Traži se posada... - Strana 48
Strana 48 od 89 PrvaPrva ... 38464748495058 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 706 do 720 od ukupno 1335
  1. #706

    Odgovor: Traži se posada...

    @bella..wec mi je jasno..mada sto se ustedjewine tiche...eh..moras se sagnuti
    @sojka i da palimo i zarimo

  2. #707

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Mora ovde neko da misli i na posao, a svoje znanje ne delim tek tako
    Po opredeljenju sam Kir Janja,skrtica mi je drugo ime.

    Lado, slatka moja.
    Vidim ja da ti ovih dana nista ne radis,belezim ja to sve u citab, ne's zaradu videti mesecima.

    Mnogo si se opustila, a bila si tako smerno devojce.
    Nego skokni do svog radnog mesta, da vidis dal je tamo dugo nisi bila
    i posteno si nas u glad bacila




    Pocela hrana da mi se prividja
    draga moja Bella vidim ja da cu ja da promenim tabor
    Glisava otkaz dajem pare ne dajem
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #708

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    draga moja Bella vidim ja da cu ja da promenim tabor
    Glisava otkaz dajem pare ne dajem
    Lado,
    usled opravdanog izostanka kapetanice (zaginula u nekom lokalu na kopnu
    opravdano, naravno) razresujem te svih mogucih duznosti, sleduje ti kazamat
    jopet, radi pruzanja otpora u vrsenju duznosti.


    Molila bih dezurne da je sprovedu i prevrnu dzepove za svaki slucaj

  4. #709

    Odgovor: Traži se posada...

    el to znači da je kuhinja sada samo i samo moja?
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  5. #710

    Odgovor: Traži se posada...

    Mozes da pocnes sa cedjenjem limuna

  6. #711

    Odgovor: Traži se posada...

    Bež' lado ... kod čičE... Gliše

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  7. #712

    Odgovor: Traži se posada...

    Ja ni nemam džepove, nema potrebe za pretresom. Nego, di je kuhinja?
    Skoknula bih malko...
    Sasvim svejedno da li žmurite ili ne žmurite, jer čuda se već događaju.
    M. Antić

  8. #713

    Odgovor: Traži se posada...

    vid Sojku..i ona bi da cedi limun..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  9. #714

    Odgovor: Traži se posada...

    Podelite sestrogusarski, pa koja bolje prodje

    Samo bez svadje molim

  10. #715

    Odgovor: Traži se posada...

    nema tu deobe, kad sam ja rođeni baksuz..

    e limune, limune..oteše mi te na pravdi Boga..a niko nije umeo da te iscedi kao ja..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  11. #716

    Odgovor: Traži se posada...

    Cekaj se kad se ja vratim naoruzana do zubaPrilog 2264vraticu se jaaaaaa
    A onda ja otvaram tefter i pisem i skidam i sa broda i sa plate
    Najveca vlast je vladati sobom.

  12. #717

    Odgovor: Traži se posada...

    kapetanica kohili pristigla,drž' se dobro povampirena,pomamljena,raspomamljena,pomahnitala gomilo!Zar ste mislili da vas ne posmatram?Gledam onu bellisimu,samo mi MOJU slamaricu spominje,a lepo smo se dogovorile nas dve,doduše moja kubura beše na njenom temenu,ali nema veze,tospominjem više kao detalj,dakle da je slamarica moja,a ona sad potencira neku priču kako ona upravlja lovom od slamarice!

    Vidim da mi ne ostavljate na miru dežurnog pesnika,krizofila i bundžiju i uvaljujete mu vodku kako bi posle sa njim slušale ploče u potpalublju i ispisivale formulare za upis na akademiju čudaka,kojekakvih Akademiju S Koca i Konopca!

    Gliško,dokle ćeš ti da se zamajavaš ovuda i zapostavjaš svoje dužnosti zgrtanja blaga u moje ime i za moj račun?Pa,kakve su to podle insinuacije da je moje blago tvojeProsto e verujem svojim očima,...dakle,da mi to uradiš,pa jš sa sve fotkom...cccc



    lado je ipak najdoslednija-drži se kujne,a maxa nam je proanarhisao pto je za svaku pohvalu!

    ser_gogsy.da li je moguće da je Adam uspešn čovek s obzirom na broj ubistava po glavi stanovnika(čitaj 4 stanovnika,a 1 ubistvo-koji procenat,zar ne?),u tadašnjem Vrlom svetu prvog,bračnog para?
    I ne,ne zamišljam Adama kao nekog lepog čoveka.Ne zamišljam ga uopšte.To prepuštam mašti drugih ljudi.On se uselio na moj brod zahvaljujući Vašem optimizmu kojim nam želite približiti veru-avaj,bojim se da smo svi ovde nevernici,počev od Aiko i bitera koji se zatvaraju da cede limun prvo,privatno ceđenje limuna u Srbiji-ekskluzivni snimci na Pinku,juče sam videla putem satelitske
    Poruku je izmenio starsica, 15.06.2009 u 23:45 Razlog: skinula bold
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  13. #718

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku

    Zar ste mislili da vas ne posmatram?Gledam onu bellisimu,samo mi MOJU slamaricu spominje,a lepo smo se dogovorile nas dve,doduše moja kubura beše na njenom temenu,ali nema veze,tospominjem više kao detalj,dakle da je slamarica moja,a ona sad potencira neku priču kako ona upravlja lovom od slamarice!
    Ko o cemu ti o slamarici
    Nas vise interesiraju pikantni detalji sa obale,odnosno gde i sa kim je nasa Kapetanica zavrsila.




    Dok sam ja ovde muku mucila sa raspustenom posadom, pomocu stapa i kanapa

  14. #719

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    ž
    I ne,ne zamišljam Adama kao nekog lepog čoveka.Ne zamišljam ga uopšte.To prepuštam mašti drugih ljudi.On se uselio na moj brod zahvaljujući Vašem optimizmu kojim nam želite približiti veru-avaj,...[/COLOR][/B][/COLOR]
    Dobro koki

    Ako je vaša želja-(za mene )zapovest, da Adam i Eva napuste brod, biće : rečeno-učinjeno ...

    Evo, ja ću još jednom po 12756453 put oribati palubu ... i zatim pakujemo kufere, i odlazimo.... zbogom .... ostavljamo vas sa čika Darwinom i njegovim pomočnicima Čitama ....

    Odlazimo.... i nećemo se okretati ...

    Sretna vam daljNja plovidba i mirna mora vam želimo ....do 2012-te

  15. #720

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Dobro koki

    Ako je vaša želja-(za mene )zapovest, da Adam i Eva napuste brod, biće : rečeno-učinjeno ...

    Evo, ja ću još jednom po 12756453 put oribati palubu ... i zatim pakujemo kufere, i odlazimo.... zbogom .... ostavljamo vas sa čika Darwinom i njegovim pomočnicima Čitama ....

    Odlazimo.... i nećemo se okretati ...

    Sretna vam daljNja plovidba i mirna mora vam želimo ....do 2012-te


    E,sad,odakle Vam ovakve ideje?Niko nije rekao da napuste brod,moguslobodno da na njemu žive,da se ukotve na palubi,umesto na nekom doku.Ovo je brod slobode,ukrcavanje i zadržavanje na njegovoj palubi je svima,apsolutno svima dozvoljeno.Još nikoga nisam išupirala,zar ne?
    Manite se takvih ideja.Kapetanica ovog broda nema pretenzima da sprovodi isljučivost bilo koje vrste.Ovde su svi slobodni.Ovde je dozvljeno sve ono što ne škodi drugome.Prožđite se ogorčenosti i dopustite Adamu i Evi da žive među sidrima i užadima,to što ih ja ne vidim,ne znači da ih i zabaranjujem.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

Strana 48 od 89 PrvaPrva ... 38464748495058 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •