Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu... - Strana 10
Strana 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 175
  1. #136

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    U sistemu je. Neka ikonica kao papiric sa tackicama i olovka preko nje. Stoji tamo i nista ne radi
    Chisto iz radoznalosti
    Jesi probala da ga startujes
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  2. #137

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Mislim da pitanje uopste nije naivno

  3. #138

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    Chisto iz radoznalosti
    Jesi probala da ga startujes
    Naravno, nista se ne desava. Znas kad je sve kao u redu, a nema mi onog ctfmona. Eto, samo to. I mislim da to i drnda celu stvar.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #139

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Nebude mene dugo na ovu temu
    e sad kad krenem da vam kuckam ima tri dana da citate... dobro je pa sam uopste sa vama u kakvom mi je stanju ovo sranje (bolje receno u kakavom je sranju).
    Odakle da pocnem sunce ti bozije
    elem ima vec 10ak dana da mi komp poceo da benavi, nis' cudno benavio je i prije. No danas se vracam iz skole kad imas sta da vidis Ekran totalno crn i velikim slovima ispisano kako se oni izvinjavaju za sve inconvenience ali da je moj windows otisao dodjavola i nije normalno mogao da startuje. Koje crno startanje kad sam ga ostavio ukljucenog . Elem pise tamo da je do toga moglo doci usled nestanka napajanja, koje se nije desilo, ili usled nasilnog restarta na dugme, da je neko bio kuci posumljao bi da mi trkeljo oko igracke. I sad dalje u textu stoji ako je jedno ili drugo da vrnem windows na predjasnju konfiguraciju koju komp pamti, da dignem windiws normalno ili da idem u safe mode. Sta god sam pokusao nije radilo, uvjek se vrne pismo iste sadrzine. Znaci nije mi preostalo nista neg da ubacim one cd za reinstalaciju pa sta mu Bog da. Odradim sve to aliiiii pre sam ima particiju koju sam napravio deljenjem C, savjet kolege papka da tamo cuvam vazna dokumenta. Navodno reinstalacija bi trebala samo da sredi C a da moja nova praticija ostane netaknuta. E pa to se nije desilo. Moje particije vise nema a sa njom ni 10ak iljada pjesama, 2-3 stotine slika, 50ak eseja (njih mi je najzalije). Pa reko jel postoji ikakva sansa da se to vrne na staro stanje, mislim da nije kojim slucajem se particija zavukla negdje i cami sama neotkrivena
    kako bi bilo dobro kad bi se moglo vratiti na stanje od pre par dana

    Iko ikakvu ideju
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #140

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Nebude mene dugo na ovu temu
    e sad kad krenem da vam kuckam ima tri dana da citate... dobro je pa sam uopste sa vama u kakvom mi je stanju ovo sranje (bolje receno u kakavom je sranju).
    Odakle da pocnem sunce ti bozije
    elem ima vec 10ak dana da mi komp poceo da benavi, nis' cudno benavio je i prije. No danas se vracam iz skole kad imas sta da vidis Ekran totalno crn i velikim slovima ispisano kako se oni izvinjavaju za sve inconvenience ali da je moj windows otisao dodjavola i nije normalno mogao da startuje. Koje crno startanje kad sam ga ostavio ukljucenog . Elem pise tamo da je do toga moglo doci usled nestanka napajanja, koje se nije desilo, ili usled nasilnog restarta na dugme, da je neko bio kuci posumljao bi da mi trkeljo oko igracke. I sad dalje u textu stoji ako je jedno ili drugo da vrnem windows na predjasnju konfiguraciju koju komp pamti, da dignem windiws normalno ili da idem u safe mode. Sta god sam pokusao nije radilo, uvjek se vrne pismo iste sadrzine. Znaci nije mi preostalo nista neg da ubacim one cd za reinstalaciju pa sta mu Bog da. Odradim sve to aliiiii pre sam ima particiju koju sam napravio deljenjem C, savjet kolege papka da tamo cuvam vazna dokumenta. Navodno reinstalacija bi trebala samo da sredi C a da moja nova praticija ostane netaknuta. E pa to se nije desilo. Moje particije vise nema a sa njom ni 10ak iljada pjesama, 2-3 stotine slika, 50ak eseja (njih mi je najzalije). Pa reko jel postoji ikakva sansa da se to vrne na staro stanje, mislim da nije kojim slucajem se particija zavukla negdje i cami sama neotkrivena
    kako bi bilo dobro kad bi se moglo vratiti na stanje od pre par dana

    Iko ikakvu ideju
    Potraži dijagnostički softver proizvođača HDD-a. Prije toga, priključi HDD na drugi komp sa drugim OS (Windows, linux), možda će ga prepoznati.

  6. #141

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Odradim sve to aliiiii pre sam ima particiju koju sam napravio deljenjem C, savjet kolege papka da tamo cuvam vazna dokumenta. Navodno reinstalacija bi trebala samo da sredi C a da moja nova praticija ostane netaknuta. E pa to se nije desilo. Moje particije vise nema a sa njom ni 10ak iljada pjesama, 2-3 stotine slika, 50ak eseja (njih mi je najzalije).
    Srbo ja nemam ideju šta to može da bude, ali ću ti pomognem da bijemo Papka, ništa ne brini
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #142

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Nebude mene dugo na ovu temu
    e sad kad krenem da vam kuckam ima tri dana da citate... dobro je pa sam uopste sa vama u kakvom mi je stanju ovo sranje (bolje receno u kakavom je sranju).
    Odakle da pocnem sunce ti bozije
    elem ima vec 10ak dana da mi komp poceo da benavi, nis' cudno benavio je i prije. No danas se vracam iz skole kad imas sta da vidis Ekran totalno crn i velikim slovima ispisano kako se oni izvinjavaju za sve inconvenience ali da je moj windows otisao dodjavola i nije normalno mogao da startuje. Koje crno startanje kad sam ga ostavio ukljucenog . Elem pise tamo da je do toga moglo doci usled nestanka napajanja, koje se nije desilo, ili usled nasilnog restarta na dugme, da je neko bio kuci posumljao bi da mi trkeljo oko igracke. I sad dalje u textu stoji ako je jedno ili drugo da vrnem windows na predjasnju konfiguraciju koju komp pamti, da dignem windiws normalno ili da idem u safe mode. Sta god sam pokusao nije radilo, uvjek se vrne pismo iste sadrzine. Znaci nije mi preostalo nista neg da ubacim one cd za reinstalaciju pa sta mu Bog da. Odradim sve to aliiiii pre sam ima particiju koju sam napravio deljenjem C, savjet kolege papka da tamo cuvam vazna dokumenta. Navodno reinstalacija bi trebala samo da sredi C a da moja nova praticija ostane netaknuta. E pa to se nije desilo. Moje particije vise nema a sa njom ni 10ak iljada pjesama, 2-3 stotine slika, 50ak eseja (njih mi je najzalije). Pa reko jel postoji ikakva sansa da se to vrne na staro stanje, mislim da nije kojim slucajem se particija zavukla negdje i cami sama neotkrivena
    kako bi bilo dobro kad bi se moglo vratiti na stanje od pre par dana

    Iko ikakvu ideju

    skini Hiren's Boot , narezzi ISO cd... i prilikom startovanja rachunara pokrenesh ga sa cda {F11, ako ga ne pokrene sam}
    imas tamo ocije recovery partition, ma uostalom videcesh i sam.. ako nisi sigurica ti pritisnesh ESC pa se Jopet javish...
    super stvar, vojvodjan mi poslao...
    mada meni ni to nije pomoglo...
    neminovno bilo brisanje...nesto mi hard zakrechio..
    pa sad sve skupljam jovo nanovo, ko kad izgubish slichice...

    Ubica mekog srca.

  8. #143

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Pokušaj da spaseš podatke ovim programima.

    http://www.download.com/EasyRecovery...-10309798.html

    http://downloads.zdnet.co.uk/0,10000...6s,00.htm?dl=1

    http://www.2baksa.net/news/13624/

    Savet: Bitne podatke UVEK drži na particiji HDD Diska koja NIJE C:... Napravi 2 ili 3 particije.

    Particija C: treba da služi za Win i njegove programe

    Particija D: (bar ja tako radim) treba da ti služi za instanaciju NE Win korisničkih programa (znači sve instalacije programa koje nije napravio Microsoft, uz kreiranje posebnih Foldera za svaki program npr. - meni se paket Adobe programa nalazi na D:\Adobe\Photoshop CS... itd)

    i eventualno Particija E: na njoj čuvaj muziku, dokumenta, slike i sve ostalo...

    Kad ovako organizuješ Prostor na Disku nećeš imati problema kad ti pukne Windows (namerno kažem KAD a ne AKO, jer je to samo pitanje vremena i dovoljnog opterećenja pa da se jadan slupa ko zvečka).
    Jer, kad reinstaliraš Win, obično moraš da formatiraš C Disk, a ako na njemu držiš podatke, skoro da se možeš pozdraviti sa njima...

    Naravno da je preporučljivo povremeno sve bitne fajlove, muziku, filmove, instalacije programa, rezati na DVD ili CD jer to je JEDINI SIGURAN NAČIN ČUVANJA PODATAKA.
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  9. #144

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    rezati na DVD ili CD jer to je JEDINI SIGURAN NAČIN ČUVANJA PODATAKA.
    hmm, siguran, pa ne bih bas rekao, evo meni je propalo nekoliko DVDa i gomila CDova koje sam narezivao pre nekoliko godina ...

    Nista nije sigurno.

    A ako hoces da spasis podatke sa Ca, ja uglavnom koristim knopix, tako da uvek mogu da prebacim iz njega podatke sa diska na usb memoriju. A druga opcija mi je uvek da odnesem HDD kod nekog i lepo izvucem podatke preko njegovog OSa.

  10. #145

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Srbo ja nemam ideju šta to može da bude, ali ću ti pomognem da bijemo Papka, ništa ne brini
    ma nije Papk kriv, ovaj put , al svejedno mozes ti da ga provuces kroz ruke malcice

    e sad, danas smo rijesili misteriju gdje mi nestala particija
    ja ne bi bio ja, kompexpert, kad nebi nesto zabrljo... znaci nisam isao samo na reinstalaciju vindovsa nego sam ubacio CDove koji su mi dosli uz komp i vratio komp u stanje u kakvom je bio kad je kupljen . Znaci kako mi pIpak objasni zbog radi toga mi je nova praticija nestala bestraga. A btw ja uopste nisam dobio windows kao poseban program vec su samo ti CD dosli, tj po uspustvu sam ih ja narezao, uz komp . Rekose mi da ima neko programce da prebace pjesme sa iPod na komp, slike cu vec da izvucem od ljudi, sreca pa ih rastura redovno siroj i daljoj rodbini , a eseje imam nesto na papirima pa prekucavaj misko kad ti zatreba
    No u svakom slucaju cu da pokusam da izvucem nesto sa predlozenim programima
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #146

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat eboye kaže: Pogledaj poruku
    A ako hoces da spasis podatke sa Ca, ja uglavnom koristim knopix, tako da uvek mogu da prebacim iz njega podatke sa diska na usb memoriju. A druga opcija mi je uvek da odnesem HDD kod nekog i lepo izvucem podatke preko njegovog OSa.
    meni ni to nije uspelo...

    otisho hard u tri lepe, pu ...

    Ubica mekog srca.

  12. #147

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    kuc,kuc...ima li koga...

    Evo ja sa problemčićem

    Brisala sam neki antivirus~ Antivir (samo sam njega imala), pa sam jel nešto i ....previše brisala (koliko se sećam krenula sam sa brisanjem preko Total comandera pa nešto i nije uspelo onda sam prešla na add-remove programs) i sad mi se pojavljuje ovo kad upalim komp. Ima li mi pomoći?
    Neka nestane

    Poruku je izmenio Najgora, 15.06.2007 u 02:50

  13. #148

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    kuc,kuc...ima li koga...
    Evo ja sa problemčićem
    Brisala sam neki antivirus~ Antivir (samo sam njega imala), pa sam jel nešto i ....previše brisala (koliko se sećam krenula sam sa brisanjem preko Total comandera pa nešto i nije uspelo onda sam prešla na add-remove programs) i sad mi se pojavljuje ovo kad upalim komp. Ima li mi pomoći?
    Neka nestane
    može da nestane

    Nisi previše brisala nego nedovoljno

    rešićeš se "sličice" ako izbaciš "AntiVir guard" sa liste programa koji startuju sa windowsom

    najlakše je to uraditi sa TuneUp-om 30 dana trajal verzija
    program je super i svakom ga preporučujem
    ili sa Win Patrolom - besplatan
    oba programa nadgledaju startup
    + još puno stvari, l laki su za korišćenje

    u WinPatrolu imaš tab "Startup Programs", kako mu i samo ime govori, registruje sve aplikacije koje se automatski pokreću sa startovanjem Windowsa. Za prikazane aplikacije možete dobiti sve potrebne informacije datum kreiranja, veličinu, aktuelnu verziju, lokaciju na hard disku ili u registry bazi itd. Možete zahtevati i dodatne informacije koje se dobijaju putem Interneta. Ukoliko imate lična zapažanja ili hoćete da unesete svoje beleške o aplikaciji, moguće je upisati ih na licu mesta, uz pomoć opcije create note. Pored svega ovoga, možete ukloniti odnosno izbrisati bilo koji objekat iz liste ili samo onemogućiti njegovo pokretanje na izvesno vreme. (uzeto iz sveta kompjutera)

    na listi startup programa po pokretanju WinPatrola nadji samo antiwir guard, obeleži ga i pritisni "remove"
    -to će te rešiti te bede
    nakon toga bi bilo poželjno da pustiš neki kliner i regisri editor

    link za win patrol:
    http://www.winpatrol.com/download.html

    ima još puno načina za rešenje problema, no ja mislim da je ovaj za tebe i tvoj najsigurniji i najlakši

  14. #149

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    kuc,kuc...ima li koga...

    Evo ja sa problemčićem

    Brisala sam neki antivirus~ Antivir (samo sam njega imala), pa sam jel nešto i ....previše brisala (koliko se sećam krenula sam sa brisanjem preko Total comandera pa nešto i nije uspelo onda sam prešla na add-remove programs) i sad mi se pojavljuje ovo kad upalim komp. Ima li mi pomoći?
    Neka nestane


    Mozhe i lakshe...

    Klikni na Start, i u polje Run ukucaj msconfig...u prozoru koji se otvori, klikni na poslednji tab na kojem pishe Startup...u listi programa pronadji Antivir (mislim da se njegov executable zove AVwin.exe...nisam siguran), odshtrikliraj ga, klikni na Apply i to bi trebalo da je to...

    I naravno, sledeci put program uninstaliraj normalnim putem (Add remove programs)


    PS

    kao shto reche Arthur, bilo bi dobro da kasnije sredish registry, ali nije frka...

  15. #150

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Koristim IE (gađajte me paradajzom, nameravam i dalje da ga koristim) i šta mi se dešava... Kada hoću da sačuvam npr neku fotografiju sa neta (a provereno .jpg ili .gif format) nudi mi samo .bmp opciju kao jedinu opciju. Onda ja obrišem kukije povremeno i onda normalno mogu da sačuvam sve i onda se ne znam šta desi i opet nudi samo .bmp i tako stalno. Da li to može negde da se podesi da se ne dešava i šta se uopšte dešava?

    Znam da fotografiju mogu iz .bmp da pretvorim u .jpg, ali to me malo smara.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. POMOĆ: Windows Vista / Windows 7
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 22.02.2014, 20:05
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.08.2012, 00:19
  3. Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 21:53
  4. 10 stvari koje žene ne žele da znate o njima
    Autor Crazy Angel u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.12.2007, 09:59
  5. Google Office vs Microsoft Office
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.11.2006, 05:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •