Rusi, naša braća?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 281

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Rusi, naša braća?

    da rusi.... znachi ,ja imam 27 godina....ja josh ne widjEh,ne chuh neshto da su rusi uradili bratski za nas(srbiju i crnu goru)....swe kao nesto neka slatkorechiwost,neka suptilnost,nesto kao 'uz was smo ' i slicno,a kad nas swijet 'cijepa' oni gledaju...sta je bilo ewo recimo kad nas je shljam bombardowao,oni su gledali,i 'bili uz nas' kao nashi wjerni nawijachi 'braca'

  2. #2

    Odgovor: Rusi nasa braca :roll:

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    da rusi.... znachi ,ja imam 27 godina....ja josh ne widjEh,ne chuh neshto da su rusi uradili bratski za nas(srbiju i crnu goru)....swe kao nesto neka slatkorechiwost,neka suptilnost,nesto kao 'uz was smo ' i slicno,a kad nas swijet 'cijepa' oni gledaju...sta je bilo ewo recimo kad nas je shljam bombardowao,oni su gledali,i 'bili uz nas' kao nashi wjerni nawijachi 'braca'
    Tad bio Jeljcin na vlasti

    Inače,vidim dozvolili da se proglasi nezavisno kosovo u SB-u...

    ps
    Šta Srbija ima sa Crnom Gorom?Vidim,bratski ste priznali kosovo,pa ne bi kod vas više došao na more ni noge da operem,bolja Bugarska(em jeftinija,em su ljubazniji ugostitelji)...jes da ove godine ću takvo nešto da preskočim(SEKA jbg),ali bez obzira,dogodine pravac Bugarska

  3. #3

    Odgovor: Rusi nasa braca :roll:

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    ...
    Inače,vidim dozvolili da se proglasi nezavisno kosovo u SB-u...
    Da, bratski postupak nema šta.

    Rusi se uvek, baš kao i svi ostali narodi (osim, izgleda nas, nažalost), u svojoj spoljnoj politici rukovode svojim interesima. Ineresantna je pojava da se nekritički odnosimo prema njima, a tako blagonaklono s punim razumevanjem prema Zapadu i Americi...

    Te floskule o bratskoj ljubavi ne stoje. One su jeftin politički trik u manipulaciji masama. Osim toga, zar nije Kain poveo Avelja u polje, zar Crna Gora nije priznala Kosovo...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #4

    Odgovor: Rusi nasa braca :roll:

    widi ti njih..ja nisam otworio temu o tome sto je crna gora priznala kosowo,nego o rusima..bez spama,molim! ima tema o crnoj gori..toliko o tome!

  5. #5

    Odgovor: Rusi nasa braca :roll:

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    widi ti njih..ja nisam otworio temu o tome sto je crna gora priznala kosowo,nego o rusima..bez spama,molim! ima tema o crnoj gori..toliko o tome!
    Ne možeš da se sprdaš sa nekim ako radiš isto što i on,u stvari i grđe stvari

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Da, bratski postupak nema šta.

    Rusi se uvek, baš kao i svi ostali narodi (osim, izgleda nas, nažalost), u svojoj spoljnoj politici rukovode svojim interesima. Ineresantna je pojava da se nekritički odnosimo prema njima, a tako blagonaklono s punim razumevanjem prema Zapadu i Americi...

    Te floskule o bratskoj ljubavi ne stoje. One su jeftin politički trik u manipulaciji masama. Osim toga, zar nije Kain poveo Avelja u polje, zar Crna Gora nije priznala Kosovo...
    Bratska ljubav ne postoji,interes je glavni pokretač,jedino što neko ne može da se sprda sa nekom tamo bratskom ljubavlju,urliče na sav glas mi smo braća,i nož u leđa naravno

    Srpski interes je trenutno vezan za Rusiju,isto kao što je i njen donekle za Srbiju...

    U principu kada bi gledali više svoj interes,a ne sa političkom zagriženošću urlali EU ili Rusija bilo bi nam puno bolje(ovim ne mislim na tebe)

  6. #6

    Odgovor: Rusi nasa braca :roll:

    A sta je autor ove teme hteo sa istom???

    Otvorio temu da bi se "pljuvalo" po Rusiji i Ruskom narodu???
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #7

    Odgovor: Rusi nasa braca :roll:

    evo nelkih chinjenica
    1.tokom prvog srpskog ustanka aleksandar prvi romanov je pomogaqo ustanike sa vojskom ali je bio primoran da povuce svoje vojnike usled napada napoleonove francuske
    2. srbija bi trebalo zauvek da pamti nikolaja drugog aleksandrovicha romanova koji je objavio rat austrougarskoj i time je uvukao potpuno nespremnu rusiju u I svetski rat da bi ublazio napad na srbiju shto je platio glavom i cele svoje porodice


    ima tog josh

    naravno rusi su nam nekoliko putra zabili noz u ledja zarad svojih interesa npr sanstefanski mir

  8. #8

    Odgovor: Rusi nasa braca :roll:

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    da rusi.... znachi ,ja imam 27 godina....ja josh ne widjEh,ne chuh neshto da su rusi uradili bratski za nas(srbiju i crnu goru)....swe kao nesto neka slatkorechiwost,neka suptilnost,nesto kao 'uz was smo ' i slicno,a kad nas swijet 'cijepa' oni gledaju...sta je bilo ewo recimo kad nas je shljam bombardowao,oni su gledali,i 'bili uz nas' kao nashi wjerni nawijachi 'braca'
    Znači, ja imam (tri puta po)27 godina ... i isto ne videh BožePomozi ni od koga.
    Pa bar da čuh (tu i tamo poneko) kurtoazno pitanje " Đe si brate, što činiš?" . Ma jok. Ni to.

    A i (ruku na srce) ne može se to tako:
    misliti afričkipaprički, govoriti srpskoturski, raditi sicilijanskočikaški, voditi bugarskokinesku politiku, ponašati kaubojskoindijanski...
    i očekivati da svi potrče da ti budu "braća".
    Pa još da se otimaju ko će brže.. duže.. bolje.. više.. poštenije.. iskrenije.. i jače

    Ne znaju ljudi s'kim imaju posla? S'kim se pobratimljuju? S'kim se kumekumujuiokumljuju?

    Pa vi'š da nas vak'e.tak'e ni Jevropa neće

    I... iskreno da ti kažem, i ja ... da sam kojim slučajem - oni ... ni ja nam ne bi' bila brat.

    A vala ni sestra.


    IdiBeži (bre) ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #9

    Odgovor: Rusi nasa braca :roll:

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    da rusi.... znachi ,ja imam 27 godina....ja josh ne widjEh,ne chuh neshto da su rusi uradili bratski za nas(srbiju i crnu goru)....swe kao nesto neka slatkorechiwost,neka suptilnost,nesto kao 'uz was smo ' i slicno,a kad nas swijet 'cijepa' oni gledaju...sta je bilo ewo recimo kad nas je shljam bombardowao,oni su gledali,i 'bili uz nas' kao nashi wjerni nawijachi 'braca'
    Bitno da nam Ruskinje nisu sestre , jbsh Ruse
    Ko je za jednu voznjicu

  10. #10

    Odgovor: Rusi, naša braća?

    Pa sad baş da li su nam Rusi braça ili ne nije mi ni bitno ali Ruskinje ne zelim za sestre
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #11

    Odgovor: Parada Ponosa

    Докле то лудило иде... пар људи узме паре од којекаквих криминалаца, и онда цела Србија треба да се бави њима...

    ---
    Скандалозно: Подршку бенду Пуси Рајот у Србији финансира спонзор украјинских неонациста
    ИНФО
    Share on favorites Share on facebook Share on twitter 4. новембар 2012.
    Српски народни покрет Наши захтева од надлежних органа у Србији да испитају начин финансирања тзв Новосадске лезбејске организације и фестивала “Уметност ради акције 5“ којим је пружена подршка чланицама панк групе “Пуси Рајот’. Наиме, према информацијама добијеним од пријатељских организација из Москве иза кампање подршке чланицама панк групе “Пуси Рајот“ стоји руски тајкун Александар Лебедев, а све у циљу кампање против власти Владимира Путина.
    Преносимо у целости писмо родољубивих ативиста из Русије:
    Учеснице лезбијског фестивала “Уметност ради акције 5“ , који је одржан у Новом Саду, потпуно су посветиле фестивал чланицама руске панк групе “Пуси Рајот“, које су извршиле богохулну молитву у московском Храму Христа Спаситеља под паролом “Богородице, прогони Путина!“, а спонзор фестивала је руски олигарх Александар Лебедев, чије се богатство процењује на 2,1 милијарду америчких долара.
    Раније је Александар Лебедев подржавао перформанс “Пуси Рајот“. Тако је он 1. августа дошао на судско рочиште да подржи “Пуси Рајот“ , а такође је дао гаранције адвокатима који бране затворене учеснице групе “Пуси Рајот“. Он групи пружа и медијску подршку преко своје “Новаје газете“.
    Александар Лебедев сада живи у Лондону, контролише руску либералну “Новају газету“ и британске листове “Independent“ и “Evening Standard“. Радио је у совјетској обавештајној служби, а пензионисао се са чином потпуковника 1991. године.
    Као либерал и жестоки противник Путиновог режима, Александар Лебедев подржава све кампање против Путина.
    2008. године московски таблоид у власништву Александра Лебедева “Московски коресподент“ је за лидера партије Јединствена Русија, Владимира Путина, објавио скандалозну гласину да се Путин развео од своје жене Људмиле, да ју је послао у манастир, и да се он спрема за свадбу са 24-годишњом олимпијском првакињом, гимнастичарком и депутатом Јединствене Русије, Алином Кабајевом. После тога је том листу забрањен рад.
    2012. године Лебедев је постао један од медијских спонзора кампање “Пуси Рајот“. А буквално пре неколико дана у украјинској престоници, Кијеву, грађани су протестом изразили незадовољство због тога што Лебедев финансијски подржава антируску партију “Свобода“, која је позната по антисемитским и антируским изјавама њених челника, и која подржава хероизацију ветерана украјинске СС дивизије “Галиција“ . Лебедев подржава и руск ултрадесничаре који су против Путина.
    Вештине стечене током службе у совјетске спољне обавештајне службе, расположивости ресурса, медија и статус неколико милијарди долара, омогућавају Лебедев делује као озбиљан противник Владимира Путина и спроводе операције против њега, не само у Русији већ иу Европи. Једна од многих операција које финансијски подржава Лебедев је и фестивал у Новом Саду “Уметност ради акције“. Један од организатора, који је тражио да остане анониман, признао је у приватном разговору да је Лебедев дао озбиљну суму новца за фестивал и послао два супервизора који помажу организаторима у одржавању фестивала, гледају на шта се троши новац и редовно извештавају Лебедева о свему - стоји у писму руских родољуба.
    СНП Наши не оспорава никоме право да износи своје мишљење, па чак и подржава бенд који је вређао верска осећања православаца у Русији, али грађани Србије имају право да знају начин финансирања тзв. ЛГБТ организације. Такође, грађани Србије имају право и да знају када се иза наводне борбе за људска права заправо стоји анти-путиновска кампања.
    Такође јавност треба да буде информисана и да финансијер ЛГБТ организација у Србији финансира и неонацистичке покрете у Украјини.
    Информативна служба СНП Наши
    Кратка веза: Скандалозно: Подршку бенду Пуси Рајот у Србији финансира спонзор украјинских неонациста | НАШИ
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #12

    Odgovor: Parada Ponosa

    Izvor ti je kranje vrednosno neutralan ...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #13

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Izvor ti je kranje vrednosno neutralan ...
    За разлику од већине...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #14

    Odgovor: Parada Ponosa

    Vidim, Putin i Lebedev su bili kolege u KGB.
    Ako je neko protiv Putina, to ne znaci da je automatski kriv ili los covek. Kao i svakog vlastodrsca, Putina milioni hvale, a milioni proklinju.
    Osim toga, vidim u ovom obracanju poziv na sprovodjenje ruskih zakona i politike na teritoriji ove zemlje, sto je protivno i nasem ustavu, kao i nasim nacionalnim interesima.
    Sto se tice finansiranja NVO, postoji zakon o tome i takodje postoji procedura o postupku provere i nacinu davanja tih podataka na uvid.
    A ako je krivica neke NVO to sto podrzava protivnike Putina, ili neka njihova prava, onda treba na isti nacin progoniti i one koji podrzavaju protivnike Obame, Merkelove, Bujara Nishanija, Ahmadinedzada, Ramzana Kadirova,...
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  15. #15

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    Vidim, Putin i Lebedev su bili kolege u KGB.
    Ako je neko protiv Putina, to ne znaci da je automatski kriv ili los covek. Kao i svakog vlastodrsca, Putina milioni hvale, a milioni proklinju.
    Мда. А случајно га проклињу Американци који се убише од туге зато што више нема "демократске Јељцинове Русије" која је Русију довела до пропасти, те тајкуни који су се за време те демократије обогатили најстрашније, од нуле до милијарди.

    Osim toga, vidim u ovom obracanju poziv na sprovodjenje ruskih zakona i politike na teritoriji ove zemlje, sto je protivno i nasem ustavu, kao i nasim nacionalnim interesima.
    Не знам где си то видео.

    СНП Наши не оспорава никоме право да износи своје мишљење, па чак и подржава бенд који је вређао верска осећања православаца у Русији, али грађани Србије имају право да знају начин финансирања тзв. ЛГБТ организације. Такође, грађани Србије имају право и да знају када се иза наводне борбе за људска права заправо стоји анти-путиновска кампања.
    Такође јавност треба да буде информисана и да финансијер ЛГБТ организација у Србији финансира и неонацистичке покрете у Украјини.
    Sto se tice finansiranja NVO, postoji zakon o tome i takodje postoji procedura o postupku provere i nacinu davanja tih podataka na uvid.
    A ako je krivica neke NVO to sto podrzava protivnike Putina, ili neka njihova prava, onda treba na isti nacin progoniti i one koji podrzavaju protivnike Obame, Merkelove, Bujara Nishanija, Ahmadinedzada, Ramzana Kadirova,...
    Кривица је неке НВО што под маском борбе за људска права шири пропаганду против Путина, плаћена од тајкуна који живи у Енглеској. Тачније, то није никаква кривица, то је њихово право. Проблем је само што нам продају м. за б.

    И то што имају истог финансијера као неонацисти. Ал ето, чак ни неонацисти нису увек лоши, ако су против Руса или Срба рецимо...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 24.06.2007, 04:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •