Traži se posada... - Strana 49
Strana 49 od 89 PrvaPrva ... 39474849505159 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 721 do 735 od ukupno 1335
  1. #721

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Ko o cemu ti o slamarici
    Nas vise interesiraju pikantni detalji sa obale,odnosno gde i sa kim je nasa Kapetanica zavrsila.




    Dok sam ja ovde muku mucila sa raspustenom posadom, pomocu stapa i kanapa


    Ma vidi ti nje kako se osilila? Pa, kako sa kime sam bila na obali?Pa,sa svojim skiperom,jasna stvar.Vidi ti nje,kaj nju zanimaju pikanterije!Zar tako?Skrećeš pažnju sa slamarice,to je!
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  2. #722

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Ma vidi ti nje kako se osilila? Pa, kako sa kime sam bila na obali?Pa,sa svojim skiperom,jasna stvar.Vidi ti nje,kaj nju zanimaju pikanterije!Zar tako?Skrećeš pažnju sa slamarice,to je!
    Cuj kaj me ne bi zanimalo, ne ?

    Kaj vi opet po slamarici, susjeda, kad imate spocitavati pametnija posla, kaj ne ?


  3. #723

    Odgovor: Traži se posada...

    Adame.. ovaj Gogsy vraćaj se !

    I ne mešaj Evu u vaše (verske) razmirice.

    Tvoje mesto je ovde .... uz kohilinu doošoo.





    __________________________
    P.S. obratiti pažnju na prisutnost 666 u brojci ovog posta ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #724

    Odgovor: Traži se posada...

    Ćuj,belissima,ti baš ne mreš držat' jezik za zubima!Još me budeš postavila na onaj vražji paparazo,pa budemo se poćupale,onako kak se znaju za pundže dohvatiti kučanice kaj ostaju kod kuča da kuhaju u đezvama kavu slučajući Olija i ćuvaju djecu.O pišenjcima kaj su šetali po dvorju bum razgovarala pak posle,za sad se moram skoncentrirati na taj tvoj sistem da mi skrivaš slamaricu na koju imam aspiltno,povjesno pravo


    Gliša..

    evo admiralica mi nađe dušebrižnikakaj budem z njim delala pak sada?kaJ sam ti ja ,Gliško,za dušebrižništvo?

    Admiralica me sad stavlja na probu...
    Admiralica sad stavlja neke moje principe&slamarice&idejice&ine stvarčice
    na probu..
    Namerno
    Znam ja to
    Rešila da me smiri
    a ne zna da bude probudila vraga u meni
    pa posle nema njanjanja,pavanja,već samo čiste pobune.
    Zamislite,ova gliša će me navesti da sama,kao kapetanica,izvedem pobunu..
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  5. #725

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    E,sad,odakle Vam ovakve ideje?Niko nije rekao da napuste brod,moguslobodno da na njemu žive,da se ukotve na palubi,umesto na nekom doku.
    Citat Glišava kaže: Pogledaj poruku
    Adame.. ovaj Gogsy vraćaj se !
    Okej, vraćamo se, , ali pod uslovom da budemo unapredjeni...dosta smo bili "mali od palube" !!! Želimo unapredjenje u....potpor....ne. U poručnika želimo biti unapredjeni

    To su uslovi, i nema cenkanja! Pare, keš, lova, koferi, limuni....nas ne interesuju .....


  6. #726

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Okej, vraćamo se, , ali pod uslovom da budemo unapredjeni...dosta smo bili "mali od palube" !!! Želimo unapredjenje u....potpor....ne. U poručnika želimo biti unapredjeni

    To su uslovi, i nema cenkanja! Pare, keš, lova, koferi, limuni....nas ne interesuju .....


    A,taakooo,daklem!otkrismo u Vama karijeristu bez premca!Samo bez ljutnje sada!Dajem Vam čin poručnika,ionako ćete biti jedino i samo poručnik propasti na plovećoj Vili Propast.Za početak,odvrnite muziku kako biste bolje i uz polet obavljali svoje,nove dužnosti.

    Dajem Vam i odgovarajući cd-''Atheist Rap''!

    Pa ako Vam svinje ne budu pojele trabanta,pokušajte da im ne bacate bisere.To Vam kao kapetanica kažem.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  7. #727

    Odgovor: Traži se posada...

    Jel gogsy rece limun ili ja ne videh dobro.

    Bez i ti gogsy od mikana dok je vreme

    Nego kaj se odmah zestite susjeda,bum vam pokazal gde je slamarica,
    cim vi meni spotaknete pravo da budem guverner

  8. #728

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    A,taakooo,daklem!otkrismo u Vama karijeristu bez premca!Samo bez ljutnje sada!
    Karijerista trči za parama, koki, koki...

    Mi želimo čin, kako bi zaveli red i zakon na ovomE brodu Nemorala, Kuhinjskog razvrata, Materijalizma i AjkuloPoklonstva.....

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Dajem Vam čin poručnika

  9. #729

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Jel gogsy rece limun ili ja ne videh dobro.

    Bez i ti gogsy od mikana dok je vreme

    Nego kaj se odmah zestite susjeda,bum vam pokazal gde je slamarica,
    cim vi meni spotaknete pravo da budem guverner

    Jooj,susjeda kaj smo denes bezobrazni!Ćujte,ne samo da vam ne odobravam pravo na slamrice,ponjave i slićne pojave,dapače spočitavam vam iste.
    Idi,begah,belissima,šta si e razmahnula!Davaj vamo slamaricu!
    A kakve su to priče sad o limunu,ser-gogsy-iju i mikanu?!Nemoj mi kvariti poručnika,samo što sam mu stavila epolete,a ti ih razašivaš,neodgovorna devojko!
    nego,nisi davno brojala MOJE pare u MOM sefu.Je li,kad misliš da to učiniš?!Pa šta misliš,zašto je ja NEplaćam?!brže s baci na posao i mani se limunova i ostalog voća,pripašće ti muka pa se budeš izbljuvala po novćanicama.Gdo ih bu pral poslije?A?
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  10. #730

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Jooj,susjeda kaj smo denes bezobrazni!Ćujte,ne samo da vam ne odobravam pravo na slamrice,ponjave i slićne pojave,dapače spočitavam vam iste.
    Idi,begah,belissima,šta si e razmahnula!Davaj vamo slamaricu!
    A kakve su to priče sad o limunu,ser-gogsy-iju i mikanu?!Nemoj mi kvariti poručnika,samo što sam mu stavila epolete,a ti ih razašivaš,neodgovorna devojko!
    nego,nisi davno brojala MOJE pare u MOM sefu.Je li,kad misliš da to učiniš?!Pa šta misliš,zašto je ja NEplaćam?!brže s baci na posao i mani se limunova i ostalog voća,pripašće ti muka pa se budeš izbljuvala po novćanicama.Gdo ih bu pral poslije?A?
    Uzimam ja proviziju sama samo nemoj nikom reci

    Ah cuj susijeda,kaj mi voce branis?
    Ja ti samo delam kako bih susijedu mikanu bilo pravo,adam se da se nece goropaditi na to, ne?

  11. #731

    Odgovor: Traži se posada...

    Jao,jao pa meni recnik treba...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  12. #732

    Odgovor: Traži se posada...


    Šta se to dešava na gornjoj palubi ???... Zašto se AlarmŽaba ne čuje ???... šta je to video ili osetio (hipersenzibilni) Egzo ???



    Približavamo se nekoj obali... Nema nam druge... idemo Prdoje, Egzo i ja da izvidimo gde smo to mi stigli,
    u ovaj kasni (po)noćni čas
    ... koji nadam se neće biti koban za nas ... ()

    Idemoooooo... ajde Prdoje veslaj ... egzo ne zabušavaj ne guslaj nego veslaj .. veslaj ()


    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 16.06.2009 u 00:04

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #733

    Odgovor: Traži se posada...


    ne mogu od prdoja..od prdeza

  14. #734

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Jao,jao pa meni recnik treba...


    Samo se obrati Kapetanici, sve ce ti pojasniti


    @Gliska a u koju banku ja da odem, mislim dok opasnost vreba

  15. #735

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Jel gogsy rece limun ili ja ne videh dobro.

    Bez i ti gogsy od mikana dok je vreme
    B e e e e Ž i i i M

    Nadam se da nisam uznemirio Aiko i BiterLeemona....za sada...


    Inače, zapovesti će biti ispisane -šta se sme-šta se ne sme, i biće uskoro istaknute na vidnome mestu...da svi vide...

    A dotle, svi na časove edukacije iz nautičkomoralnog ponašanja i obrazovanja



    O o o o o o o o .... D M A!





Strana 49 od 89 PrvaPrva ... 39474849505159 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •