Rusi, naša braća? - Strana 7
Strana 7 od 19 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 281
  1. #91

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    religija,kazes?
    pa i to je nesto
    protestanti s protestantima,katolici s katolicima,budisti s budistima...sta fali pravoslavcima i pravoslavcima?!?!
    a sta imamo zajednicko s Amerima?
    i,po tvom misljenju,s kim ista imamo zajednicko?
    Jao patriotkinjo !
    Pod hitno da prestanesh da se druzish sa znashveckim, mnoooooooogo loshe utiche na tebe.
    U tandemu ste nemoguci
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #92

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    И Биљана Србљановић некидан рече да не иде у позориште у Азербејџану (где јој је муж амбасадор Француске) јер је исто као руско, а она не подноси ништа руско.
    eto
    zar ovo nije neocekivano prizeman i zadrt stav za nekog ko je intelektualac sa sirokim evropskim shvatanjima?

    uzassss
    Ако је Биљана интелектуалац, онда сам ја филадендрон. А ако је са широким и европским схватањима, онда сам салата од три филадендрона.

    А оваква свињарија се од такве... особе... лако очекује. Русофобија је ин... као што је била Равногорка кад је то било ин...

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Niko ti ne osporava da volish, ali ti to ne daje za pravo da trpash u isti kosh sve koji ne vole.
    Volim pojedinca/e, ne znam kako mogu voleti narode ili njihove aktuelne politike.
    Mozhda malo volim Holadjane i Engleze. One prve jer su ridji a ove druge jer su Englezi.
    Па, кад завлада мода, постане човеку сумњив свак ко је неовисно од те моде дошао до истог става као модернисти...
    А та љубав према народима ми је исто некако кул... оно, у глобалу, стартна емоција ти је наклоност... то ми скроз позитивно некако... харе рама харе харе...

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Jao patriotkinjo !
    Pod hitno da prestanesh da se druzish sa znashveckim, mnoooooooogo loshe utiche na tebe.
    U tandemu ste nemoguci
    Зашто се често осећам прозвано у последње време...

    Пише Владимир Волков у "Монтажи" како истим плакатом можеш да постигнеш различите циљеве. Рецимо, пише "Боримо се за мир". У својој земљи поред тога усликаш војника у пуној ратној опреми. А у непријатељској земљи жену са дететом, цвеће и пчеле.
    Гледе убијања.
    Рекох већ, није то убијање, већ одбрана, само мало тако... оштрије изражена... бес на неправду и злочине... схваћаш...
    Poruku je izmenio yossarian, 04.11.2011 u 23:21
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #93

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku



    Још једна Чанкова свињарија.

    Нек ме неко подсети на још неки плакат Чанковаца на ком је Србија, карта Србије или застава Србије? Они су Срби само кад треба пљувати по Русима или кад треба "прихватати одговорност за злочине почињене у наше име".

    За бензин, кредите и инвестиције су по њима криви Руси? Ма не, није Борис Тадић, откуд. Али кад нареди амерички газда, и трава је црвена. А русофобима здрав разум ионако није јача тачка.

    Види, види па ово је баш занимљиво...

    Не могу да верујем да су Чанкисти представили Србију у њеним званичним републичким границама, све са Косовом. Сад кад треба ударити по Русима, проради им патриЈотизам?

    А што се тиче плаката, лепо се види из које школе води порекло:







    Стога је добар овај цитат:

    The Fascists of the future will be the anti-fascists.

    Winston Churchill

  4. #94

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    licno,Ruse shvatam kao ljude blize sebi,po mentalitetu i po veri
    pljuvanje po Rusima shvatam generalno kao pljuvanje radi pljuvanja
    nekako je to stvar predrasuda,jos iz vremena socijalizma
    patili za leviskama,za hamburgerima,za koka-kolom
    ponasamo se ko iskompleksirani kreteni
    Rusija nam je vazda bila slicnija al mi smo i dalje patili i ceznuli za
    leviskama
    hamburgerima
    koka-kolom
    ......

    pa ......patio bi za leviskama i da se siju u Vladivostoku.
    to za cc i hamburgere moze da me mimoidje . u cemu nam to Rusija bila slicnija osim po veri ? po onih
    nekoliko avangardnih filmova koje kvotiraju nabedjeni intelektualci da bi bili intelektualci ?
    osim ako na mentalitet mislis kao na polupanu kafanu sa setnom muzikom i suzama ? onda je ok .
    ne volim ni ove druge zapadne , ali se bar nikad nisu trtili da su nam prijatelji tako da znas na cemu si.


    da smo normalna drzava ne bi nam trebali ni jedni ni drugi . fuck 'em both . ;-)))
    Poruku je izmenio rusty nail, 05.11.2011 u 04:09
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  5. #95

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    da smo normalna drzava ne bi nam trebali ni jedni ni drugi . fuck 'em both . ;-)))
    1. то једноставно није истина. Једна Данска, Норвешка, Белгија или Холандија, редовно учествују у америчким операцијама рецимо. Данска, земља која нема евро, има контролу граница унутар ЕУ, скандинавска земља "коју заболе за све" редовно шаље војску у којекакве Афганистане, кад Велики Брат нареди. Еј, шта ће Данац у Афганистану! А нас убеђују да нас ни Косово не занима... свет је такав.
    2. ова прича "исти су и Руси и западњаци" је смешна... исти је онај ко ти намеће санкције, бомбардује те, уништава ти народ и физички последњих година с неким ко ништа од тога не ради... чисто сра*е рођаци...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #96

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Јеби их Владимиреееееееееееееееее е

    Смрт фашизму, курац комунизму!

    ----
    Владимир Путин је нови председник Русије

    недеља, 04. март 2012.
    Владимир Путин нови је председник Русије, показују први резултати. Он је победио са око 63 одсто освојених гласова. Нема другог круга избора.

    Руски премијер Владимир Путин победио је на председничким изборима са 63 одсто гласова, показују први резултати Централне изборне комисије, јавља Раша Тудеј.

    Према подацима Централне изборне комисије, са обрађених скоро 16 одсто гласова, премијер Владимир Путин освојио је готово 62 одсто гласова.

    Други је лидер комуниста Генадиј Зјуганов са освојених 17,76 одсто гласова. Трећи је лидер Либерално демократске партије Владимир Жириновски са 7,9 одсто, а бизнисмен Михаил Прохоров добио је 7,54. Лидер Праведне Русије Сергеј Миронов добио је 3,6 одсто гласова.

    Руси су данас бирали председника шести пут од како се распао Совјетски Савез. Победник ће бити инаугурисан у мају и водиће земљу шест година, уместо четири, колико је до сада био случај.

    Одзив бирача износио је више од 70 одсто, што је више него на претходним изборима, саопштила је Централна изборна комисија. У Чеченији, где је обично велика излазност, два сата пред затварање, гласало је око 95 одсто бирача.

    Гласала су и три руска астронаута на Међународној свемирској станици и то у тренутку док су надлетали Хаваје, пренели су руски медији.

    Најстарији гласач на овим изборима био је 116-годишњи Апас Илијев из Ингушетије. Петоро људи умрло је од срчаног удара на бирачким местима.

    У међувремену, Централна изборна комисија саопштила је да је њен интернет сајт претрпео хакерски напад у току дана.

    "Напад је потекао из Русије, али и из иностранства - западне Европе и Аустралије", рекао је заменик челника Комисије рекао је Леонид Ивлев.

    Према његовим речима, рад сервера није угрожен и Комисија ће нормално објављивати вести са бирачких места.

    Право гласа има око 110 милиона људи, који гласају на 95 хиљада бирачких места.

    Да би се избегле оптужбе за изборну крађу, власти су чак 91 хиљаду бирачких места опремиле камерама које прате ток гласања и њихови записи се могу пратити на интернету у целом свету.

    Изборе прати чак 300 хиљада домаћих, 700 страних посматрача и 6 хиљада новинара од којих веома бројна полиција није крила хапшења људи који су покушали да демонстрирају близу Кремља, јер су протести дозвољени тек од сутра на договореним местима.

    Путинови гласачи славе, Зјуганов не признаје резултате

    Присталице актуелног руског премијера Владимира Путина масовно су изашле на московске улице после саопштавања прелиминарних резултата данашњих избора за председника, према којима је њихов кандидат освојио више од 60 одсто гласова, а полиција наводи да 110.000 људи прославља победу.

    Према претходној најави организатора вечерашњег скупа на Мањежном тргу у центру Москве очекивало се око 15.000 учесника прославе.

    Истовремено, док присталице Путина прослављају његову победу у првом кругу избора, другопласирани према садашњим незваничним резултатима на основу 25 одсто пребројаних гласова, лидер комуниста Генадиј Зјуганов који засад има 17,3 одсто подршке бирача изјавио је да не признаје изборне резултате.

    "Не признајемо изборе. Сматрамо их нелегитимним, непоштеним и нетранспарентним", изјавио је Зјуганов, пренела је агенција Риа Новости..

    Зјуганов је објаснио да су поштени избори они који су праћени дијалогом власти и опозиције и подсетио да Путин није учествовао у дебатама са осталим председничким кандидатима. Он је оценио да је чиновнички апарат током изборне кампање радио у служби само једног кандидата .

    (РТС)
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #97

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Честитамо председниче

    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #98

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Честитамо председниче

    Putin Pobedio ??!!!!
    Joj radovanja !!!
    Evo sve tapsem iznad tastature.
    Putine care (demokratski )!
    Alal vera majstore ( borilackih vestona a i sire ...)
    I sve se nesto mislim . Ladu a specijal vec imam u koju sipam ono kvalitetno a jeftino rusko gorivo
    pa se lada sve pusi od te moderne tehnologije ali trebalo bi da kupim na vasaru i jednu balalajku pa da pratim one kozake
    kada dodju u subarama da nam pevaju emotivno sve nam pruzajuci podrsku svesrdnu.
    To svi pevaju ko Fjodori Saljapini gromoglasno.!!
    A i ovi Nasi Dveri Obrazovno bi mogli otici u neki kozacki kamp ovog proleca i tako boraveci u prirodi
    uciti se tim borilackim vestinama koje ce svakako biti neophodne kada kucne taj cas ,
    a kucnuce , pa da budemo ta ruska udarna igla na tom ostrvu u Nato moru , da malo prosaramo taj Evropski tepih.
    Ko ce ako necemo mi ?
    Jeste da smo daleko ali kada je ljubav u pitanju ...daljina ne postoji.
    I za onaj NIS sto smo dali za par kozackih pesama neku kopejku cemo dobiti sigurno
    A cujem i da ce Juzni tok da se gradi ako ne ove, sledece godine sigurno.
    I trebalo bi i da se borščujem malo.
    Da naucim da pravim boršč mada naizgled ne izgleda lepo ali je mozda ukus fenomenomenalan.
    Na sve treba biti spreman.
    O Putine Care ...eve nas.
    Gubernisi nas malo.

    Daj nam sunca ........makar i onog Sibirskog.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  9. #99

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Честитамо председниче
    Jel to u redu da čestitaš Putinu u moje ime.Šta ako ja ne želim da mu čestitam.Baš me briga za Putina

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  10. #100

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Ma braca,kako da ne...gledaju svoje dupe ko i svi,pa ako bi braca mogla nesto da odrade za njih...

  11. #101

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku

    Daj nam sunca ........makar i onog Sibirskog.
    Не мора ништа да ми да... само нек нервира тебе и теби сличне, и мени је довољно Наравно, и оне каубоје који не могу да спавају ноћима ако у некој земљи нема довољно демократије...

    Citat tetkaD kaže: Pogledaj poruku
    Честитамо председниче
    Jel to u redu da čestitaš Putinu u moje ime.Šta ako ja ne želim da mu čestitam.Baš me briga za Putina
    Ставићемо звездицу!

    Citat Zblj kaže: Pogledaj poruku
    Ma braca,kako da ne...gledaju svoje dupe ko i svi,pa ako bi braca mogla nesto da odrade za njih...
    Тако је, оће да нас искористу, ко луди су без нас, пропашће без нас
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #102

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Citat Zblj kaže: Pogledaj poruku
    Ma braca,kako da ne...gledaju svoje dupe ko i svi,pa ako bi braca mogla nesto da odrade za njih...
    Тако је, оће да нас искористу, ко луди су без нас, пропашће без нас [/QUOTE]

    Nego šta nego da će nas iskoristu ko i svi,a da će propanu bez nas si ti kazaja,a verovatno da oće ko i eu i amerika...

    41. , 41. švaba udariJo...

  13. #103

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    [
    Не мора ништа да ми да... само нек нервира тебе и теби сличне, и мени је довољно Наравно, и оне каубоје који не могу да спавају ноћима ако у некој земљи нема довољно демократије...

    Ma ko se nervira?
    Ja uskliknuo od radosti i to 3 puta kada sam cuo za tu radosnu vest o pobedi cara Putina na postenim , slobodnim a bogami i demokratskim izborima.
    Posle te trenutacne euforije moje , mislim se u cemu je tajna te spektakularne pobede ?
    Sigurno o ovome


    e jeste Supermen!!!
    My name Vladimir.
    Vladimir Putin!!

    izvukao 2 amfore stare 15 vekova iz Crmog mora ali ko nove.
    Sigurno ih je izglancao u moru.
    A prica se i da je uspavao tigra specijalnom puskom ...
    e jeste baja !!!1

    Dobro ..to je okej ...ali kako da dobije sledece izbore.. sto bi ti sigurno voleo... jel'da ?
    Mozda bi trebalp da zaigra kazacok na vrhu Mont Everesta ?
    Ili da upeca belog medveda u crnom moru ?

    I cudi me da ti kao branitelj ne kazes caru putinu :
    ""Mislim , Vladimire , jesmo Mi Nashi ali zasto bre odlikova Stjepana Mesica ?
    zasto nas ne pozva na proslavu dana Pobede ?
    Ako ne partizane mogao si uputiti poziv Cetnickom Narodnooslobodilackom pokretu ?
    To bi bilo lepo.
    i sa Hrvatima gasni ugovor 50 - 50 a sa nama 51 - 49 ?
    I mogli bi se malo pomaci braco Rusi od onih donacija 0, 000000000000000000000000000000000
    Dali vam NIS i nikom nista!!!1

    Ne volim Ruse jer to ti je ono nesto najgore.
    Koriste tvoju privrzenost da ne kazem ljubav kod jednog broja Srba kao sto si ti, naprimer, iz licne koristi i pri tom te ucenjuju
    i pustaju niz vodu kroz celu istoriju.
    Od Karadjordja do ovog ispod lipe.
    Licemerje.
    Da ne pricamo o njihovoj principijelnosti,
    Uradili su Gruziji,Svojoj pravoslavnoj braci., isto ono sto i nama Amerikanci.
    .
    Bore se za interese Srba na Kosovu a nista ne cine da zastite svoje sunarodnike u Estoniji.

    I jos jedno pitanje :
    Zasto su srpski domacini skljanjali zene na tavane ili podrume za vreme najezde crvene armije ?
    Koliko njih nisu uspeli da sklone ?

    O Putine Care ...amforu nam jednu daj !!!1
    Jeste da je stara 15 vekova ..al ko nova
    Poruku je izmenio bigrancer, 18.03.2012 u 23:34
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #104

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла...

    Руси су нам непријатељи и злотвори, а ови што нам протераше 400.000 сународника су нам пријатељи, а Борислав Пекић је умро разочаран у Јосариана... причао си тај већ, и даље је исто сра*е.

    Суштина сигурно није у амфорама, суштина је да је Путин после Јељцина Русију дигао из пепела. И цркни.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #105

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Ovi rusofili bi voleli da je cena nafte po barelu i 200 dolara...
    Sustina je u ceni sirovine...
    Back in red!

Strana 7 od 19 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 24.06.2007, 04:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •