Traži se posada... - Strana 32
Strana 32 od 89 PrvaPrva ... 2230313233344282 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 466 do 480 od ukupno 1335
  1. #466

    Odgovor: Traži se posada...

    Zahvaljujem Kapetanice

    Ako moze meni da ponesete osim Belle i
    1. box cigareta nedeljno
    2. kaFucino 14kom nedeljno
    3.knjiga nedeljno
    4.sminka za poneti
    5.vikleri
    6.fen
    7. 10cistih peskira nedeljno
    8.1spavacica nedeljno
    9. 1 bade-mantil
    10 krema za zrelu kozu

    ako sam nesto zaboravila pisacu vam na e-mail sta jos da mi posaljete....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  2. #467

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Cuvaj ih trebace ti za pojas za spasavanje
    Ne platis danak, nema palube,sta mislis od cega mi zivimo
    Imam još jedan predlog: novac ukidamo, parajlije vešamo, žene... mogu da svraćaju u potpalublje kod mene na po pola sata, praću sve što treba, ukrštenih mi kostiju i lobanje.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  3. #468

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    ..ako sam nesto zaboravila pisacu vam na e-mail sta jos da mi posaljete....
    Aaaajme.. mamma mia ...
    pa ti tamo nećeš biti više od ..uvr' glave deset dana ... slušaj šta ti ja kažem

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #469

    Odgovor: Traži se posada...

    lado

    Odbijam da ti donesem kremu za zrelu kožu jer ti jo nisi po pravo ni zazorila,ni zarudela.Nemoj mi spominjati sad koješta-zrela koža...cccc...pa ti si mala od kužinei više od 25 ti ne priznajempa ti sad vidi!Znači,fino smo se dogovorili da si mlada itd?


    Gliša

    Pa ti reče da je oaj Rus otišao u vagonu prema zimskom dvorcu sa sve februarskom revoluciom,a on se raspištoljio,čujem prima i vizite(privatne,naravno a ovamo mi se bori za proleterijat i kao veša bogate!)od nekijeh žena auu,dakle umesto da oglasi imperijalizam kao poslednji,truli stadijum kapitalizma,on još uvodi privatnu inicijativu kao praksu?!
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  5. #470

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Gliša

    Pa ti reče da je oaj Rus otišao u vagonu prema zimskom dvorcu sa sve februarskom revoluciom,a on se raspištoljio,čujem prima i vizite(privatne,naravno a ovamo mi se bori za proleterijat i kao veša bogate!)od nekijeh žena auu,dakle umesto da oglasi imperijalizam kao poslednji,truli stadijum kapitalizma,on još uvodi privatnu inicijativu kao praksu?!
    Šta privatno?! Pa ja sam lepo rekao da mogu na pola sata, ne na više, što znači da neću da ih prisvajam, samo pozajmljujem. Isto kao što i one pozajmljuju mene. Sve je u zadrugarstvu, u zajedničkoj mehanizaciji - svako koristi šta mu treba, koliko mu treba, ali niko ne poseduje.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  6. #471

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat Bazarov kaže: Pogledaj poruku
    Šta privatno?! Pa ja sam lepo rekao da mogu na pola sata, ne na više, što znači da neću da ih prisvajam, samo pozajmljujem. Isto kao što i one pozajmljuju mene. Sve je u zadrugarstvu, u zajedničkoj mehanizaciji - svako koristi šta mu treba, koliko mu treba, ali niko ne poseduje.

    Vidim da je Bazarov ponovo sa nama i da nam donosi radosne vesti-otvaramo KOLHOZ.Primaju se sve zainteresovane dame kod druga Bazarova na audiciju u potpalublju.On će svojstveno svojoj nameri sprvođenja deljenja ravnopravnog i ukidanja prajvat propertija kao odlike nečuvenog provincijalizma i maograđanštine,pregledati svaku kandidatkinju posebno.I neće uzeti honorar..
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  7. #472

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Vidim da je Bazarov ponovo sa nama i da nam donosi radosne vesti-otvaramo KOLHOZ.Primaju se sve zainteresovane dame kod druga Bazarova na audiciju u potpalublju.On će svojstveno svojoj nameri sprvođenja deljenja ravnopravnog i ukidanja prajvat propertija kao odlike nečuvenog provincijalizma i maograđanštine,pregledati svaku kandidatkinju posebno.I neće uzeti honorar..
    Misliš BAZHOZ?

    A honorar ne uzimam, to je ispod časti, odista... Ja radim na procenat.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  8. #473

    Odgovor: Traži se posada...

    Bazarov


    Dakle,dečak se probudio.Avaj onim procentašicamaDa imaju malo onoga što se zove čašću,bacile bi odmah sve one,zapakovane rublje Nastasje Filipovne...ali,ne..one bi se same bacile u vatru za paketom s novcem..

    Ček' malo BAZHOZ?Zar da izbacimo ono,divno KO...?Mislim da je poanta jasna...!
    KO(hi)L(i)OZ.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  9. #474

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Bazarov


    Dakle,dečak se probudio.Avaj onim procentašicamaDa imaju malo onoga što se zove čašću,bacile bi odmah sve one,zapakovane rublje Nastasje Filipovne...ali,ne..one bi se same bacile u vatru za paketom s novcem..

    Ček' malo BAZHOZ?Zar da izbacimo ono,divno KO...?Mislim da je poanta jasna...!
    KO(hi)L(i)OZ.
    Aaaaaaa, tu li smo? KOLHOZ ima tu etimologiju? Ti si, dakle, sekretar ove partijske ćelije. Nismo znali svih ovih meseci - sumnjali smo, ali pouzdano nismo znali - a sad te imamo. Gospojce, mi smo lojalna carska tajna policija, a vi ste uhapšeni.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  10. #475

    Odgovor: Traži se posada...

    Izmedju trenutno jedine dve aktivne teme "Hira ratan manek" i "Trazi se posada" izabrah ovu drugu iako nemam blage o cemu se radi ovde Tako da prihvatam bilo kakvo zaposlenje samo primite me u posadu :smajlikojitrepceocima:
    Everybody Wants to be a Cat

  11. #476

    Odgovor: Traži se posada...

    Moliću lepo,
    ako je već tako
    stavite me u ćeliju kojoj pripadam-sa Kropotikinom,Bakunjinom i naravno teoretiačarem Pizarovim...
    A što se krivice tiče,na mojoj palubi je ne priznajem: a još manje na nameštenim procesima u kojima jedva čekate da m i pošteno sudite,pa da me ili obesite,ili strpate u petropavlovsku tvrđavu...

    A ako napišem išta u toj ćeliji,molm vas da i to na izlasku otmete i svečano spalite:
    kao što je rekao Majakovski u sličnoj situaciji-''Dobro je,još bih to i štampao..''

    Idrago mi je da ste me ukebali,tako više ne moram da krijem pravi razlog okupljanja posade a i više nas je..da li ste to primetili?
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  12. #477

    Odgovor: Traži se posada...

    Wampirche


    Primljena si na moj brod.Dobro došla u posadu slobodnih misli.Slobodno istresi iz svog ''kaputa'' sve što si u njemu donela-nekome će već neka od tih misli valjati.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  13. #478

    Odgovor: Traži se posada...

    Veceras sam nesto raspolozena da nekog drugog istresam iz kaputa a ne seba... Ali u svakom slucaju

    Hvala
    Everybody Wants to be a Cat

  14. #479

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat Wampirche kaže: Pogledaj poruku
    Izmedju trenutno jedine dve aktivne teme "Hira ratan manek" i "Trazi se posada" izabrah ovu drugu iako nemam blage o cemu se radi ovde Tako da prihvatam bilo kakvo zaposlenje samo primite me u posadu :smajlikojitrepceocima:
    Siđite kod mene u službene prostorije, da vas uvedem u vaša zaduženja. (Neki će vam reći da sam ja niko i ništa na ovom brodu, ali to je samo provokacija, ne nasedajte.)
    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Moliću lepo,
    ako je već tako
    stavite me u ćeliju kojoj pripadam-sa Kropotikinom,Bakunjinom i naravno teoretiačarem Pizarovim...
    A što se krivice tiče,na mojoj palubi je ne priznajem: a još manje na nameštenim procesima u kojima jedva čekate da m i pošteno sudite,pa da me ili obesite,ili strpate u petropavlovsku tvrđavu...

    A ako napišem išta u toj ćeliji,molm vas da i to na izlasku otmete i svečano spalite:
    kao što je rekao Majakovski u sličnoj situaciji-''Dobro je,još bih to i štampao..''

    Idrago mi je da ste me ukebali,tako više ne moram da krijem pravi razlog okupljanja posade a i više nas je..da li ste to primetili?
    Nema petropavlovske tvrđave. Mi smo emigracija. Ne mogu da vam kažem u kojoj smo zemlji, ali recimo da su hoteli Sent Kventin, Atika, Sing-sing i Folsom u našem vlasništvu.

    Nema vešanja - konopac sam iskoristio da mi drži čakšire.

    Procesi nisu montirani. Vi ste unapred krivi, ali po zakonu.

    Majakovskog smo ubili, i opet ćemo. Koliko god puta treba.

    A što se tiče masovnosti posade - tako je propao i onaj prvi pokušaj komunizma.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  15. #480

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat Bazarov kaže: Pogledaj poruku
    Siđite kod mene u službene prostorije, da vas uvedem u vaša zaduženja. (Neki će vam reći da sam ja niko i ništa na ovom brodu, ali to je samo provokacija, ne nasedajte.)
    Ok ponela sam i opremu za istresanje Mozda ce mi zatrebati

    ( i da se zna da imam duge nokte i da sam spremna da ih upotrebim )

    I? Sta da radim?
    Everybody Wants to be a Cat

Strana 32 od 89 PrvaPrva ... 2230313233344282 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •