Rusi, naša braća? - Strana 6
Strana 6 od 19 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 281
  1. #76

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku

    Лизачи дупета америчке амбасадорке су се јако окуражили на руског амбасадора, чак и онај несретни Тадић који је 2008. плакао и молио да оде с Вељом Илићем код Путина и потпише нешто између два изборна круга.
    Страх од Томе чуда чини... плус наравно америчке слуге.
    Pa ima i nas koje koje zabole dal je Toma ili BoTa, već bi da živimo u državi. Mislim pravoj državi, gde nas neće neki pjani ambasador podsećati dal smo Srbi u Srbiji ili Turski političari nam se mešati u vezi Sandžačke krize...
    Davno sam napisao da kretena treba ispratiti sa prtljagom pod pratnjom do aerodroma još pre Čanka, pa su se rosofili odmah dogli u odbranu bratskog nam ambasadora.
    Izgleda da će na krilima slave da nastavi misiju posrbljavanja Srbalja u Srbiji
    .
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  2. #77

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Pa ima i nas koje koje zabole dal je Toma ili BoTa, već bi da živimo u državi. Mislim pravoj državi, gde nas neće neki pjani ambasador podsećati dal smo Srbi u Srbiji ili Turski političari nam se mešati u vezi Sandžačke krize...
    Па ето, ти волиш праву државу, ми остали смо одушевљени овом банана републиком какву су створили.

    Његова екселенција није наравно био пијан, и није питао нас, већ гомилу америчких подгузних мува који су свршавали како је добра безбедност у региону са све својим НАТО менторима док је у току био процес уништавања још једног дела њиховог народа. То питање је било више него на месту.

    Није нама његова екселенција крив зато што смо банана република, већ они који тлаче Србију па већ ево 20 година, да ти помогнем, НАТО пакт, и они који су на власти, а ову власт није бирао ни Путин ни Конузин већ Камерон Мантер.

    Ни Турке није позвао Конузин. Него, да ниси поред Руса и Турака понеког страног дипломату заборавио?

    Davno sam napisao da kretena treba ispratiti sa prtljagom pod pratnjom do aerodroma još pre Čanka, pa su se rosofili odmah dogli u odbranu bratskog nam ambasadora.
    Из тебе говори чиста русофобија, и то неки гадан облик, јер стално оваквим и сличним речима пљујеш Русе. Док нам бар 10 других земаља уништава народ и подржава сваку антисрпску иницијативу, ти си бесан на руског амбасадора. Једноставно, нема логике осим неких твојих личних преференци, које су мени прилично чудне. Јасно ми је да су ти привлачније рецимо норвешки стандарди од руских, али ово што нама запад нуди није оно што имају код своје куће.

    Izgleda da će na krilima slave da nastavi misiju posrbljavanja Srbalja u Srbiji .
    И опет, није његова екселенција крив зато што је народ одушевљен њиме, његовим потезима, што се гади на оне који га пљују и што би данас Конузин кад би се кандидовао на изборима потукао 95% противкандидата, између осталих и тренутног председника, и то барем 2:1 по броју гласова.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #78

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Nije mi namera da pljujem po Rusima, mada verovatno tako izgleda. Ogavan ovaj kreten koji je umislio da je Mesija u Srbalja, pa nema nikakav problem da mu i ljube ruku, pritom snima šta bi još moglo jeftino da se mazne pored NIS-a. Sreća naša da sem energetike koju su već uzjašili nemaju više gde da udju.
    Možda treba da im po reciprocitetu, pošaljemo Velju, on bi garant voleo da je ekscelencija.
    Verovatno me iritira i što je ove naše nazzije okupio oko sebe.
    Poruku je izmenio vladapera, 03.11.2011 u 02:32 Razlog: nepimenost
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  4. #79

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Nije mi namera da pljujem po Rusima, mada verovatno tako izgleda. Ogavan ovaj kreten koji je umislio da je Mesija u Srbalja, pa nema nikakav problem da mu i ljube ruku, pritom snima šta bi još moglo jeftino da se mazne pored NIS-a. Sreća naša da sem energetike koju su već uzjašili nemaju više gde da udju.
    Možda treba da im po reciprotetu, pošaljemo Velju, on bi garant voleo da je ekscelencija.
    Verovatno me iritira i što je ove naše nazzije okupio oko sebe.
    Већи је грех умислити да си Месија него стварно уништавати земљу и народ?
    Није он ништа умислио, он само износи став своје државе и заступа интересе своје државе. А примедба на том НАТО поселу му је била више него на месту, не видим шта је ту проблем.
    "Наше наззије"... како да не. Као што рекох, Александар Конузин би данас на изборима у Србији потукао скоро све и једног српског политичара. А називати истомишљенике нацошима, клерофашистима и слично... зар није мало постало... бззе већ?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #80

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Koliko se ja sećam stav njegove države je bio da neće da budu veći Srbi od samih Srba i šta mi odlučimo oni će podržati. Da imalo ceni našu državu ne bi nam se na takav način obratio ni u snu. Jasno je šta misli o nama...
    Ne razumem odkud ti to da on treba da je u trci za bilo kakvu funkciju u Srbiji i koga bi' pobedio? I Tito da se kandiduje sve bi potukao. Kakve to ima veze?
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  6. #81

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    "Наше наззије"... како да не. Као што рекох, Александар Конузин би данас на изборима у Србији потукао скоро све и једног српског политичара. А називати истомишљенике нацошима, клерофашистима и слично... зар није мало постало... бззе већ?
    Neistomišljenici? Ma dajjj. Nisu to neistomišljenici, to su nazzi i treba ih tako i tretirati. Jako dobro znam šta hoću da kažem.
    Doduše nešto ih ne razlikujem mnogo, svi su mi na isti kalup,...Obraz, Krvi i Čast, Dveri, 1389,...
    Nego ti si taj koji prenosi njihova saopštenja.
    Kako sad stojite sa Dverima od kad su postali politička partija?
    Smatrate li ih političkim protivnicima ili kao buduće koalicione partnere?




    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  7. #82

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    [FONT=palatino linotype]Koliko se ja sećam stav njegove države je bio da neće da budu veći Srbi od samih Srba i šta mi odlučimo oni će podržati. Da imalo ceni našu državu ne bi nam se na takav način obratio ni u snu. Jasno je šta misli o nama...
    Као што већ рекох, није се обратио нама, већ шачици нато дупелизаца.

    Ne razumem odkud ti to da on treba da je u trci za bilo kakvu funkciju u Srbiji i koga bi' pobedio? I Tito da se kandiduje sve bi potukao. Kakve to ima veze?
    оТкуд

    Не кажем да треба, кажем да његово поступање ужива огромну подршку у народу, а то нешто говори. Ако му је грех то што је већи Србин од председника Србије или премијера владе Србије, ја му опраштам.
    Они који бесне на њега обично пропуштају сваку прилику да бесне на "неке друге" дипломате.

    Усташу Броза не бих да помињем.



    Још једна Чанкова свињарија.

    Нек ме неко подсети на још неки плакат Чанковаца на ком је Србија, карта Србије или застава Србије? Они су Срби само кад треба пљувати по Русима или кад треба "прихватати одговорност за злочине почињене у наше име".

    За бензин, кредите и инвестиције су по њима криви Руси? Ма не, није Борис Тадић, откуд. Али кад нареди амерички газда, и трава је црвена. А русофобима здрав разум ионако није јача тачка.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #83

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    kako divno i lako podnosimo americko mesanje u unutrasnje stvari Srbije
    kako nam je mesanje Montgomerija onomad bilo primereno
    divno
    dobronamerno
    ...........
    i kako smo mi pod americkom cizmom naivni i smesni bas kao i svi oni narodi kojima je Amerika donela demokratiju i prosperitet....

    ovo nije oda Rusiji
    ovo zal sto nemamo ponosa gde treba da ga imamo a imamo tamo gde mu nije mesto.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #84

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Ma naravno, u tome i jeste poenta. Dozvoljavamo stranim diplomatama da se ponašaju ovde kao u zemljama trećeg sveta.
    I Turski predstavnici su se samopozvali da rešavaju problem u Sandžaku pre nekoliko nedelja... i umesto da im se zahvalimo i ispratimo iz zemlje, ovom gmazu ljube ruku i kandiduju ga za predsednika.

    Mada je mislim da smo licimerni...
    I ti što se kunu u Konjuzina se kunu zbog kosovskog problema. Kada tog problema više ne bude zaboravićemo Ruse, kao što smo ih zaboravili dok smo komotno živeli u Yugi.
    Naša braća, naša braća,...a kad treba da se radi nešto ozbiljno ipak više volemo Švabe.
    A Rusi tog' kao nisu svesni...
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  10. #85

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    licno,Ruse shvatam kao ljude blize sebi,po mentalitetu i po veri
    pljuvanje po Rusima shvatam generalno kao pljuvanje radi pljuvanja
    nekako je to stvar predrasuda,jos iz vremena socijalizma
    patili za leviskama,za hamburgerima,za koka-kolom
    ponasamo se ko iskompleksirani kreteni
    Rusija nam je vazda bila slicnija al mi smo i dalje patili i ceznuli za
    leviskama
    hamburgerima
    koka-kolom
    ......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #86

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Ne volim to bratimljenje.
    Oni sami ne znaju ko im je svojta od preko stotinu naroda koji zhive na tlu bivshe SSSR.
    Nemamo nishta zajednichko osim religije.
    Neka tako ostane
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #87

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Neistomišljenici? Ma dajjj. Nisu to neistomišljenici, to su nazzi i treba ih tako i tretirati. Jako dobro znam šta hoću da kažem.
    Да, имаш те неке такозване нацисте, овај Национални строј из Новог Сада... и пишу по новинама да има тих група по Србији, ал мени некако промичу.

    Doduše nešto ih ne razlikujem mnogo, svi su mi na isti kalup,...Obraz, Krvi i Čast, Dveri, 1389,...
    Nego ti si taj koji prenosi njihova saopštenja.
    Наравно да то није све исто. Штавише, недавно сам поставио овде како ликови из 1389 пале заставу са кукастим крстом.

    Да, копирам понекад неко саопштење, кад помислим да има нешто у том што пише. Нисам ја крив што су у оваквој Србији такви покрети остали малтене једини који имају петљу да кажу оно што треба да се каже, док Чанак и слични пљују по Русији.

    Kako sad stojite sa Dverima od kad su postali politička partija?
    Smatrate li ih političkim protivnicima ili kao buduće koalicione partnere?
    Ко ми?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Ne volim to bratimljenje.
    Oni sami ne znaju ko im je svojta od preko stotinu naroda koji zhive na tlu bivshe SSSR.
    Nemamo nishta zajednichko osim religije.
    Neka tako ostane
    Ја баш волим братимљење.
    Има близу Алексинца једна црква, поред које је сахрањен пуковник Рајевски. У Вишеграду ће сутра бити откривен споменик руским добровољцима који су учестовали у одбрани Републике Српске, око 40 их је погинуло. Канда је понеко од тих Руса и чуо за нас.
    Заједничко нам је порекло, раса, религија... романтици би рекли пуно тога.
    Нека остане... фенси став. И Биљана Србљановић некидан рече да не иде у позориште у Азербејџану (где јој је муж амбасадор Француске) јер је исто као руско, а она не подноси ништа руско.

    Гледе Немачке, Србин ће увек пре да оде у Немачку да ради, али баш да ће да воли Немца и кад му леб даје... шта знам... историјско памћење, симпатије, ово оно...

    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #88

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Ne volim to bratimljenje.
    Oni sami ne znaju ko im je svojta od preko stotinu naroda koji zhive na tlu bivshe SSSR.
    Nemamo nishta zajednichko osim religije.
    Neka tako ostane
    religija,kazes?
    pa i to je nesto
    protestanti s protestantima,katolici s katolicima,budisti s budistima...sta fali pravoslavcima i pravoslavcima?!?!
    a sta imamo zajednicko s Amerima?
    i,po tvom misljenju,s kim ista imamo zajednicko?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #89

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    И Биљана Србљановић некидан рече да не иде у позориште у Азербејџану (где јој је муж амбасадор Француске) јер је исто као руско, а она не подноси ништа руско.
    [/QUOTE]

    eto
    zar ovo nije neocekivano prizeman i zadrt stav za nekog ko je intelektualac sa sirokim evropskim shvatanjima?

    uzassss
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #90

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Ne volim to bratimljenje.
    Oni sami ne znaju ko im je svojta od preko stotinu naroda koji zhive na tlu bivshe SSSR.
    Nemamo nishta zajednichko osim religije.
    Neka tako ostane
    Ја баш волим братимљење.
    Има близу Алексинца једна црква, поред које је сахрањен пуковник Рајевски. У Вишеграду ће сутра бити откривен споменик руским добровољцима који су учестовали у одбрани Републике Српске, око 40 их је погинуло. Канда је понеко од тих Руса и чуо за нас.
    Заједничко нам је порекло, раса, религија... романтици би рекли пуно тога.
    Нека остане... фенси став. И Биљана Србљановић некидан рече да не иде у позориште у Азербејџану (где јој је муж амбасадор Француске) јер је исто као руско, а она не подноси ништа руско.

    Гледе Немачке, Србин ће увек пре да оде у Немачку да ради, али баш да ће да воли Немца и кад му леб даје... шта знам... историјско памћење, симпатије, ово оно...
    Niko ti ne osporava da volish, ali ti to ne daje za pravo da trpash u isti kosh sve koji ne vole.
    Ja npr ne volem Srbljanovicku. Ona je posebna pricha. Koja nije vredna priche.
    Nema rashta ni Nemce da volim. Amere tek.
    Volim pojedinca/e, ne znam kako mogu voleti narode ili njihove aktuelne politike.
    Mozhda malo volim Holadjane i Engleze. One prve jer su ridji a ove druge jer su Englezi.


    A ova slika shto si metnuo me plashi.
    Ne volim to ubiVanje, pa ko god da je.
    Poruku je izmenio Isahara, 04.11.2011 u 23:16
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 6 od 19 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 24.06.2007, 04:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •