Traži se posada... - Strana 84
Strana 84 od 89 PrvaPrva ... 34748283848586 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,246 do 1,260 od ukupno 1335
  1. #1246

    Odgovor: Traži se posada...

    Morpheo,donela ti još jednu plesačicu...

    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  2. #1247

    Odgovor: Traži se posada...

    Ajde stiglo proleceotopio se led.
    Kad krecemo na put?
    Gde ste? Jel spavate?
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #1248

    Odgovor: Traži se posada...

    Oran za plovidbu vazda!

    Uz ovakvu kapetanicu svuda.

  4. #1249

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Ajde stiglo proleceotopio se led.
    Kad krecemo na put?
    Gde ste? Jel spavate?

    Znala sam da još uvek ima vernih mornara kojima je do poštene pljačke i još poštenijeg plovljenja!
    lado,osim kuvanja,predlažem da mi pomogneš da uhvatimo zloglasnog mr.X piratsku bagru,od zla oca i još gore majke,podvalivača,potpaljivača,ozloglašenog ženskaroša i kradljivca našeg,brodskog dnevnika!
    Kada ga uhapsim,onako pomorski,prošetaće po dasci,ali predhodno će mi predati svoj dnvenik kako ne bi ispalo da je samo on čitao moje svinj....zapise,je l',već da i ja proučim njegove svinj...zapise

    Gde nam je Pera da podloži?Gliša da digne sidro?Zvjerkica mi se malo pre obečala da jednoj temi,pa zbrisala
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  5. #1250

    Odgovor: Traži se posada...

    Ja digla sav vaš money (i pametno proćerdala) mislila sam da ste zaboravili na brod
    a saĆu i sidro ako treba no problemo

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #1251

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Ja digla sav vaš money (i pametno proćerdala)
    Važno da nisi potrošila ... na gluposti.

  7. #1252

    Odgovor: Traži se posada...

    Izgleda knjiga spala na 2 slova.
    Glisica ne znam gde je ta devojka je uvek bila odgovorna.Ne znam sta joj je.
    Pera otisao ko zna gde.I nisam sigurna da ce se vracati.A tako nedostaje.....da raspali.
    Zverkicani nje nema.

    Nemoj ,molim te i da kuvam i da perem palubu i raspaljujem vatru,brojim kintu sto sto opljackale.....
    Znas da cemo sve barabe prosetati .....po dasci.
    Sve za kapetanicu i brod....a kako nam se zove brod?
    Jbt brod nam nema ni ime ni zastavu?
    Pod kojom zastavom mi plovimo i za koga haracimo?

    Vidim stigao Morpheo....ima li neko pice?
    A ti Glisava ...ne znam sta bi tebi curo?
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #1253

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Važno da nisi potrošila ... na gluposti.
    nisam ja Beća .. ja sam BadŽa pikoloBadža


    lado- ja ću da pljačkam vas dok ne naiđemo na druge žrtve ... pa najbolje tako
    da ne gubim na rutini

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #1254

    Odgovor: Traži se posada...

    Nemo' sidro ionako je zarđalo!Gliškobarabice ni jedna,tako dakle,čim kapetanica sa pretenzijama ka admiralitetskoj uniformi blago začipkanih,donjih delova malo izmakne,odmah kreneš sa ekonomskim ujdurmma.Pa dobro đe živš ti?Pa mi Đelića za trku imamo i njegovog gazdu...šta se petljaš,Gliško,kad oni znaju znanje?

    Morf,pa dobro zar posle onolio metakse koje smo popili,posle one tuče u kojoj smo pogrešnom čoveku,da ne kažem debeloj krčamarici izbili dva,prednja zuba,da me prepustiš ekonomsko kriminalu?


    Vidi ti njih!Brkaju u Tadićev&co resor...hteli bi da kraduckaju.Vi ste samo sitne ribe u ovom moru plavom
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  10. #1255

    Odgovor: Traži se posada...

    Ja ništa nisam ukr'o. Ja sam veran brodu, te već smišljam odgovarajuću kaznu za Glishinu neposlušnost i sakaćenje brodske kase.

  11. #1256

    Odgovor: Traži se posada...

    Pa sad morace Glisavica javno se izvini za sve pare sto je potrosila i obeca da ce biti koristan clan ovog drustva...
    Inace.....sledi joj daska .....mislim kapetanica zavela red i rekla ko se oglusi o njena naredjenja moze sam da stavi dasku i krene po njoj
    Najveca vlast je vladati sobom.

  12. #1257

    Odgovor: Traži se posada...

    ladi dajem počasnu titulu prve,brodske oficirke!Morfeo će morati na disciplinsku zajedno sa Glišom i ako mi ne pokažu priznanice za sve potrošeno,moraće na onu šetnjicu.

    Ako se bude našao manjak,planiram da šetnju po dasci preinačim u doživotno ribanje palube,čišćenje krompira i glancanje boginjinih,zveketavih lisica-kad već i ona odsustvuje...
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  13. #1258

    Odgovor: Traži se posada...

    Kad može Tadija BogaMiću i ja ...nego šta

    @lado
    ok ok ... evo - izvinite što sam sam se sa vašim parama qrchila, putovala i ludovala. Puj Pike ne važi.


    Ajde sad, krećemo sa računicom iSpočetka. I svi marš

    na ples


    ____________
    kohili nemojmo preterivat ... jer ja sada mogu i da povučem ono izvinjenje znaš!

    (kako ih zezam )

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #1259

    Odgovor: Traži se posada...

    Kapetanice ja ne volim oPicirsku uniformu.Ne volim pantalone na sav,svako jutro da vezujem kravatu....
    Mogu li ja da ostanem mala od kuFinje?
    Ako ti nesto kapetanice treba ja cu biti tu ali volim onu moju lepu mirisavu kufinju.Doduse sad nesto i ne mirise...odoh da je oribam da blista i spremim klopu za gladne mornare.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  15. #1260

    Odgovor: Traži se posada...

    Vidim ja da će se izmaširamo mi još do kraja,onako po naški
    Ič ne spominješ oni parinje što si gi izela sa Morf.Bre,ne mogu da se rasvestim od tog kolike ste paruštine izdavali za hekleraje za na televizori,za čipkane gačice takozvane praćkice mejd in ćajna i bugarske ruže u drveno pakovanje sa onaj nalakirani cvet,cvetiče vam vaše! Će me šlog udari od toliki trošak na moj račun.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

Strana 84 od 89 PrvaPrva ... 34748283848586 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •