Leo Li Gabor
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5

Tema: Leo Li Gabor

  1. #1

    Leo Li Gabor

    Da li neko zna link na kom bi se moglo procitati vise o ovom Kinezu, velikom bijelom magu?

  2. #2

    10 Odgovor: Leo Li Gabor

    Ja sam pre 15-tak dana dobila od gospodina Lea pismo u kome nudi svojih 7 ključeva sreće , rešavanje priblema-novčanih prvenstveno, itd....Popunila sam onaj formular koji se nudi i poslala mu . Sada čekam odgovor - pa videćemo šta će biti. inače našla sam Vas tako što sam i ja tražila bilo kakve informacije o njemu na internetu i naićla sam na ovaj forum. Obavestiću te o daljim dešavanjima. Pozdrav od Arexene!

  3. #3

    Odgovor: Leo Li Gabor

    E ljudi,ja sam dobio koverat i unutra je pisalo ono sto pise svima!Kasno sam procitao sve ovo o njemu na internetu.Poslao sam mu onu saglasnost da mi posalje taj kalendar srece...Sada kad sam sve procitao o njemu vidim da sam naseo na PREVARU..Sada mi ostaje da cekam postara i da vratim taj koverat kako ne bih platio 2500 dinara.
    Nadam se da cu moci da vratim koverat?
    Sta vi mislite,da li cu moci da vratim pismo a da ne platim nista?

  4. #4

    Odgovor: Leo Li Gabor

    Ma navlakusa najobicnija! Znala sam da je prevara cim sam videla u novinama reklamu, al reko` ajde da probam... I danas mi stize odgovor, verovatno to isto posalje svakome. Takve prevare sa astrolozima i vidovnjacima kruze i na netu. Necu vala da mu dam ni dinara! Ko zna koliko se nakrao do sada!

  5. #5

    Odgovor: Leo Li Gabor

    Potpuno tačno najobičnija navlakuša , ma koji kinez taj Kinu nije video ni u Atlasu . Ne nasjedajte na takve reklame , pisma koja šalje Leo Li Gabor su ista za sve posebno je osjetljiv sloj ljudi slabijeg imovmog stanja koji u takvoj prevari vide nadu za neki dobitak. Ljudi od toga nema ništa za nas , ima samo korist Leo li Gabor jer mu mi naivci plačamo.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •