Traži se posada... - Strana 40
Strana 40 od 89 PrvaPrva ... 30383940414250 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 586 do 600 od ukupno 1335
  1. #586

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat pera lozac kaže: Pogledaj poruku
    Ako dođe do borbe između dve žene predlažem hrvanje u blatu
    Apsolutno sam sklon da se složim sa vama, kompadre.
    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    bazarow


    Da emIRgiram?
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  2. #587

    Odgovor: Traži se posada...

    dragi moji dok ste se svadjali,bicevali,izazivali jedni druge na dvoboj,valjali LSD ,a ja zavrsila u Alkatrazu.....nasla ja ljude dobre volje koji ce da pomognu finansiski ovo korito od broda.
    Da ga srede,ojacaju ,finansiski izvuku iz blata u koje smo upali....hocete da vidite sta su uradili????Prilog 2253


    A sad mir,red,rad i disciplina inace .....preuzimam kormilo i pomazem kohili da zavede red
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #588

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku

    A sad mir,red,rad i disciplina inace .....preuzimam kormilo i pomazem kohili da zavede red
    Dok macke nema, misevi kolo vode
    Sta ti je ova danasnja posada,ajd ti ljepoto moja na svoje radno mesto i ne ometaj me u radu

    inace cu te smeniti.
    Nema ovde discipline,ovde vlada sloboda misli i govora,ja pobegoh na ovaj brod, jer imam problem sa autoritetom, a ti mi disciplinu uvodis
    Nema nista od toga

  4. #589

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Dok macke nema, misevi kolo vode
    Sta ti je ova danasnja posada,ajd ti ljepoto moja na svoje radno mesto i ne ometaj me u radu

    inace cu te smeniti.
    Nema ovde discipline,ovde vlada sloboda misli i govora,ja pobegoh na ovaj brod, jer imam problem sa autoritetom, a ti mi disciplinu uvodis
    Nema nista od toga
    A ti cica-maco izvadi prste iz tih parica.....Lose utice na rad prstiju.....
    Sloboda govora da
    Anarhija ne
    Ovde svako grabi sta stigne....
    Nece da moze
    Najveca vlast je vladati sobom.

  5. #590

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    A ti cica-maco izvadi prste iz tih parica.....Lose utice na rad prstiju.....
    Sloboda govora da
    Anarhija ne
    Ovde svako grabi sta stigne....
    Nece da moze
    Moze mi se
    Mesecni izvestaj govori da su nama finansije u konstantnom porastu.
    Kapetanica ce da igra od srece,doduse mada nema udela u tome i dajem joj samo po koju crkavicu,ali biznis je biznis.

    Dok ti propovedas red i rad ja odoh malo ...


  6. #591

    Odgovor: Traži se posada...

    BazarovE

    Biće ovde više ringova
    Da budemo sudije?

  7. #592

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Moze mi se
    Mesecni izvestaj govori da su nama finansije u konstantnom porastu.
    Kapetanica ce da igra od srece,doduse mada nema udela u tome i dajem joj samo po koju crkavicu,ali biznis je biznis.

    Dok ti propovedas red i rad ja odoh malo ...

    Kohiliiiiiiiiii
    cujes li ovo
    Ti dobijas samo po koju crkavicu
    E to se zove biznis
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #593

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat pera lozac kaže: Pogledaj poruku
    BazarovE

    Biće ovde više ringova
    Da budemo sudije?
    Pero

    'ajd 'vataj


  9. #594

    Odgovor: Traži se posada...

    Pojavio se i izgubljen u prevodu pera ložač!Baš na vreme da sa ser-gogsy-iem oriba palubu.Jeli,vas dvojica ste sebi dali zadatak da ovuda švrćkate i prosipate bajate duhovitosti?Zar mislite da vas iz prikrajka ne promatram?Ili da mi verni mornari već nisu dojavili kako me opanjakavate?Ali,Gliša me iznenadi!Čuj,huška mornarluk protiv mene,na mom brodu Glišo,zar i ti,sestro,Glišo?

    lado,imaš moje puno poverenje oko kormila,dok ja pretresam onu slamaricu.pomagač ti je egzotic.Sredite svaku pobunu-oštro i efikasno.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  10. #595

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku

    lado,imaš moje puno poverenje oko kormila,dok ja pretresam onu slamaricu.pomagač ti je egzotic.Sredite svaku pobunu-oštro i efikasno.


    A da zaboravis slamaricu

    Mito





  11. #596

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Pojavio se i izgubljen u prevodu pera ložač!Baš na vreme da sa ser-gogsy-iem oriba palubu
    ej breej pa ja sam mali od palubu

  12. #597

    Odgovor: Traži se posada...

    Nisam se ja izgubio u prevodu nego sam se oporavljao od posledica rada u neljudskim uslovima dole u potpalublju, dok se neki elementi bogate na račun neposrednih proizvođača.

    Čista eksploatacija"čoveka po čoveku" što rekao drug marksiengels.

  13. #598

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Pojavio se i izgubljen u prevodu pera ložač!Baš na vreme da sa ser-gogsy-iem oriba palubu.Jeli,vas dvojica ste sebi dali zadatak da ovuda švrćkate i prosipate bajate duhovitosti?Zar mislite da vas iz prikrajka ne promatram?Ili da mi verni mornari već nisu dojavili kako me opanjakavate?Ali,Gliša me iznenadi!Čuj,huška mornarluk protiv mene,na mom brodu Glišo,zar i ti,sestro,Glišo?

    lado,imaš moje puno poverenje oko kormila,dok ja pretresam onu slamaricu.pomagač ti je egzotic.Sredite svaku pobunu-oštro i efikasno.
    Razumem gospodjo kapetanicePrilog 2254
    Ali ja ne zelim da budemPrilog 2255bicu tu za vas ..... da pripomognem koliko je potrebno.
    Vracam se ja u moju kancelariju -kufinjicu kad prodje pobuna....zahvaljujem na poverenju

    Budem ja i dalje mala iz kufinje
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #599

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku


    A da zaboravis slamaricu

    Mito






    Prava kapetanica,kao ja!,se ne prodaje nikada!Ajde,molim te,belissima,siću mi nudiš!Daj,stavi barem još 5 nula iza one dve,pa će to malo drugačije zvučati

    ser_gogsy


    Uopšte mi lik sa slike ne liči na Adama.Ni najmanje.Liči na jednog prosečnog,posrnulog čoveka,koga upravo žena izvlači iz pakla poroka u koji je upao.Da oprostite,jer znam daćete se uvrediti,meni taj Adam sa krilima podseća na zvezdu filma za odrasle.Isuviše je dobro građen,a i Eva,onako privijena liči na kopiju kakve holivudske starlete.Zato ih nisam ni povezala sa biblijskim likovima.
    Uzgred,Adam ni sebe nije umeo da sačuva.Žao mi je,ali je tako.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  15. #600

    Odgovor: Traži se posada...

    Kapetanice mi smo zreli za jednu vanrednu sednicu
    Najveca vlast je vladati sobom.

Strana 40 od 89 PrvaPrva ... 30383940414250 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •