Prevara ... Znači li da me ne voli? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 43 od ukupno 43
  1. #31

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    c c c
    idealisti,svi redom

    ne,nisam varala dok sam bila u vezi
    ali ne mogu se zakleti da ne bi
    u zivotu sam pristala na mnogo stvari za koje sam u mladosti mislila da necu nikada
    beše bik-jarac

    eh da...u životu sam pristala na jednu stvar (bar sada) za koju sam mislila da neću..
    a ona igrom slučaja, uključi i prevaru...možda nisam razmenjivala telesne tečnosti sa drugim muškarcem, ali jesam dušom i srcem sasvim prošetala do ''komšiluka''...
    neeee..nije mi se trava učinila zelenijom, daleko bilo...znala sam da nemam čemu da se nadam, ali eto...počelo kao odbijanje, pa zezanje...pa zeznuh samu sebe i još po nekog...

    od tada...prevara znači da te ne voli...

    da li bih je oprostila?
    sebi nisam...
    njemu ne znam...mora da se dogodi da bih znala...
    jer sam jednom rekla Nikad..i tu grešku ne bih ponovila...ostavljam otvorene mogućnosti da me život (ponovo) iznenadi
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  2. #32

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Znači li uopšte da volite ako "tučete gde znate da će da zaboli" ?
    Ne znam da zaboravim lose. Znam da predjem, i veoma retko pomenem nesto sto me je povredilo, jer ako je zakopano, onda je zakopano. Iz ovog ugla, prevara mi je nesto najnize sto covek moze da uradi. Govorim o ljubavnickoj prevari, ne prevari drugarstva, roditelja i ostalo. Samo o ljubavi prema voljenoj osobi. A kad se svadjam, umem da budem odvratna. Ne odvratna, nego da pozelis da vise nikad ne progovoris sa mnom. A to "tucem gde boli" je ono sto bi mi u afektu izletelo, a taj afekt je uglavnom ono prebacivanje najgoreg sto mi je uradio.
    Nadam se da je jasnije
    Mlada, jos mnogo treba da ucim, probam, vidim.. za mene vremena ima..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #33

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Prica mog druga....

    Desila mu se ljubav...on u braku..ona slobodna zena (nikada nije bila u bracnom odnosu)...zavoleli se...kako on prica bila je to ljubav i na prvi i na drugi i na x-ti pogled...
    Poceli da se vidjaju intenzivno...
    Proslog leta, sedeli u kaficu i nesto se zezali oko mobilnih telefona (slali jedno drugom slicice) i on ne zna kako je njen telefon dospeo u njegove ruke...otvorio deo sa porukama...i video ono (kako on kaze) sto nije "hteo"...
    Video je da je na pocetku njihove veze (dok ona nije bila sigurna cemu sve to vodi..ipak je on ozenjen covek) ona razmenjivala poruke sa svojim bivsim momkom...i iz njih zakljucio da se ona vidjala istovremeno i sa njim...
    Prekida tu vezu iz momenta...
    Na moje pitanje..odakle mu pravo da od NJE zahteva vernost kada je i on sam sa svojim teretom na ledjima (zena i deca) mi je odgovorio..da ga je povredila LAZ...ne to sto se ona sastajala s' bivsim, vec sto ga je lagala..
    Pitam ga...a da ti je rekla tada istinu?
    Kaze..prekinuo bi tada...
    Objasnio mi je da ju je toliko zaveo bio da je s' njom planirao ostatak zivota svoga i da jednostavno preko te lazi ne moze preci, jer nema vise poverenja u nju....
    Rekao mi je da cak kada bi i presao, boji se sebe da ce joj u odredjenom trenutku TO prebaciti, da ce je to tada povrediti...a suvise je (i dalje) voli da bi je povredjivao...
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #34

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    "Vjernost apsolutno postoji... To se vidi po onim ženama koje su vjerne: izgledaju tako iskreno nesrećne..."
    Tango je tuna misao koja se plee...

  5. #35

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Osnovni problem kod prevare je što je ona čin volje (što neko reče "nije sa ona slučajno spotakla pa pala na..šta već" ili se on spotakao pa uleteo...gde god ). Upravo ta činjenica i muti vodu jer govori o našoj pouzdanosti, sposobnosti da održimo obećanje, pobedi svesnog nad animalnim.
    Da se razumemo...ne govorim samo o fizičkom kontaktu (Temudžin ,Džingis kan, je doživeo kao mlad supružnik da mu jači razbojnik otme ženu. Posle nekoliko meseci je uspeo da je izbavi, i ubrzo dobije sina. Nikada nije dozvolio da se polemiše o sinovljevim genima). Ljubav podrazumeva i duhovno deljenje...tako da "boli" "izdaja" tog svesnog, duhovnog dela jer, faktički, fizički deo je nastavak duhovnog. Sve u svemu...fizičke štete nema (ili je minorna) ali one druge ima na tone.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #36

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Ne mora da znachi, ljubav ima toliko varijanti i nijansi...
    mogu se voleti vishe osoba na razlichite nachine u isto vreme, pa se onda mesta i uloge promene..to je sve zhivot, to je sve ono shto zhivot chini zanimljivim..
    ali
    saznanje da smo prevareni boli u P M, ne toliko shto odmah vizualizujem kako je njemu lepo bez mene, nego iz sebichnih i samoljubivih razloga..i higijenskih ako hocete...
    sumnjajuci da me varaju, nauchila sam se da radim to isto..
    i ukapirala da u vezi najvishe volim sebe..
    na zhalost...
    i tako u krug...
    dok ne dodje onaj pravi
    Poruku je izmenio bellissima, 23.11.2009 u 20:48 Razlog: slovce
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #37

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Prevara ili vernost, ništa same po sebi ne znače. Ljubav prema partneru je maksimalno sebična kategorija i tu se slažem sa Isaharom. Takođe, ljubav je promenjljiva i najčešće ima svoj vek trajanja, ma šta mi tvrdili kada samo zaljubljeni. Posebno mi ide ne onu stvar kada neko kaže - ljubav do groba, ili večna ljubav. To su samo manifestacione varijante naše sebičnosti i straha da ne budemo ostavljeni...

    Najveći kvalitet jedne veze je međusobno poštovanje, kao najzreliji i najviši sociološki stepen jedne ljubavi...
    Poruku je izmenio memento, 09.06.2009 u 16:33 Razlog: slovce
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #38

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    ......i ukapirala da u vezi najvishe volim sebe..
    na zhalost.....

    Rece ovo jedna forumasica......sebicno ali svidja mi se
    Ako ne volim sebe ne umem nikog
    Najveca vlast je vladati sobom.

  9. #39

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    nezavisno od odnosa unutar veza,kod prevare izdaja boli,veze to sa ljubavlju nema...

  10. #40

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Obicno je to prvi znak,a i siguran znak da tu ljubavi vise nema_
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  11. #41

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    nikako ne znači da me ne voli,to je samo razmjena iskustava, ili kondicioni trening za važnu utakmicu života....

    p.s.

    ko je probao, shvatiće !

  12. #42

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Ma ne...obožava te, ali ima neke svoje fiziološke potrebe.

  13. #43

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Kad dodje do prevare,tu nema opravdanja...Ako nekog varash,ili te vara,znachi da te ne voli,ili ne volish...
    Tipa,"izvini,bio sam pijan"...Ako si pio,popio mozak nisi...
    Me Bring Da Enlightenment...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Ona ne voli da čuje...
    Autor SQUAW u forumu Muška kafana
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:31
  2. Prevara ili stvarnost?
    Autor lenjivica u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.11.2012, 18:13
  3. Prevara - da ili ne?
    Autor kissigirl u forumu Ljubav
    Odgovora: 188
    Poslednja poruka: 29.06.2012, 00:13
  4. On ne voli da čuje...
    Autor SQUAW u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 00:50
  5. Prevara uživo
    Autor Sokica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.10.2009, 13:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •