Traži se posada... - Strana 37
Strana 37 od 89 PrvaPrva ... 2735363738394787 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 541 do 555 od ukupno 1335
  1. #541

    Odgovor: Traži se posada...

    hehe gogsy,to dok nema kapetanice a kad dodje bice

  2. #542

    Odgovor: Traži se posada...



    Reklamiranje, bez naknade, ovo stvarno nema smisla

  3. #543

    Odgovor: Traži se posada...

    Prvo, da se unapred izvinim na dužini posta. Ali, zaista nisam imao živaca da kucam duže.
    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Tipično za provokatora koji bi hteo i očeve i decu da vidi na jednoj sudskoj nameštaljki.Nemojte mu verovati ni najmanje.Njičevo.A što se tiče masovnosti,e pa tu ste se drug,tajni uhoda prevarili.Nemojte nam prodavati sada te štosove naučene od Henriha Jagode,ili samog Berije...pa još govorite o carskoj policiji Vi ste jedan od onih koji su Sofju Tolstojevu,unuku Lava Niklajeviča,strpali u GULag na 5 godina jerbo je na saszancima inteligencije u njenoj kući služila čaj iz samovara.Ua!Vi radite za dve strane,drug,gospodin špijun.


    'Alo,devojke!Ne povodite se za gosn Bazarovim,on je ona stara mangupska lola koja je prodavala cigarete na ulici,namerno hoda razbarušen,šurnja sa Lili Brik protivu Majakovskog,tajno štampa ''kobileze'' a pljuje i na Jesenjina i na već pomenutog Majakovskog...
    Ja radim za tri strane. A očevi zaslužuju da budu izvedeni na sud i osuđeni na najstrožu kaznu (transplatacija klasne svesti), pa makar i u montiranom procesu. Zašto? Jer su napravili ovakvu decu. A deca zaslužuju da budu još strožije kažnjena (nabijanje na prst na Lenjinovom spomeniku u Varšavi... ko kaže da je sklonjen - oni bi hteli da vi to mislite). Zaslužuju i gore, zato što se bune samo kad im povećaju školarine sa 500 na 2000 evra - da im povećaju samo na 600, ne bi pisnuli, iako ni za povećavanje na 600 nema potrebe, iako je i 500 mnogo.
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    i ja mislim daje Bazarov ponekad Boljsevik a ponekad Menshevik.....anyway,kriv je dok se ne dokaze suprotno....

    kao u onoj reklami ;Pokupila sam ga s ulice,delovao je pristojno....
    Nisam ja kao druga govna, da me tek tako možeš pokupiti. Treba ti dobra, dobra lopata za to. Menjševička. Deli se na sastancima Osme internacionale, možeš doći u petak sčedeći, dobićeš.
    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Dobro primećeno!Kod Bazarova ti je kao u reklami za sladoled-platiš en dobiš dva,platiš tri dobiš štiri.. On je višestruka ličnost,jedan karakter koga bi samo F.M.D. mogao verodostojno opisati.Ipak,ovde mu sledi kazna,ukor i samica.Zabranujem rad njegove ''ordinacije'' za pregled kandidatkinja u potpalublju.Uostalom duguje kiriju..
    Ma, ja sam ti kao iz one priče o Rokfeleru iz "Sedam i po". Kaže: Kupi jabuku, pa je proda drugovima u školi, za duplo, pa kupi dve jabuke, pa opet duplira pare. I sve tako. I, šta je onda bilo, jel se tako obogatio? Nije. Onda mu je umro neki bogati stric i ostavio mu bilijardu dolara. Poenta: ne treba da se trudiš, treba da te usere. A Feđa me ne bi opisao valjano. Za dvojnike je bio majstor, ali za nas polovnjake - c.
    A ova zabrana je tipična za ovakve palube.
    Oglašavam štrajk glađu (ne i žeđu, nemojmo preterivati) i pozivam na gusarsku neposlušnost.
    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Što se plate,plaće &zarade cinkaroša tiče,to morate uredti sa Bazarovim,on Vas je najmio-tehnički.Ipak,ne bih se uzdala u njega,on je proivereni,ruski obožavatelj vodke,ciganskih romansi i strašan je bećar.Ako se napije nećete moći da se sporazumete jer tada isključivo govori svoj maternji jezik-onaj ruski iz okoline Rjazana.
    Ja delim samo bonove.
    I, mala... pardon, velika ispravka - ja sam srpski mrzitelj vodke i ruski ljubitelj šljivovice. Slivavaja vodka!
    A nisam siguran ni da smeš da zoveš te romanse ciganskim. Brzo, ispravi se, reci: romske.
    Kdo ssa mnoM nem ože dase spirazzzzzuem kad se napOiyjem?#
    Citat Wampirche kaže: Pogledaj poruku
    Necu se tako da igram Onda cu da radim za obe strane, valjda ce jedna da me isplati A ako ne, naljuticu se.. A ne zelite da vidite ljutog vampira






    Ovaj znam?
    Ovde postoji samo jedna strana, grofice Cepeš. A na tu stranu grofove ne primamo.
    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Nema plate, ovde preferiramo samo volonterski rad
    Od volonterizma može lepo da se živi danas.
    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Nije sve tako crno...

    eno..

    vidim u daljini nešto ...



    ...nešto svetlucavo, iskričavo....


    šta li je to?





    Ima nade....imaaa
    Ovo omot nekog albuma? Čekaj, sad ću da se setim. Do tada, evo i od mene nešto za na uvce:



    Kad su Seksualni pištolji mogli da tandrču tambure ploveći Temzom, možemo i mi ploveći Panonikom.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  4. #544

    Odgovor: Traži se posada...

    ...i tako se brod prevrnuo...

  5. #545

    Odgovor: Traži se posada...

    bazarov

    Vidim ja da čim maknem,ovde dolazi do nereda...Predvodnik&kolovođa i glavni krivac-naravno,Obenjšenjak Bazarov.Stara lula,arbatsko dete,radi za tri strane,plaćaju ga četiri,a troši na barem 5 žena,16 boci,dnevno!,i ovamo mi uzdrmava red na brodu.Kandidat za bešenje!Juče je pokušao da prošvercuje ideje sumnjivog kvaliteta sa sve pokvarenim haringama,čilibarom ukradenim iz Kalinjingrada i umotanim stranice ''Komsomolske Pravde'' na moj brod.

    Zar tako?!Pa još na mom brodu?!I sad,moliću fino,uhvatili ste se druže Bazarov za romanse.Kao nisu ciganske...verovatno je i Makar Čudra jedan albino,a Maksim Pješkov,poznatiji kao Gorki,nije opisivao Cigane,već Fince na godišnjem odmoru negde u stepama...Osećam da me Bazarov podlo i cinično proziva zbog političke nekorektnosti.Ali,izvinite,Bazarov,što se toga tiče odavno sam na to bacila jedan od omiljenih mi koktela-molotovljev

    Predlažem Bazarovu,da još jedanput promeni stranu i bude sa kapetanicom i ne izvoljeva mnogo.

    ser_gogsy


    Pomenuh malo pre molotovljev koktel-pripazite se,ona draperija sa krstićem koju ste tako lepo izvesili na mojoj katarci miriše na paljevinu....

    belissima&co-misli se na Glišu!
    Što ste vi neke žene dršne na lovu!Mene nema 24h,a vasdve već počele da se bavite bušenjem MOOJEE slamarice!!!Uzgred njen sadržaj je već 5minuta ,45sekundi i 23 stotinki na mom računu na Kajmanima

    Aiko

    Dobro došla na brod i odmah u kuhinju!

    biterlemon

    Dobro nam stigao,priključuj se Aiko-ona je zamenica maloj od kužine lado,a ti pošto imaš i naturu možeš naturalno da joj pomogneš iskloniš onaj ubuđali kpus iz prve epizode..
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  6. #546

    Odgovor: Traži se posada...

    Ja ne menjam strane i poze nikad. Ja sam ti jedan konzervativan, dosadan čovek.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  7. #547

    Odgovor: Traži se posada...

    Ah,da.
    U vezi sa drperijana,firangama i zastavama.Na mom brodu važi Stedalov naslov dobro poznate knjigeistog-''Crveno i crno''.Sad,ako bi drug,gospodin,žbir,ili cariik ženskih podskunji Bazarov imao neku pritužbu,neka zna da je uzalud piše.Nikada se neće jedan ovakav brod pokoriti njegvom diktatu uvezene malograđanštine koju seje ovuda.Druže,bazarov,kako Vam nije jasno kako je naših redova ipak više?Umesto da svoje vanserijske i ko zna kako i gde stečene sposobnosti bacate pred svinje nedostojne Vašeg talenta,lepo se priključite ovoj,samo naizgled divljoj hordi obođavatelja haosa.

    Mislim,ostavimo presipanje iz šupljeg u prazno drugoj strani.Ako već treba odraditi jednu rEvoluciju,onda neka to učinimo mi.Uostalom,ko bi mogao grđezeznuti čitavu stvar od nas samih?
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  8. #548

    Odgovor: Traži se posada...

    kapetanice,pa dje je temperament twoj prepoznatljiwi

  9. #549

    Odgovor: Traži se posada...

    Dobro, de, predajem se. Ali onda molim da se od Stendalovog crvenog iskroji nova gusarska zastava (gusarska?!), a crni na giljotinu. Neke granice ipak ne mogu da pređem, opraštajte.

    I, evo, malo da zamezimo:



    Ne, nisu ovo odrani "crni". Ovo čisto da ne bude da nisam nikakav mito... hoću reći, da ništa nisam doneo na brod. A i da ne pljačkamo na prazan stomak bogate luke.
    Poruku je izmenio starsica, 12.06.2009 u 00:51 Razlog: smanjila sliku
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  10. #550

    Odgovor: Traži se posada...



    Gusari na vidiku
    Da ne bude da bas nista ne radim
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #551

    Odgovor: Traži se posada...

    Đe je temperament?Pa,đe bi bija ako ne tamo đe neko postavi one sličur'ne,pa ne merem pošteno ni ispsovati ovu posadu!što čine ovi kada mene nema.Okačili neke šunketine,ne mož' proć od njih.
    Kad smo već kod klope.Pa đe su onda ona pirgava,čureča jaja?Ona što je na pijaci Đuro reklamira' ka' proizvod takijeh,crnih,pozamašnijeh dimenzija zbog kog je ćurka morala razvuć guScu,pa su stoga i ta jaja skuplja na svu pril'ku čitavijeh 150%!

    bazarov
    mala ispravka-bogate luke palimo,predhodno ih pljačkamo,a stanvnike koji nam se ne pridruže,prodajemo na pijaci robova kako bismo dobijenim sredstvima potpomognuli naš oslobodilački pokret
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  12. #552

    Odgovor: Traži se posada...

    Ma nemoj, pa da unuk nekoga koga prodamo bude novi Puškin! Samo mi još jedan takav treba.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  13. #553

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat Bazarov kaže: Pogledaj poruku
    Ma nemoj, pa da unuk nekoga koga prodamo bude novi Puškin! Samo mi još jedan takav treba.

    Dakle,stvar je u čistoj političkoj nekorektnosti protivu crnaca kod Vas bazarov.Donekle Vas razumem,nikako da svarim puškina sa sve minđušom u uhu,a pomalo mi smeta i njegova površnost kada su žene u pitanju.Ali,uz moje najiskrenije želje da Vas javno obese,moram dodati kako bih Vas savetovala da ne govorite mnogo protiv Evrope ovakvim ''crnim ''opaskama,pa makar se radilo i o Puškinu:setite se šta je veliki F.M.D.napisao u ''Kockaru''.Kao jedan ''igrok'' kalibra pravog,pustopašnog Rusa slovenske duše,neuhvatljive i bezgranične,primetio je kako ne može dobiti vizu za Vatikan,a da su se kojekakvi poljačići raširili oko ruleta,pa ni jedan Rus tu više nema pristupa.

    Znači,priznajte naklonost jereticima.To je tako drsko i to je tako ruski,kao što primetiše!

    A inače,naprodavaćemo se mi tih neistomišljenika koje ćemo posle nekih 300godina da pronađemo u kakvoj čiča Tominoj kolibi,onda ih pokrstimo u Jordanu i svima im priznamo pravo glasa kako bi glasali za svoje oslobodioce.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  14. #554

    Odgovor: Traži se posada...

    Soko zove Orla.. Soko zove Orla... Soko zove Orla... Soko zove Orla.....
    (i tako hiljadu puta... dok ovi gluvi ne čuju kliktanje Sokola)

    ...MAYDAY...MAYDAY... MAYDAY...

    Soko otet... Soko leteo leteo leteo i uleteo u neprijateljske ruke..



    Otmičari su mi dozvolili da vam se ovako javim..
    'teli su oni doduše da prekinu sednicu Skupštine.. al' vi na pučini ne 'vatate RTS1

    Šalju vam ovaj kolaž_transkript ... pa vi.. kad dešifrujete uzmite od Direktorice Belle sve pare i pošaljite mi odmah..



    ovaj .. tedo' reći pošaljite mojim otmičarima ..

    novac i sav nakit koji imate strpajte u ovu torbu

    i bacite u more ... ja sam u blizi.. otmičari su u vašoj blizini


    Unapreg hvala...
    Vaša (najdraža) Admiralica




    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  15. #555

    Odgovor: Traži se posada...

    Gliša

    Admiralice drš' se,a možeš i da se privaćavaš za što imaš bliže tu.Stižemo mi i upotrebićemo oružje protivu otmičara.Čim ulučiš zgodan momenat,ti odma' istrči napolje-tamo je Džogani,pa zajedno čekajte kod kolima Sladžu,ona je to radila u prošloj epizodi,pa je sad red da ti i Džogani odradite kao pošteni ljudi,odabrani epizodisti A što se para za otkup tiče.mi smo tu kao Izraelci-ne plaćamo,a znam kako ti je pun kufer te priče o metrijalizmu,pa sam ga zadržala za sebe

    Nego,primetih jednu bujnu bistu na palubi.Priča se da je to Karleuša,ili barem Stoja.Došle jer su čule da bi mogao da ih presliša bazarov.Ako ne budu bile dobre,moraće da naue sva poglavlja ''Kapitala'',ako budu bile dobre-ne znam šta će biti?
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

Strana 37 od 89 PrvaPrva ... 2735363738394787 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •