Traži se posada... - Strana 50
Strana 50 od 89 PrvaPrva ... 40484950515260 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 736 do 750 od ukupno 1335
  1. #736

    Odgovor: Traži se posada...

    Mene i ovog u sredini iskrcajte na neko pusto ostrvo za ostalo ce da se snadjemo...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  2. #737

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Jao,jao pa meni recnik treba...
    Ne,ni najmanje.Na našem brodu važi zlatno pravilo da kada nešto ne razumeš,nikako to ne priznaš.Znači,nastavljaš da udaraš o ploču,a onaj do tebe u klin,pa kud puklo da puklo,važno je da se nešto dešava

    belissima:
    Kaj se sad budemo raspravljale oko sitnica,kuma?Pak vi ste opasna ženska!Nigdar nisam vjerovala da se budete zakaćili za voće!Kaj je vama z imunom,vrak ga s'aki .......l!Kaj ne mrete tam otići v kujnu i zakuriti i bez limuna?Kaj će vam limun,vatru zakurite!Ajte,odite sim,bu vam mikan pokazal!Taj vam je vješt sa ognjem z curama dela takega ognja da sve u kujnu idu.Dajte,pripitajte Aiko.Ona kak kotač si tam dokotrljava.
    Bre,belissima,nemo' zezaš,vadi slamaricu,pa će razgovaramo k'o ljudi!
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  3. #738

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku

    belissima:
    Kaj se sad budemo raspravljale oko sitnica,kuma?Pak vi ste opasna ženska!Nigdar nisam vjerovala da se budete zakaćili za voće!Kaj je vama z imunom,vrak ga s'aki .......l!Kaj ne mrete tam otići v kujnu i zakuriti i bez limuna?Kaj će vam limun,vatru zakurite!Ajte,odite sim,bu vam mikan pokazal!Taj vam je vješt sa ognjem z curama dela takega ognja da sve u kujnu idu.Dajte,pripitajte Aiko.Ona kak kotač si tam dokotrljava.
    Bre,belissima,nemo' zezaš,vadi slamaricu,pa će razgovaramo k'o ljudi!
    Vrag vam salu odneo,susijeda.
    Slamarica je u sigurnim rukama, jos ce i gogsy sad traziti koji evric za edukaciju, vama ce kaj opet zatribat za lumpovanku i cajku na obali.
    Gliska ce vec nesto smisliti, kaj joj bude zafalilo.

    I ...
    Kud se dene sav moj kapital.

    Ta mante se ljudi corava posla

  4. #739
    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku

    ne mogu od prdoja..od prdeza


    Je li to nama egzo stiga'?Pa,đe s' ti?Ođe svi dobili činove,samo ti ništa!Viđe li ti đe ja i ser_gogsy-ija unapredi,a tebe niđe da dobiješ čin!Đe to može biti,đetić pa bez čin?!

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Vrag vam salu odneo,susijeda.
    Slamarica je u sigurnim rukama, jos ce i gogsy sad traziti koji evric za edukaciju, vama ce kaj opet zatribat za lumpovanku i cajku na obali.
    Gliska ce vec nesto smisliti, kaj joj bude zafalilo.

    I ...
    Kud se dene sav moj kapital.

    Ta mante se ljudi corava posla


    U edemskom đardinu nema eura,belissima.Ća je pusti euro kontra đardinu božjem?Nemoj mi kvariti ćasnika gogsy-ija.On zna da nema niš od eura!On i' i ne traži,ka' vi lukavi i porbećareni!
    A za Glišu se ne bojim,eno juče je nađem gde nešto traži u vodo kotliću.Pitam je kulturno zar je nije stid po klozetu da traži slamaricu,a ona brezobraznica samo i se glišovanski isplazi i još me polije onom vodom.Vi'š ti šta je,belissima,kad je čovek,da ne kažem žena bez selfkontroliranja i senfiranja uopšteno govoreći?!


    A u vezi sa tvojim kapitalom....najbolje je da potražiš kod druga Marksa,on je najboje znao da odgovori u vezi sa istim pitanjem.I nemoj da spominješ lovu u drugačijm kontekstu,izuzev davanja istog u dobrotvorne svrhe -slanje kapetanice u belgijski spa sa skiperom,pa da vidiš ti pikanterije,nevaljalice!
    Poruku je izmenio starsica, 16.06.2009 u 01:51 Razlog: spojila poruke
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  5. #740

    Odgovor: Traži se posada...

    Kapetanice za*ej bi (si di i ef dži ) te slamarice ... pročitaj belešku brodskog Dnevnika na strani #732

    MAYDAY MAYDAY MAYDAY MAYDAYMAYDAY MAYDAY

    Nemojte slučajno da okrećete jedra na drugu stranu i da zapalite
    nego ... budite u pripravnosti da zapucate po neprijatelju ... ako bude od nas troje jači () i ako nas sa obale spraši

    MAYDAY MAYDAY MAYDAY



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #741

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Je li to nama egzo stiga'?Pa,đe s' ti?Ođe svi dobili činove,samo ti ništa!Viđe li ti đe ja i ser_gogsy-ija unapredi,a tebe niđe da dobiješ čin!Đe to može biti,đetić pa bez čin?!
    pa preduzmi nesto

  7. #742
    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Kapetanice za*ej bi (si di i ef dži ) te slamarice ... pročitaj belešku brodskog Dnevnika na strani #732

    MAYDAY MAYDAY MAYDAY MAYDAYMAYDAY MAYDAY

    Nemojte slučajno da okrećete jedra na drugu stranu i da zapalite
    nego ... budite u pripravnosti da zapucate po neprijatelju ... ako bude od nas troje jači () i ako nas sa obale spraši

    MAYDAY MAYDAY MAYDAY



    Zaboravih na slamaricu,zaboravihskoro i na njen sadržaj,sprmna sam na borbu do polednjeg mornara,pa makar ih sve izudarali i naterali da hodaju po dasci-ali ne od klozeta!jer bilo bi ''buć'',pa pravo ko prstom u .....pekmez!

    Davajte,ljudi,neki plan odbrane!
    Poručnik neka se pobrine za one otvore koji propuštaju vodu...aaa,vidim,poručniče,niste okačili na tabli Kućnog saveta&Radio Mileve one zapovesti!Kako da me slušate bez raspoznavanja zapovesti?!

    belissima
    pobrini se,kruva ti,da nekako rastegnemo onaj budžet za odbranu od vajnih 15 dinara3 lizalice+1 ubuđalog uštipka na kupovinu džebane i pucaljki.Gliša će za taj jedistveni budžet izabrati 2 praćke i onda pozvati Boginnumariju da nam demonstrira njene veštine upotrebe katapulta i ostalih marifetluka u svrhu odbrane palube

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    pa preduzmi nesto

    Učinih ja i postavih te za dopisnog majora jurišnog odreda našeg broda
    prijavi se kod belle za isplatu zaostatka i dodatka na čin.Ma nemere biti đetić bez čina!Znalasam da ćeš odmah navrnuti,đavo na tebi so gonija,čim namirišeš počasti.Više to voliš,no kruva jesti!
    Poruku je izmenio starsica, 16.06.2009 u 01:52 Razlog: spojila poruke
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  8. #743

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Učinih ja i postavih te za dopisnog majora jurišnog odreda našeg broda
    prijavi se kod belle za isplatu zaostatka i dodatka na čin.Ma nemere biti đetić bez čina!Znalasam da ćeš odmah navrnuti,đavo na tebi so gonija,čim namirišeš počasti.Više to voliš,no kruva jesti!
    zar je belisima na tim dodjelama

  9. #744

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    zar je belisima na tim dodjelama
    Pa baš zatonemoj mi se šokirati,egzotic,pa ta neću valjda postavljati kojekakve?bella je provjereni kadar-od početka ni anđelu vode ne dajeznači prava stvar.Niko od nje,ponavljam NIKO,i ciframa-0-neće dinara videti.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  10. #745

    Odgovor: Traži se posada...



    E pa svaka čast ovom Biteru ... napustio je kufinjicu ... i odmah isukao svoj mač
    BRAVOOOOOO !!!
    Tako se brani svoj Brod, Kapetanicin, Admiralicin, Posadininininin i na kraju svoj - život !

    Kohili, odmah ga unapredi (u šta 'oćeš), a ja ću kad se iz bitke vratim da mu dam jedan lepi džakčić sa dukatima.


    Egzo veslaj čoveče veslaj ... ne guslaj..


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #746

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Izgleda da vas je sunce zestoko drmnulo, pa halucinirate.

    Svi trkom u potpalublje
    Na parove razbrojs!

    Samo bez žurbe, biće za sve.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  12. #747

    Odgovor: Traži se posada...



    Charlie Harper se javlja na duznost !

    Evo mene a sa mnom su i dve "sabljarke"







    Imam jednu polovnu, jednom koriscenu, sablju na prodaju


    Koja su moja zaduzenja na ovome brodu ?

  13. #748

    Odgovor: Traži se posada...

    K O O O O K I I I I I I I I I I L I !!! BRE!

    Ovo nema ni u Zimbabweu, i njinim raspadnutim kantama, koritima i lavorima a što liče na brodove.... .... ovo ima samo na vašoj kadi da ne kažem sudoperi, nadaleko čuvenoj, po nemoralnom i razvratnom ponašanju, kako posade, tako i celokupnog osoblja sa sve slepim putnicima.... ...Svaka čast izuzecima: Papagaju Simi i Mišu Micku, koji su ostali usamljeni ali dosledni svojim principima i moralnim načelima ... da.

    Naime, o čem' se radi.... Sastavio sam spisak pravila i zapovesti o budućem kodeksu ponašanja - pre plovidbe - za vreme plovidbe - i posle plovidbe!!!
    Okačih ga tamo gore na jarbol, u blizini Starsicine ku-ku-alarm kućice, a nedaleko od prebivališta/kaveza papagaja Sime...Računam tu će biti bezbedno i čitko vidljivo za sve u sudoper...ovaj, za sve na brodu.

    Medjutim, rano jutros izadjoh da obavim nešto, tu napolju kod pramca...iza onih Vaših buradi sa vinom, koje je posada sinoć, tako zdušno i revnosno deGustirala...
    ...kad' imam šta da vidim

    Neko je, u toku noći, pod plaštom mraka, podstaknut i ohrabljen zbog uduvane i ukomirane posade, obrisao pravila i zapovesti napisane na fragmentu od nehabanog čisto/originalnog papirusa, (dobavljenog direktno iz egipatskih grobnica, oslobodjeni carine i poreza) , a stavljajući naslove novokomponovanih turbo/piratskih/folk pesamaaaaaaaaaaa

    Prilažem dokaz br 1. ->



    Zatim dokaz br.2 , koji su nesrećnici ostavili na video bin-u, kao reklamu za njihove gusarske namere, da nam i ovo malo morala što osta, oduzmu i totalno nas zaviju u crno, skrenu s kursa i vrnu nazad u '90te ->






    Tone nam brod koki....toneeeeeeeee

    Zaboravih da napomenem, da sam video neku siluetu kako se vrzma i šunja pored Glišinih generalskih odaja... pojurih za sablasnim likom uz povike-> S t a n i i i i i, ne znaaaaaaš ko te juri !!! .... al' uteče avetinja..... bar da je egzo bio trez...ovaj, tu! Drugačije bi to sve bilo.....ovak'

    Ali zapamtih lični opis, siluetu, profil i face, sablasnog uljeza ->




    Pa ako ga neko vidi, ili slučajno sretne na liniji 3 u NS, neka mi hitno javi na lokal 021


  14. #749

    Odgovor: Traži se posada...

    Charlie Harper


    Dobro došao na palubu!Za sada tvoje dužnosti su da,uz pomoć onih lepojki,zabeležavaš kamerom sve što se na brodu (ne)radi i da taj dokumetarac pretočiš u jednu komičnu seriju-red je da zaradi(mo) nešto novca od ove svakodnevne burleske od broda.


    ser_gogsy


    Jao,novopečeni poručnik se raspištoljio.Rešen da razobliči nemoral na palubi doskitao je i do Glišine kabine.Brine me što se to doskitavanje odigralo noćuNoć je definitvno najbludniji deo dana,onako baš zamračen za kojekakve prikrivene radnje.

    Gliša

    Odlično prikazan momenat ''izsuskivanja'' sablje malog od kujne koji se prikučuje maloj od limuna.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  15. #750

    Odgovor: Traži se posada...

    O susijeda moja slatka i draga, sta vam se desava sa posadom?

    Kanda im treba cvrsta ruka

Strana 50 od 89 PrvaPrva ... 40484950515260 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •