Najbolje pivo - Strana 5
Strana 5 od 12 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 172
  1. #61

    Odgovor: Najbolje pivo

    Sad je najbolje domace pivo lav. Nekada su pravili lose pivo ali sad su stvarno dobri i nije mnogo gazirano. Strana piva su manje gazirana od nasih po pravilu. Kad sam napolju amstel. Vidim imam dosta istomisljenika

  2. #62

    Odgovor: Najbolje pivo

    U poslednje vreme najvise pijem Jelen

    Medjutim, najbolje pivo koje sam pio je Warsteiner

  3. #63

    Odgovor: Najbolje pivo

    kod mene stvari stoje 'vako :

    ja kao pravi pivopija i nemam neko odredjeno , neg' pijem sta ima u dati moment. i domace i strano, uopste mi nesmeta

    reci cu samo da sam pio i lav i jelen, i bip,jagodinca, zrenjaninca, lasko, i tuborg i beck's, i crno i belo becejsko, niksicko, skopsko, zuju, MA
    SVE OD VARDARA DO TRIGLAVA ZIVELI

  4. #64

    Odgovor: Najbolje pivo

    Na Lavu (u početku beše Čib) sam odrastao, Jelen sam zavoleo.
    I pad je let.

  5. #65

    Odgovor: Najbolje pivo

    Nema vise najboljeg piva, sva su mi ista, blaga, bezukusna, nisu reska.
    Jagodinsko, nekada......
    Doduse pio sam Nisko pivo skoro, ok je, stara tehnologija nije ko ova navodna svetska.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  6. #66

    Odgovor: Najbolje pivo

    Grolsch,
    probajte, videcete zashto je Grolsch najbolje pivo

  7. #67

    Odgovor: Najbolje pivo

    Ono koje popijes, a ustanovis dan kasnije da ti je juce bas prijalo sto si ga popio.
    ...................

  8. #68

    Odgovor: Najbolje pivo

    Meni najvise prija WEIFERT, mada sam ranije pio i Pils.

    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  9. #69

    Odgovor: Najbolje pivo

    Na koje se navikneš...Becks,Tuborg...
    Jelen i Amstel ako moram da biram,mada ću se vratiti koktelima,jer više od piva ne mogu lepo da se napijem,tj. kokteli & pivo su prava kombinacija...

    Vranac Crnogorski ume da legne,al' nije pivo..

  10. #70

    Odgovor: Najbolje pivo

    izvinjavam se sto upadam u Musku kafanu, ali moram odgovoriti na ovo pitanje

    Jelen pivo
    Tuborg
    smesi se... sutra ce biti gore

  11. #71

    Odgovor: Najbolje pivo

    Citat anjich kaže: Pogledaj poruku
    izvinjavam se sto upadam u Musku kafanu, ali moram odgovoriti na ovo pitanje
    Tuborg
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  12. #72

  13. #73

    Odgovor: Najbolje pivo

    Ne znam, pre sam pio mb, sad pijem lav. Ok su mi oba.

  14. #74

    Odgovor: Najbolje pivo

    - Najbolje pivo je ono koje je `mukte`!
    Tako ima obicaj da kaze jedan moj prijatelj. Ja ne mislim tako. U glorifikaciji piva ja se ne bih orijentisao po metodologiji marke, jer to krije jednu zamku. Kao covek koji je jedan period svog zovita imao retku srecu da radi i jednoj relativno maloj, ali tada slavnoj, pivari, od starih pivaraca koji su svoj istancan ukus izgradili bezbrojnim popijenim hektolitrima, naucio sam neke osnovni stvari. Naime, sva strana piva koja pijemo na nasem trzistu imaju rok trajanja 6 meseci. Verujem da mogu da budu konzumna i posle vise od godinu dana. Da bi se to postiglo, iz takvog piva se maksimalno odstranjuju belancivene. Da bi se stvorila iluzija o prirodnom ukusu, ubacuju se aditivi, koji opet u sprezi sa CO2 sprecavaju penusavost, pa se onda ubacuju i hemikalije koje pospesuju penusavost, itd, itd. i na kraju ostaje cista hemija...

    Zato na pitanje koje je pivo najbolje, odgovaram: - Najbolje je pivo sa majs filtera!

    Majsfilter je jena radna tacka u procesu proizvodnje pive u kojem se pivo iz tankova mesa pre ulaska u pasterizator. Dakle, ako budete u prilici da posetite neku od pivara i ponude vas pivom, zatrazite pivo sa majsfiltera, jer je nepasterizovano, idealno hladno (5-6 stepeni) i sadrze sve ono sto pivo cini jednim izuzetnim plemenitim picem. Tek ako to uradite shvaticete sta ste pili do tada...

    Ziveli!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #75

    Odgovor: Najbolje pivo

    ne volim piwo....ali.....ako vec mora.....domace neka bude tocheno....svetlo pa na kraJu malKo presecheno sa crnim....u chashi....
    e od straNJskih.....recimooooooo.....''eLepHanT''....by carlsberg....neshto preko 7% alkohola....taman.....


Strana 5 od 12 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Pivo Livijusa Laoja kao simbol Ritiševa
    Autor Turkmenbashi u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.03.2010, 13:09
  2. Napravljeno najjače pivo na svetu
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.02.2010, 09:54
  3. Hladno Pivo
    Autor lilika u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 20.12.2009, 17:15
  4. Pivo: musko ili zensko pice
    Autor goldie u forumu Muška kafana
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 21.07.2009, 00:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •