Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 89

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    03 Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Mnogi ljudi ne vole da se u njih zuri predugo. Odmah postaju agresivni. Neki se opet boje susreta s' očima drugih ljudi pa spuštaju pogled...
    Mislite li da je kod ljudi kao i u životinjskom svetu, ko prvi spusti pogled, poražen je?
    Kakve veze ima samopouzdanje s gledanjem ljudi u oči?
    U čemu je tajna?

  2. #2

    14 Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Apsolutno mi nije nikakav problem da gledam nekoga u oci. Prilikom upoznavanja, razgovora, ili samo pozdravljanja, ja uvek gledam osobu ispred mene u oci. Mislim da to ima veze sa samopouzdanjem. Sto si sigurniji u sebe, to si vise otvoreniji sa ljudima oko tebe.

  3. #3

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Kod mene je nekako odvojeno to gledanje u oci, naravno kad je to potrebno tj. stavise pozeljno, i buljenje u nekoga sa strane.
    Ne volim da neko bulji u mene i kad nam se pogledi nekim slucajem sretnu ja begam ocima u stranu. Jako mi je neprijatno i to me jako iritira.
    Dok pogled u oci kad razgovaram sa nekim mi je sasvim OK. Stavise nerviraju em ljudi koji se meni obracaju a zuje u ko zna gde.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Eeee, vi's, to sam primetila
    Da, svakako mi je neprijatno kad neko bas bulji u mene. cesto se osecam k'o da nemam odecu na sebi A primetila sam da cesto spustam pogled kad su u pitanju osobe za koje pouzdano znam da gaje simpatije ( 'vake ili 'vake ). Ima jedan lik koji me (bezuspesno ) muvao jedno vreme, i kad god sedi sa nama u drustvu i pogledam u njegovom pravcu, on je odma' u fazonu tako da mi je prosto neprijatno i da pogledam u njega
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Sve nekako zavisi od mog trenutnog raspolozenja. Nekad mogu da gledam ljude u oci a nekad ne. Ako mi se neko dopada onda ne mogu uvek da ga gledam u oci. Stidljiva sam. Ista je situacija i sa ljudima koji gledaju u mene. Znaci nekad mogu da uzvratim pogled a nekad ne. U sustini kad sam raspolozena onda mogu sve, a kad nisam raspolozena, pitanje je kako cu odreagovati.

  6. #6

    11 Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    sa ljudima koje dugo znam, njih uvijek gledam u oci. kad nekoga tek treba da upoznam, onda samo pri upoznavanju. poslije sve zavisi od situacije i od te osobe. nekad se brzo raskravim, a nekada mislim da bi bilo najbolje da tu osobu nisam ni upoznala.
    nattydread is coming to dinner

  7. #7

    Odgovor: Možete li dugo ljude gledati u oči ili vam je neprijatno ?

    Pa naravno kad cu pricati sa njim gledam ga u ocii mogu dugo gledati a ako mu je neprijatnije neka kaze,ja mislim da ljudi koju lazei skrivaju deo vistine tad nece da gi gledaju a mene nimalo ne mi smeta da me gledaju ali da imaju razlog za to.

Slične teme

  1. Kako nervirate ljude?
    Autor diktatorka u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 134
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 20:52
  2. Koliko dugo ste vozač?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 05.04.2012, 17:56
  3. Koliko dugo stojite ispred ormara..?
    Autor yige_gui u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 10.03.2010, 19:42
  4. Verujete li u male zelene ljude?
    Autor vlado u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 127
    Poslednja poruka: 10.11.2009, 15:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •