Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 175

Threaded View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    05 Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Nakon dužeg premišljanja i skanjivanja (mlogo sam, brate, skroman ), odlučih da svoj jubilarni 200-ti post (konačno da i ja jednom skinem mrak i postanem iskusan član ) proslavim otvaranjem nove teme, na kojoj ću moći do mile volje da hranim sopstvenu sujetu

    Sad malo ozbiljno... Odnedavno sam shvatio da me posao korisničke podrške zaista ispunjava neopisivim zadovoljstvom i radošću, te pozivam sve forumaše (a naročito slatke male forumašice ) da ovde postavljaju pitanja u vezi svega što su oduvek hteli da znaju o bilo kojoj vrsti kompjuterskog softvera (naročito sam dobro potkovan u oblasti Windows-a i Office-s, ali dolaze u obzir i svi drugi softverski paketi i sitniji programčići), a nisu smeli ili nisu imali koga da pitaju.

    Zauzvrat ne tražim ništa (osim onog što bi one da mi dobrovoljno daju ), jer sam osećaj da sam nekome pomogao za mene predstavlja ogromnu satisfakciju.
    Dobro, ako neko baš insistira da svoju zahvalnost ovekoveči na opipljiv način, pozivam ga da to učini tako što će pozitivno uticati na moju reputaciju, klikom na dugme "Dodaj članu gogothegreat reputaciju" (srednje dugme u donjem levom uglu svakog mog posta)

    Unapred vam zahvaljujem na svakom postavljenom pitanju!

    Iskreno vaš, do bola skromni, gogothefuckin'greatest!!!
    Poruku je izmenio gogothegreat, 05.07.2006 u 14:45
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

Slične teme

  1. POMOĆ: Windows Vista / Windows 7
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 22.02.2014, 19:05
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.08.2012, 23:19
  3. Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 20:53
  4. 10 stvari koje žene ne žele da znate o njima
    Autor Crazy Angel u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.12.2007, 08:59
  5. Google Office vs Microsoft Office
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.11.2006, 04:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •