Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ? - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 89
  1. #46

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Ne volim i ne podnosim, nije prirodno.
    U oci se gledaju muzjaci prilikom borbe za nadmoc a prirodni odnosi takve poglede ne podnose.
    Mrzim kada osetim da drugu stranu moram da gledam u oci da mi poveruje u istinu i vidim po njegovim ocima da je neodlucan da li da poveruje i znam ako skrenem pogled, pomislit ce da lazem. To je tako glupa situacija da ne mogu opisati.

    Pored toga ako pobedim nekog ocima, nikada vise necemo imati isti odnos, uvek ce postojati neka tenzija medju nama.

    Glupo je ljude gledati u oci, osim kada smo zaljubljeni. Zaljubljenost ne znam i ne mogu da sakrijem, ako pogledam neku zenu koja mi se dopada, pustim ocima izrazavanje iskrenosti. Ne prilazim, ne udvaram se, pa moze biti i zauzeta, moje oci ipak joj sve odaju...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #47

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Nije glupo gledati ljude u ochi. Treba biti umeren i ne zuriti, jer ochi stvarno dosta toga mogu reci....
    Poruku je izmenio Kalina, 09.09.2008 u 06:03 Razlog: Caps lock
    Govorim tiho i nosim psa sa sobom

  3. #48

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Citat GostBG kaže: Pogledaj poruku
    Dobro si to rekla! Mogu svakoga da pogledam u oci,a i da ga gledam dok neko od nas
    dvoje ne zaspi.
    he,he...
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #49

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Ima dana kada ni sebe ne mogu da pogledam u oči a da mi ne bude naprijatno.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #50

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    nikad niste blizi nekome nego dok ga gledate direktno u oci.....ponekad nisam sigurna da zelim toliku bliskost ni sa kim....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #51

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Pa ne mogu da izdrzim
    ipak treba sve pogledati
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #52

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    odredjene osobe bih mogla satima da gledam, da cutim,...tu reci nisu potrebne...
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  8. #53

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ne volim i ne podnosim, nije prirodno.
    U oci se gledaju muzjaci prilikom borbe za nadmoc a prirodni odnosi takve poglede ne podnose.
    Mrzim kada osetim da drugu stranu moram da gledam u oci da mi poveruje u istinu i vidim po njegovim ocima da je neodlucan da li da poveruje i znam ako skrenem pogled, pomislit ce da lazem. To je tako glupa situacija da ne mogu opisati.

    Pored toga ako pobedim nekog ocima, nikada vise necemo imati isti odnos, uvek ce postojati neka tenzija medju nama.

    Glupo je ljude gledati u oci, osim kada smo zaljubljeni. Zaljubljenost ne znam i ne mogu da sakrijem, ako pogledam neku zenu koja mi se dopada, pustim ocima izrazavanje iskrenosti. Ne prilazim, ne udvaram se, pa moze biti i zauzeta, moje oci ipak joj sve odaju...
    ...elem, uopshte se ne slazem sa tobom...

    ...ne volim ljude koji ne smeju (nece, neprijatno im je itd. i sl.) da pogledaju drugu osobu u ochi...svi su oni potencijalno neiskreni i skloni prevari, na ovaj ili onaj nachin...naravno, uvek postoje izuzeci, ali ako mogu da biram, uvek cu radije ostati u kontaktu sa osobom koja mi chvrsto stisne ruku i pogleda pravo u ochi, nego sa onim drugim, mlitavim ljudima-ribama (kako sam ih odavno doziveo u glavi)...

    ...da zakljuchim, nije glupo gledati ljude u ochi, bash nasuprot, mislim da je pomalo i stvar lepog vaspitanja osobina neskrivanja pogleda od sagovornika...duzina kojom ce vam pogledi ostati prepleteni zavisi, naravno, od vasheg odnosa i bliskosti koju uzajamno (ne) osecate...

  9. #54

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Mogu, kad ništa ne krijem i u svakoj normalnoj situaciji.
    Ne mogu kad mi se neko svidja ili kad eventualno imam bludne misli vezane za neku personu. Tad gledam dole i crvenim, a mislim...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  10. #55

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Ako se sastanem sa nekim,a planiralo se sviđanje i ne svidja mi se,onda nekako gledam,ali nisam to ja više i pametnije provale posle 20 min kako će biti i šta...a opet što mi se više sviđa i više bludnih misli to mi se sve više gleda u oči...i obično nam svima zavodene i zasijaju okice,pa ne treba ništa ni da pitaš...sve se čita...

    Jednom mi cura rekla jbt koji si ludak samo me vuče u oči da te gledam...

  11. #56

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Mogu!
    Samo što često suprotnoj strani bude neprijatno

  12. #57

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    mozem, nEje problem elem djelem sad.. posto kad slusam nekoga, trudim se da ga snimim i da snimim sta radi pored price (gestikulaciju, mimiku, reci koje naglasava), jerbo tako najlakse moz' da provalis kad neko laze
    licno, ne volim osobe koje me ne gledaju u oci pri upoznavanju, kucanju casa, i kad im pricam nesto, ne volim da zveraju okolo, koliko god ih smorila zato ja kad slusam, onda slusam nekoga, necu da pravim od sebe i njega budalu tako sto cu da zevam po sobi dok mi neko nesto prica..
    ali.. ako razgovaram sa nekim ko mi se dopada.. pa, tu vec obaram pogled ili ga ne gledam u oci, uglavnom mi pogled padne na usne, nema sanse oci da uhvatim.. jer mislim da on meni u ocima moze da vidi ono sto ja mislim a ne mislim nista casno isto tako prilikom sexanja nisam za gledanje u oci, vise volim da zmurim a, npr. volim pre poljupca samo mazenje lica i zadirkivanje, da mi je toliko blizu da mogu da mu vidim oci pre nego me poljubi, a opet me ne poljubi..
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #58

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Mogu i volim...

  14. #59

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    pa dobro..ja znam lika koji kad prica s tobom swe gleda iznad tebekako mi lik smijesan..inace je ladowina neka..a kad te gleda ono iznad ja se uwjek smijema nikad mu ne kazem sto mi je smijesnoa swe ono aj reko sad se necu smijat,i ne mogu da se uzdrzim,smijem se brate wrheto..

  15. #60

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Uvijek gledam u oci bilo da nekog simpatiziram ili ga nemogu podnjeti. Volim kada su ljudi sa kojima razgovaram iskreni prema meni, pa uzvracam na isti nacin. A pogled sve odaje... Sakrit cu pogled jedino u tuzi. Ne volim plakati pred ljudima.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako nervirate ljude?
    Autor diktatorka u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 134
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 21:52
  2. Koliko dugo ste vozač?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 05.04.2012, 18:56
  3. Koliko dugo stojite ispred ormara..?
    Autor yige_gui u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 10.03.2010, 20:42
  4. Verujete li u male zelene ljude?
    Autor vlado u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 127
    Poslednja poruka: 10.11.2009, 16:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •