Ne mogu!
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 67

Tema: Ne mogu!

  1. #1

    01 Ne mogu!

    Da li ste ikada svome partneru u krevetu rekli nisam raspolozen-na,da li ih je to povredilo ili su nasli razumevanja?

  2. #2

    Odgovor: Ne mogu!

    Naravno!

    Posebno kada je veza na izmaku...ja uglavnom nisam raspoložena
    Naravno da ih je povredilo...
    jedan je besneo i divljao i napravio scenetinu...
    drugi je to sportski prihvatio, nije dramio ali je smatrao da treba da razgovaramo...

    Mislim da je potpuno ljudski i da ponekad nemaš želju za valjanjem po krevetu i ostalom nameštaju u stanu,
    ali je i ljudski da te odbijanje povredi...
    ne mogu da zamislim kako bih se ja užasno osećala da mi se to dogodilo..
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  3. #3

    Odgovor: Ne mogu!

    Nema kod mene to "ne mogu" Ali, s druge strane, ne mogu to bas tako da generalizujem. Ako tog dana / tih dana nesto ne stima, onda nikako necu biti raspolozena, ali onda ce situacija i njemu biti jasna, pa nece ni pokusavati bilo sta. Ukratko: gubljenje volje za seksom moze da se desi jedino i iskjucivo usled nesuglasica izmedju njega i mene, ni zbog cega drugog.

    Glavobolja i umor (pogotovo psihicki) mi nikad nisu predstavljali razlog za odbijanje
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Ne mogu!

    Jednom sam bila toliko umorna i nacirkana da nisam ni primetila da "ne mogu". Htela sam ja stvarno, ali kada sam dodirnula krevet, nisam mogla da se pomerim. On je morao da me skine i obuce u pidzamu. Ako je nesto i radio samnom, ja se stvarno ne secam

    On je mene odbio par puta, uglavnom kada sam ja htela drugi (ili treci ) put te veceri, a on je bio mrtav umoran (evo dobacuje iz senke da nisam bila eksplicitna u zahtevu ). Nije mi bilo bas sve jedno, ali sam znala da to nije zato sto oseca odbojnost, vec zato sto sam ja bila malo bezobzirna
    Evo, promenila sam potpis

  5. #5

    Odgovor: Ne mogu!

    Neverovatno ali i mislio sam da su zene te koje imaju razumevanja BRAVO

  6. #6

    Odgovor: Ne mogu!

    Ako izmedju nas sve funkcionise onda nema " ne mogu "

    ali ako zaskripi ...... e to je vec druga pesma
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  7. #7

    Odgovor: Ne mogu!

    Ja nemam petlju da odbijem, t.j. nikad nisam imao inspiraciju da kažem ne mogu ili neću. Nije stvar vaspitanja već shvatanja šta se od muškarca očekuje.

    A verujem da je žešći osećaj odbiti voljenoj ispunjenje potreba.
    Osećaš se kao car a ne večiti papučić i izvršilac.

  8. #8

    Odgovor: Ne mogu!

    A verujem da je žešći osećaj odbiti voljenoj ispunjenje potreba.
    Osećaš se kao car a ne večiti papučić i izvršilac.
    hm....a sta ako se situacija okrene pa to su i nase potrebe zar ne?

  9. #9

    Odgovor: Ne mogu!

    Ne mogu moze svakom da se desi, razlog ne mora biti posebno odredjen, jednostavno taj momenat nije pravi! Ali ako se to cesto desava, onda definitivno nesto ne stima, moze biti u pitanju prestanak strasti ili osecanja, druga osoba i sl.

    Desilo mi se da kazem ne mogu, to je uglavnom kad sam besna, neraspolozena, umorna (mada kad je umor u pitanju moze se srediti ako se on malo potrudi... )

    Sto se tice obrunute situacije, koja je usput mnogo redja , to je bilo samo kad je on bas, bas jako umoran, a ja bas nemam volje da se trudim!!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  10. #10

    Odgovor: Ne mogu!

    Jesam i reakcija je bila ''Ti mene vise ne volis ''

    Nije to stavr da nisam volela ili da nije stimalo vec sam u tim trenutcima bila toliko psihicki rastrojena,puna nekih problema i svega da zaista nisam bila raspolozena...
    Mislim mogal sam ja da odaradim mehanicki bez problema ali to nije to,il cu da uzivam il nema nista od toga

  11. #11

    Odgovor: Ne mogu!

    Citat Lillith kaže:


    Mislim mogal sam ja da odaradim mehanicki bez problema ali to nije to,il cu da uzivam il nema nista od toga
    uh tvoja iskrenost je skoro zabolela ali je bila zaista poucna

  12. #12

    Odgovor: Ne mogu!

    Aman zene... i po koji muski

    Naravno da mi se desilo "ne mogu" i naravno da se njoj desilo "ne mogu", sta je tu pa toliko cudno i nenormalno?

    Ne mogu da verujem sta sam sve gore procitao. Zapitam se da li mi se to ova veza polako raspada, mozda se raspadala i od samog pocetka ili ustvari nikada i nismo bili jedno za drugo.

    Da, moja gospodja mi mnogo puta rekla da ne moze, i to najcesce ukoliko sam ja odmoran i naspavan, a njoj i dalje dusa spava. Nekada dodjem kuci umoran i zelim samo da spavam, nekada ona dodje kuci umorna i zeli samo da spava. Nekada nam jednostavno nije do toga, bez konkretnog razloga. Nekada nam se samo gleda TV, nekada samo razgovaramo, a nekada se ne izvlacimo iz kreveta dugooo i radimo raznorazne bRezobrazne stvari.

    Nikada nisam lio krokodilske suze, niti sam pravio histericne scene, zato sto joj jednostavno danas nije do toga, niti me je to povredilo duboko u dusu, sa malom sansom da na tu traumu zaboravim! Ooooooooo, Boze moj, pa bice sutra ponovo prilike, nece svet propasti.

    Ako je boli glava ili stomak, nema sanse da dodje do sexa. Ukoliko mene nesto boli, nema sanse da dodje do sexa.

    Nekad citam ove stvari po forumima i zapitam se da li meni nesto fali ili se ljudi stvarno toliko fircaju k'o zecevi, a ja zapravo svo vreme ne kontam da mi se veza raspada.
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  13. #13

    Odgovor: Ne mogu!

    Dešavalo se. On to sasvim normalno prihvati - uglavnom i sam može da primeti kad mi nije do toga. Desi se danas, ali sutra prođe i zato mislim da nije logično praviti od toga famu

  14. #14

    Odgovor: Ne mogu!

    Citat jamiroyu kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste ikada svome partneru u krevetu rekli nisam raspolozen-na,da li ih je to povredilo ili su nasli razumevanja?
    Nekako nikad nije bilo potrebe da tako nešto kažem partneru ili on meni...to se oseti...

  15. #15

    Odgovor: Ne mogu!

    Citat Tigerlily kaže: Pogledaj poruku
    Dešavalo se. On to sasvim normalno prihvati - uglavnom i sam može da primeti kad mi nije do toga. Desi se danas, ali sutra prođe i zato mislim da nije logično praviti od toga famu
    Isti slucaj. Mozda bas danas nekome od nas dvoje nije do toga, ali to ne znaci da nece biti sutra, a jos manje znaci da nam preti raskid.

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. To mogu samo deca
    Autor swba u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 23.07.2015, 14:07
  2. Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..
    Autor starsica u forumu Književnost
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 25.03.2015, 22:24
  3. To mogu i odrasli
    Autor DrinChe u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 11.07.2010, 09:49
  4. Sve je moguće...
    Autor Goga u forumu Filozofija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 28.12.2008, 21:55
  5. Da li se mogu igrati DOS igre na WIN XP?
    Autor biterlemon u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.11.2007, 18:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •