Traži se posada... - Strana 3
Strana 3 od 89 PrvaPrva 123451353 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 1335
  1. #31

    Odgovor: Traži se posada...

    Vidi,vidi,je l' to odista ona mala pobegulja o Valtera?!Pa još stavio đozluci.Nemo' se zezaš,neg' ajd da očistiš onaj krš od kuhinju i razviješ neku banicu.lado m se namuči ženska sve peruć' tanjure.I nemo' diraš u kupus.Ti si sam stavljao kacu i prošvercovao ga na moju palubu,jerbo si od Ramba čuo kako nije više moderno da se ista drži na terasi
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  2. #32

    Odgovor: Traži se posada...

    GospodZo Kapetanice situacija je ovde sasvim jasna,
    iako sam nova, vidim ocigledne cinjenice da veoma brzo moze doci da opsteg rasula.
    S' toga predlazem, da lupite cvrsto sakom o kormilo da se zna ko kosi, a ko vodu nosi

    Ja se dobrovoljno javljam da umesto kolege valtera, resim problem sa kupusom, nece mi biti tesko, razumem ga,on vec masta o kopnu i lepotama, koje ono pruza

  3. #33

    Odgovor: Traži se posada...

    Postovana kapetanice,uveravam Vas pismenim putOm da su lisice uvek pri ruci ...mlada snaga je vezana,tako da nema potrebe za traganjem po ladji
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  4. #34

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Ja se dobrovoljno javljam da umesto kolege valtera, resim problem sa kupusom, nece mi biti tesko, razumem ga,on vec masta o kopnu i lepotama, koje ono pruza
    A ne ne, ne dolazi u obzir, mislim ne moras odma / popi prvo kaficu

  5. #35

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    -Pa da, sve zenske admirali, zenerali, boginje i razne druge PR menadzerice a ja da cistim kupus / e nece da moze
    metno sam naocare ne mo' me dirate do ti' ostrva
    ajde mali ne zabusavaj nego vracaj se ovamo da ocistis krompir ,kupus, i uz put nahrani ajkule ....ne bacati mornareeee.....veec ono sto je ostalo od dorucka....

    Dodji spremila sam i tebi da jedes ,pa pozuri da spremimo vidis da su svi i gladni i zedni...
    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #36

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    A ne ne, ne dolazi u obzir, mislim ne moras odma / popi prvo kaficu
    O
    Kolega, hvala na lepoj dobrodoslici, kafa mi prija,mada moram da priznam,
    imam strah od morske bolesti, a i ovo sunce je bas jako danas,ali svakako ce mi prijati moram se poceti adaptirati na situaciju u kojoj se nalazim.


    I psihicki se pripremiti na haoticno stanje kuhinje,koje je ostalo posle Vas,
    ali ne mari, sve radi mira u kuci

  7. #37

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    O
    Kolega, hvala na lepoj dobrodoslici, kafa mi prija,mada moram da priznam,
    imam strah od morske bolesti, a i ovo sunce je bas jako danas,ali svakako ce mi prijati moram se poceti adaptirati na situaciju u kojoj se nalazim.


    I psihicki se pripremiti na haoticno stanje kuhinje,koje je ostalo posle Vas,
    ali ne mari, sve radi mira u kuci
    Znaci ti si dobrovoljacsvidza mi se
    ako nece Valter ima ko hoce
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #38

    Odgovor: Traži se posada...

    Ovaj PoseJdon bas sad resio da digne buru...e nece da moze
    Moj zadatak je da cuvam ladju od svega onog od cega se ne moz' sacuvati i morala sam da preduzmem drasticne korake!

    Vezala sam i njega


    ae sad digni ako mozes ...mislim buru,oluju ili sta god
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  9. #39

    Odgovor: Traži se posada...

    -A sto ste odma' zapele sa tim ko ce sta da radi / da se razumemo / ako je to ono sto vas cini srecnima (kuvanje, cisti tanjiri, da belo bude cisto belo) necu da vam smetam cak sta vise podrzavam, a u znak postovanja prema trudu i zalaganju prihvacam se zaduzenja kuvanja kafe.
    Samo nemojte da vicete na mene
    Sad idem da spavam, znaci, bez vece galame i ujutru neki laganiji dorucak bez kupusa

  10. #40

    Odgovor: Traži se posada...

    I tako ...
    Prvog dana mog boravka, posle popijene kafe,koja mi nije prijala (kolega valter, kuva mnogo slatku kafu,pijem gorcu za ubuduce ) sidjoh ispod palube na radno mesto kolege valtera i zatekoh opsti krs i lom.
    Kupusa na sve strane i zapitah se u jednom momentu, da li je to samo neslavni pokusaj ucenja kulinarstva.
    I gde sad nadje da se uci
    Sudovi neoprani,lado me mrko gleda, novajlija sam, moram da cutim.
    I pocnem sa mukotrpnim radom, spominjajuci u sebi kupus i zaklinjuci se da ga necu omirisati.

    Molim Vas Kapetanice da iz menija izbacite sve sto ima bilo kakve veze s' kupusom, ja od danas jedem samo suvu 'ranu

  11. #41

    Odgovor: Traži se posada...

    Lado ne gleda mrko dobijes kecelju i krecemo.....prvo kafa ....cigareta ako zelis.....da pretresemo sta ima kod tebe a rucak za posadu se krcka.
    Posle kafe cemo ja i ti da mezimo ali kod mene nema suve rane...da znas...i ne brini osmeh i bice gotova kuhinja dok kazes ...ajmokac....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  12. #42

    Odgovor: Traži se posada...

    A-a..dakle,ovo već prelazi u huliganstvo!Čim okrenem svoja kapetnska leđa,o'ma počne očijukanje sa onim Valterom!Je li,bre,zašto sam ja vas ukrcala sa sve bagažom+lisicama?!Alo!Onaj kupus još stoji u sudoperu

    Nema menjanja menija,belissima,pa svi znamo kako se može zaraditi avitaminoza,a kupus ima vitamina C više nego limun.

    Nego,nešto sam načula da mi ogovaraju brod i posadu.Zar sme neko da sumnja u moje kvalitete?Biće da je sve zamesio onaj Valter,jerbo ne zna da umesi neku pitu,razvije savijaču i uvije sarmu,al' zato šalje razglednice i zavodi ženski deo posade.Videću te sa krpom u ruci,je l' je motaš tako dobro...
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  13. #43

    Odgovor: Traži se posada...

    uvodni post ti je ubica, odustao sam kod treceg slova... evo ja cu da budem u posadi, ako moze, podmicujem u eurima...
    mada mi nista nije jasno jer sam glup ka penis

  14. #44

    Odgovor: Traži se posada...

    Kapetanice mladi su.....bice od njih dobra posada pomislili da je ovo izlet na Palic....
    Obecavaju da ce biti primereni mornari
    Nista ne brinite sad ce mladi Valter umesto sto da uzme DZoger u ruke i da riba palubu....a kuhinja ce blistati za tren
    Najveca vlast je vladati sobom.

  15. #45

    Odgovor: Traži se posada...

    A gde plovi ovaj brod? ...oćem i ja!

Strana 3 od 89 PrvaPrva 123451353 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •