Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu... - Strana 4
Strana 4 od 12 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 175
  1. #46

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat gogothegreat kaže:
    Kakvo, bre, ubacivanje snapšota Word dokumenta na slajd PP prezentacije? Pa, na šta će to da liči?
    Pa, je l' rekla da 'oce sliku?


    Nato, dete, samo označi taj tekst u Wordu, pritisni Ctrl+C, otvori nov slajd u svojoj prezentaciji (Ctrl+M), postavi kursor bilo gde iznad tog novog slajda, desni klik, Paste, i to je to..
    A sta sam joj ja drugo rekla?
    (nije od igranja igrica stig'o na vreme da napise, pa se sad pravi pametan sa zadrskom )

    A ti, Megijana, što bre ne znaš kako da linije tabele učiniš vidljivim?
    Da t' pravo rečem, nisam se nesto posebno ni zamajavala time Cu da nadjem to sto si mi rekao, pa da opravim to.. al' kad mi mozak bude u boljoj kondiciji

    (za kvasac nemo' da brines, narasla sam ja dovoljno )


    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #47

    11 Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    nemojte mi se samo svadjati. svatko je bio u pravu na svoj nacin, ali to nije ono sto meni odgovara. ovdje je jedan ogledni primjerak, kako treba da izgleda, samo bez ove karte na desnoj strani.



    ja sam rijesila to tako, da sam isla preko insert object, medjutim, pokazala mi se samo tabela, medjutim treba kao sto je na ovoj gornjoj slici. e sad, nisam ja izmisljala kako treba, nego mi je mentor rekao da bas tako treba, kao sto je na gornjoj slici.

    Poruku je izmenio Meggy, 10.07.2006 u 15:21
    nattydread is coming to dinner

  3. #48

    11 Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    moderatori, smanjujte slike pod hitno.
    nattydread is coming to dinner

  4. #49

    11 Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    hvala vam svima na pomoci , skontala sam...malo sam ga iskomplikovala, ali mi je uspjelo...
    nattydread is coming to dinner

  5. #50

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    situacija je gora nego sto sam mislila sa drugom sam juce provela 5 sati zajebavajuci se sa mojom igrackom cu se javim kako napreduje.. samo nema me do daljnjeg
    moomoo meee jooouu

  6. #51

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    samo da obavestim (da ne brinete toliko, jel ) kako mi igrachka sad radi ko bonbonica
    moomoo meee jooouu

  7. #52

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat Vešturak kaže:
    samo da obavestim kako mi igrachka sad radi ko bonbonica
    E, baš mi je drago zbog tebe i tvoje igračkice. I moja, još uvek, Bogu hvala, da čuknem u drvo, radi ko bonbon i nadam se da će me još duuugo služiti!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  8. #53

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Malcice nam se ovaj thegreat uspavao, e sad ce swba da ti zada muke , a i drugi su dobro dosli da procaskaju na dati problem

    Elem u cemu je caka, imam problema tj nikako ne mogu da instalisem printer jer mi USB.inf file ne radi kako treba ili ga uopste nema na kompu.

    File: USB.inf
    Version: 5.1.2600.0
    Location: C:\windows\inf

    u daljem textu problema mi stoji da se file nalazi an instalacionom CDu za windows, koji ja btw nemam. Ondak mi rekose da bi system restore trebao da popravi problem al ni to nije pomoglo...
    Pomagajte
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #54

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat swba kaže:
    Malcice nam se ovaj thegreat uspavao, e sad ce swba da ti zada muke , a i drugi su dobro dosli da procaskaju na dati problem
    Xexe...Samo vam se čini, dwagi swbislave, da gogothebigbrother spava. On vas sve vreme posmatra i misli na vas!

    LM, pomenuti fajl možeš skinuti sa neta očas posla! Eve ti par linkova:

    http://www.infdump.com/download-inf-.../download.html
    http://www.usb-drivers.com/drivers/29/29376.htm

    btw: Fala ti bwate, što mi bar malo ožive temu!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  10. #55

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Skinuh al ne pomaze, il' ja to nisam opet nesto dobro odradio, daj bre to malcice detaljnije

    Elem... windows je izgleda totalno u shitu i zaradio je jednu reanimaciju... valjda ce to da ga malo zivne
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #56

    11 Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    e sad pazi ovo pitanje!!! mozda ode u off topic, ali treba mi necije misljenje tko je ovo vec radio. dakle, sada se na googlu mogu downloadovati knjige, ali ne sve (i to uglavnom one koje su zanimljivijeg sadrzaja, naravno). e sad, buduci da mi je jedna knjiga posebno zapela za oko, e ne mogu da je skinem, a jos vise me mrzi da je listam on line, ja sam dosla na ideju da svaku stranicu posebno sacuvam, skinem samo text u wordu i onda sve to konvertujem u pdf format i imam knjigu koju mogu da odstampam i na miru je citam kad mi se cefne ali, buduci da tamo ima jos knjiga, a sva ta procedura je prilicno zamorna, da li netko ima neku bolju ideju???
    nattydread is coming to dinner

  12. #57

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat nattydread kaže:
    e sad pazi ovo pitanje!!! mozda ode u off topic, ali treba mi necije misljenje tko je ovo vec radio. dakle, sada se na googlu mogu downloadovati knjige, ali ne sve (i to uglavnom one koje su zanimljivijeg sadrzaja, naravno). e sad, buduci da mi je jedna knjiga posebno zapela za oko, e ne mogu da je skinem, a jos vise me mrzi da je listam on line, ja sam dosla na ideju da svaku stranicu posebno sacuvam, skinem samo text u wordu i onda sve to konvertujem u pdf format i imam knjigu koju mogu da odstampam i na miru je citam kad mi se cefne ali, buduci da tamo ima jos knjiga, a sva ta procedura je prilicno zamorna, da li netko ima neku bolju ideju???
    a da tu istu knjigu probas na gutenbergu da skines?! www.gutenberg.org

  13. #58

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Nabavi Adobe acrobat profesional. Sa ovim programom mozes da pravis pdf od svega i svacega. Imas opciju create pdf from web site. I tu ukucas www.websajtknjige.com.
    Postoji i opcija da kreiras pdf od vise fajlova koje browse-ujes. A recimo ti fajlovi kod tebe mogu biti html stranice knjige. Te html stranice ti je najlakse da skines jednim klikom uz pomoc moziline extenzije Down then all koju isntaliras sa ovog linka https://addons.mozilla.org/firefox/201/

    U ovom programu Adobe Acrobat Profesional mozes posle budziti tvoj pdf kako god zelis i prepravljati ga i izbacivati nepotrebne stranice.

    Eto to je to.

  14. #59

    11 Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat goldie kaže:
    Nabavi Adobe acrobat profesional. Sa ovim programom mozes da pravis pdf od svega i svacega. Imas opciju create pdf from web site.
    pa probala sam tako, prvobitno. ali, kad probam da napravim direktno pdf od tih nekih knjiga koje ne mogu da se skinu, jednostavno nema teksta. nemam pojma u cemu je fora. uglavnom, prvo gutenberg, pa ako ni te knjige tamo nema, onda prelazim na cake.
    nattydread is coming to dinner

  15. #60

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Možda će ovo biti uzalud... (svi znamo kako se završilo ono sa tastaturom) ovaj slabašan glasić jednog Indijanca koji želi da sluša radio ima da kaže sledeće:

    U pitanju je ovaj radio. Posedujem Windows Media Player i on mi je default. Kada kliknem na onu ikonicu na sajtu da hoću da slušam radio live, izađe mi sledeće u WMP:

    Windows Media Player cannot play the file because the specified protocol is not supported. If you typed a URL in the Open URL dialog box, try using a different transport protocol (for example, "http:" or "rtsp:").
    Onda odem na More Information:

    C00D11BB: Cannot play the file
    Windows Media Player cannot play the file because the specified protocol is either not supported by the Player or not supported by the server.

    If you encountered this error by clicking a link on a Web page, the link might not be valid.

    If you encountered this error by typing a Uniform Resource Locator (URL) in the Open URL dialog box, try opening the file by using a different transport protocol (for example, "http:" or "rtsp:").

    A list of protocols that are supported by the Player and the correct syntax follows:

    mms://server/filename (for example, a file with a .wma, .wmv, .asf, or .mp3 extension)
    http://server/filename
    rtsp://server/filename
    mms://server/sami.asf?SAMI=http://server/sami/sami_demo.smi (SAMI file)
    If Windows Media Player supports the protocol and you still cannot play the content, verify that the Player is configured to use all of its supported protocols.

    To configure protocol settings
    On the Tools menu, click Options, and then click the Network tab.
    In the Streaming protocols area, select all the protocol check boxes.
    Note

    The supported protocols can be used only to stream digital media files. Windows Media Player cannot be used as a browser.
    Error ID = 0xC00D11BB, Condition ID = 0x00000000
    Znači čekirana su mi sva ta tri check boxes o kojima je reč.

    Please help. Ništa ne razumem. Gogo, pošto sam kupila novu tastaturu čekajući te, nadam se da neću morati i novi komp da bi slušala radio on-line... Ako si tako ekspeditivan u svemu... ( neć' da nastavljam, ima dece )
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 4 od 12 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. POMOĆ: Windows Vista / Windows 7
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 22.02.2014, 19:05
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.08.2012, 23:19
  3. Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 20:53
  4. 10 stvari koje žene ne žele da znate o njima
    Autor Crazy Angel u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.12.2007, 08:59
  5. Google Office vs Microsoft Office
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.11.2006, 04:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •