vlado
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 95

Tema: vlado

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    vlado

    U skladu sa svim pozitivnim principima nepotizma, koristim priliku da svom dŽunioru čestitam status iskusnog forumdŽije!

    Jes' da si ga stekao po ubrzanoj (tvoja majka bi verovatno upotrebila termin "kompleksnoj") metodi, ali ipak mislim da taj status u potpunosti zaslužuješ, ako ni zbog čega drugog, ono zbog entuzijazma i ljubavi sa kojom prilaziš ovom forumu (čim, odem na minut da piškiriškim, eto ti njega - utrčava za kompjuter, svičuje se na svoj nalog i oma se daje u tipkanje, ljubi ga tajko )

    Živ ti meni bio i još mnogo godina kuckao! Samo se čuvaj onih vešturaka (znaš ti dobro kojih), da te ne zamajavaju na MSN-u do kasno u noć! Deci i pubertetlijama je san veoma potreban!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  2. #2

    Odgovor: vlado

    Maleckiiiiii !!!

    Pa, kako si ti nama vredan, tako malecki a dajes primer svima nama matorima... Nemoj da slusas ovog tvog (nem' ja pojma o cem' on to prica, kak'i vesturci ), nego samo opusteno ako ti se ovde svidja Jos kad dostignemo vrhunac u tehnickoj opremljenosti (tj, kad neki ovde konacno kupe taj majkrofon ), onda cemo i da caskamo

    Ajde, malecki, da ti nama i dalje budes tako vredan, ljubi ga tajko

    Cheers!
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: vlado

    E pa Vlado bas mi je drago da si tako vrijedan.

    Keep up the good work
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  4. #4

    Odgovor: vlado

    Iskreno vam hvala!! Ajd' da castim...



    ... a kao aperitiv


  5. #5

    Odgovor: vlado

    Uh da znas da sam se bas sad spremala da odem na pizzu
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #6

    Odgovor: vlado

    Vladika, nemoj previse da slushash ovog svog tajku.. on ti je totalni partibrejker!!! da ti nama jos dugo budes tu i da kuckas u istom stilu..

    Citat partibrejker kaže:
    odem na minut da piškiriškim
    cim zadje iza coska, ti 'vataj slobodno mesto i ne dizi se.. a kad se on vrati ti mu reci: "ko digne guzicu izgubi stolicu!"


    xixixiixix


    Citat onaj sto nece da se druzi kaže:
    Samo se čuvaj onih vešturaka (znaš ti dobro kojih)
    jashta, ne znam ni ja o kome ti to pricas.. ima ih vise



    Vladika, eve ti od poklanjam metlice za muve (vise njih, u slucaju da se slome )



    pa kad tajko ima zelju da ti mazne tastaturu, ti CAP po njegovim shapama

    aj' u zdravlje
    moomoo meee jooouu

  7. #7

    Odgovor: vlado

    Citat Meggy kaže:
    (tj, kad neki ovde konacno kupe taj majkrofon )


    Gos'n Beli Bubreg:
    Samo se čuvaj onih vešturaka (znaš ti dobro kojih)
    Kojih?



    Malecki, iako nisam više najbolja kelnerica na igrama , i sad definitivno nemam ni jedan pehar jer mi ti i tvoj tatko što voli pekmena sve upropastiste ja ti želim da još duuuugo duuuugo kucaš ovdi, jer kako neko reče, pravo si osveženje

    I lepo što si odlučio da odrasteš sa vešticama pusti ti ćaću, taj pojma nema, vi'š ti čime se taj hrani, EEEEEEEJJJJJJJ

    Čestita ti Indijanac od



    Može jedna limunada



    Piškiriškiranac:
    čim, odem na minut da piškiriškim
    Kako to............... skromno zvuči
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: vlado

    Zahvaljujem se vima od

    A limunada stize:


Slične teme

  1. Vlado Georgiev
    Autor Goga u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 02.10.2008, 12:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •