danas devojke vise prilaze muskarcima?

    naravno da da,ali je lepse da muskarci osvajaju zene

  12. #27

    Odgovor: Da li danas devojke vise prilaze muskarcima?

    Citat PinkyGirl kaže: Pogledaj poruku
    naravno da da,ali je lepse da muskarci osvajaju zene
    Razume se.Mada moram priznati da se stvari polako menjaju jer muskraci gube rat sa devojkama jer one imaju neke svoje fantazije.Ja sam sad u stabilnoj vezi ali nekad ajde dam ja sebi oduska pa krenem u avanture.
    Cisto da se zezam malo i dobro mi ide.I potvrdjujem da zenske vole macho tipove i dzentlmenski pristup pre svega.
    E sad ce neko reci pa kako dzentlmenski joj pridjem i sve ono da ispadne macho?
    Da dobar korak ali,dzentlmen moras biti stalno,a ne u datoj prilici.
    To govorim mojim pajtosima kad tako krenu lepo sve ih pripremim tako i tako uradite i nema zime.I onda se vracaju i kazu odbila me.Sta da radim ?
    Pa za pocetak ostavis tu flasu piva koju nosis sa sobom to je osnova

    Dakle zakljucak je da ili jesi ili nisi ako nisi ne pokusavaj nista cekaj priliko kad se ozderes ili kad ti dodje vreme

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Grid devojke
    Autor Alen13ASC u forumu Auto-moto
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.01.2019, 18:35
  2. Koji je vaš tip devojke?
    Autor playgirl_ns_89 u forumu Muška kafana
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 27.03.2016, 12:59
  3. Devojke pomagajte ! :)
    Autor DobrySchweik u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.04.2012, 20:32
  4. Sta je sexi na muskarcima...
    Autor dankaBg u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 00:10
  5. Zašto devojke/žene uvek idu zajedno u WC
    Autor rumski u forumu Muška kafana
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 21:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •