Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/preporuke...
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 93
  1. #1

    Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/preporuke...

    Atencion, Atencion!!! Paznja, Paznja!!! Atenshn, Atenshn!!!

    dame i gospodo, momci i devojke, deco i odrasli, mladi i stari, veseli i tuzni, zivotinje i vanzemljci molim trenutak paznje...

    OBAVESHTAVA
    vas ekipa Iz Podruma aka ~ patuljci, DZindijanci, veshtice, zmajCHevi, Vetrovi i ostale prirodne pojave
    da ce TACHNO 3 minute IZA ponoci biti

    V~A~T~R~O~M~E~T!!!

    vlasnik je dobrovoljno () ponudio svoje mesto i narFski besplatne kifle, valjushke, krofne i ostale sveze domace proizvode..

    dodjite da uzivate u charima loooooooma
    Poruku je izmenio yige_gui, 07.07.2006 u 04:47
    moomoo meee jooouu

  2. #2

    14 Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/preporuke...

    Jedva cekam!! Party!!!!
    'Leb je bas velikodusan... Sta mu bi?

  3. #3

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    bojim se da ce nam nestati krofni ako ne krenete sa tim vatrometom uskoro...
    a ti kissgirl (sad ce popizdi sto sam joj izostavio slovo ) pomeri malo tu glavu... ne vidim onaj frizider sa perecima dobro
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/preporuke...

    Pa slaba vam organizacija bogami !

    Ja se bogami sinoc nagledah vatrometa, al ne bih bash rekao da ste ga vi pravili bhehehehe.

    A vidim da je picerija josh uvek u savrshenom redu kakko sam je juche i ostavio

  5. #5

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/preporuke...

    Citat HLEBmaster kaže:
    Pa slaba vam organizacija bogami !

    Ja se bogami sinoc nagledah vatrometa, al ne bih bash rekao da ste ga vi pravili bhehehehe.

    A vidim da je picerija josh uvek u savrshenom redu kakko sam je juche i ostavio
    yige_gui, uspele smo, ona vradžbina na D je delovala. Kako ono reče da se zove? Aaaaaaaaa, Dan Mrmota, kažeš?


    Kahm...kahm....pa, naravno, gazda, da je sve onako kako ste juče ostavili, a biće tako i sutra i prekosutra...Ko su ove čike u crvenom sa ogromnim šmrkovima, pitate? Ma, to ja naručila dubinsko pranje tepiha, još od onnomadne nismo usisavali, digla se prašina. A, šta će ovaj silan svet koji se okuplja ispred picerije, odmahuje glavom u neverici i krsti se levom i desnom, opet ćete vi? Bože, gazda, pa vi nikad niste zadovoljni. Pa, rekli ste mi da moramo da poradimo na marketingu. E, skupila sam neku ekipu, dali smo mu ga po reklamiranju da se sve puši...ovaj, dimi...Mislim...to je bila jedna velika svetleća reklama, znate. Navalio svet, tiskaju se u redovima da uđu, a vi tu stojite i ispitujete me...a vreme prolazi. A vreme je novac, zar ne, gazda?
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "

  6. #6

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/preporuke...

    E, drustvo, do zurke je ostalo jos manje od pola sata a 'leba nigde nema!
    Obecao je on meni ( a k'o sto vidim i vama puno stvari ) a sad kada vidi da mu nedostaje pizza i raznoraznih peciva uhvatio maglu

    Ocel' biti tog vatrometa ili jok ?

  7. #7

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/preporuke...

    Citat moja malenkost kaže:
    da ce TACHNO 3 minute IZA ponoci
    nigde ja ne navedoh kojeg dana ce to da bude

    xxixiixix
    moomoo meee jooouu

  8. #8

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/preporuke...

    Ja mogu da vam obecam samo shtrudle sa batinama, ako ce da pravite nereda..

  9. #9

    11 Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/preporuke...

    mislim da sam vidjela mica macu...
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    Citat HLEBmaster kaže:
    Ja mogu da vam obecam samo shtrudle sa makom, ako ce da pravite nereda..
    ja nisam mislio al' ovakva ponuda se ne odbija



    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #11

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/preporuke...

    Citat HLEBmaster kaže:
    Ja mogu da vam obecam samo makrobiotichki keks, ako ce da pravite nereda..




    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #12

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    Citat onaj koji plagira HLEBmastera kaže:
    ja nisam mislio al' ovakva ponuda se ne odbija




    Pa chuj, shtrudle sa batinama moz da jedesh sam ili sa Makom, ako Maka hoce da ti pravi VIP drushtvo..


    Ona koja plagira HLEBmastera kaže:
    Ja mogu da vam obecam samo makrobiotichki keks, ako ce da pravite nereda..
    Ne znam kako ti to zovesh, ali jeste u vezi sa shljivama..

  13. #13

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    Citat HLEBmaster kaže:
    Pa chuj, shtrudle sa makom moz da jedesh sam ili sa Makom, ako Maka hoce da ti pravi VIP drushtvo..
    Maka moj dobar drugar bre.... ce da jede s' mene sigurno
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  14. #14

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    Maka je i moj dobar drugar I svi volemo Maku by the way!

  15. #15

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    hahahaha...ovo me podsetilo na onaj skec "Metalika je moj dobar drugar"..

    ali sve moze..samo da je veselja ... bio to vip ili ne..swba i ja mozemo i na medjedje...

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Informacije o srednjim školama na jednom mestu
    Autor Cecara u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 13.06.2012, 22:49
  2. Tupavi oglasi
    Autor cokaido u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 12.09.2010, 22:33
  3. Aparati za brijanje - iskustva, preporuke...
    Autor Sasa_LP u forumu Muška kafana
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.04.2010, 19:16
  4. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.06.2009, 18:01
  5. Misteriozni signali sa Titana
    Autor Kunic u forumu Astronomija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.06.2007, 04:55

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •