Citat love hunter kaže:
Znaš ono, ja sad treba da ti se obraćam kao klincu od (recimo) 9 godina i da ti objašnjavam kako se nezadovoljstvo kanališe tamo gde nešto može da se promeni, razvejano u vazduhu je samo bleda magla koju niko i ne primećuje, bez ukusa i mirisa (dobro, ima neki otužan miris ). Mogao bih, ali me mrzi. OdoH da spavam.
Sa devetogodisnjacima da razgovaras treba itekako biti sposoban, a tesko da si ti u stanju za to. Obracaj se kako zelis ili ne zelis, a ja gubim strpljenje i volju da se vise na ovakvom nivou raspravljam sa tridesetsestoogodisnjim pubertetlijom, kojem se kao takvom i obracam. Stoga ti jos samo mogu reci da ti je bolje da se manes politike i da zaviris malo u sebe, ugasi TV, procitaj koju knjigu, ostavi flasu i bice ti mnogo bolje.

Citat love hunter kaže:
I ko su, po tvom mišljenju, ti sposobniji ljudi koji bi tebalo da povuku Srbiju napred? Ja ih ne vidim.
Ti ih ne vidis, znaci ne postoje? Malo previse smelo za nekog tvojih godina. Da ti se i progleda kroz prste da si neki osvedoceni autoritet pa da to kazes, a posto si veoma daleko od toga, delujes vrlo neozbiljno i decacki.

Posto sam primetio da se malo zanimas i za poeziju, sigurno ti je poznata misao Bodlera koji je kazao da je "najveca lukavost djavola to sto nas je ubedio da ne postoji", razmisli malo o tome.

Citat love hunter kaže:
Da, oni su osvedočena karikatura srpskog društva, a ako ti dosad nisi uspeo da primetiš kako, zašto i zbog čega, onda imaš ozbiljan problem, koji meni ne pada na pamet da rešavam.
Mogu da se nadovezem: ista osvedocena karikatura kao i oni koji govore da "evropa nema alternativu".
Iznosis karakterizacije i osude prema nekome bez i jednog argumenta, kojim bi ih potkrepio, a onda onoga ko to, sto si tako nejasno i nicim podrzano kazao, ne shvata, optuzujes da ima problem, jer ne vidi to sto si ti zamislio u svojoj glavi (ovim sam te castio, jer nisi to smislio u svojoj glavi vec si cuo mnogo puta na B92 i drugim slicnim "(neuro)transmiterima").