Nikad neću zaboraviti...
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 40

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Nikad neću zaboraviti...

    Koji su to dogadjaji koji ce vam zauvek ostati u secanju? I da li se vise secate lepih ili ruznih stvari?


    Sto se mene tice nekako ne mogu da izbrisem iz secanja neke ruzne stvari (zbog cega cesto pomislim da sam bas zlopamtilo ) ali se podjednako secam i lepih dogadjaja.

    Od ruznih stvari mogu da izdvojim recimo bombardovanje '99-e god iako sam tad bila relativno mala. Secam se bas svega i kako je pocelo (cini mi se da je tada bila Esmeralda na pinku ) i da su je prekinuli da bi se nakon par min pojavio Milosevic da nam kaze da je pocelo bombardovanje... i dana kad se zavrsilo.
    Zatim secam se svojih prvih (ujedno i jedinih ) batina koje sam dobila.
    Od lepih prvog poljupca. Mature... Upisivanja na fax na budzet.... Putovanja za Italiju itd
    Everybody Wants to be a Cat

  2. #2

    Odgovor: Nikad necu zaboraviti...

    Nikad neću zaboraviti jedne oči, plavo zelene, jednu ljubav, i tu godinu u kojoj sam shavtila da nema pravila kad se desi ljubav...

  3. #3

    Odgovor: Nikad necu zaboraviti...

    Kada sam se okrenula i shvatila da mi tata više ne diše.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #4

    Odgovor: Nikad necu zaboraviti...

    Da me je Sestra razocarala i naterala me da placem na sam dan mature, u vreme kad je moj partner koji je trebao da me izvede zvonio na vrata. Sminka se rasturila, raspolozenje na nuli, a ona ko da se nista nije desilo.

    Kad mi je sestra rekla da ona nece da baca bidermaer na njenu svadbu ako ja budem u grupi sa ostalim curana.

    Kad smo se ja i on rastali, kad smo se zagrlili, kad me je za zadni put poljubio i rekao mi nemoj plakati. Kad sam ulazila u autobus, i za poslednji put okrenula glavu, i videla sam ga da stoji ko ukocen. Zaboravio je da drzi kafu u ruci...

    Kad me je pitao oces li me ikad zaboraviti. Ja sam rekla da zaboravicu ga kad budem zaboravila disati. A on je rekao TI NE SMES PRESTATI DISATI NIKADA

  5. #5

    Odgovor: Nikad necu zaboraviti...

    Kada su mi maznuli bajs na Strandu (plakala sam danima i bila ljuta i svastanesto)

    Kada mi je tetka (blesava) zakacila stipaljku na moju novu majicu po sred sredi...dzaba ja posle i prala i peglala...trag je ostao

    Kada mi je macka izvadila ribicu iz akvarijuma i pojela
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #6

    Odgovor: Nikad necu zaboraviti...

    Poslednji put kada sam video oca nasmejanog.....jednom davno u polju zita.

  7. #7

    Odgovor: Nikad necu zaboraviti...

    Nikada......jedan mali grad, decembar i tri hrasta......

  8. #8

    12 Odgovor: Nikad necu zaboraviti...

    Utakmicu Partizan - Fljamuntari 2:1 na stadionu JNA. Vodili smo do 80 i nekog minuta sa 2:0 i onda dobili gol, mislim da ga je dao igrač sa prezimenom Kuštra ili tako nekako ... Za tih nekih 10 minuta do kraja mogli smo dati još sigurno 3-4 gola ali jednostavno lopta nije htela u mrežu . Srećko Katanec promašio 100% šansu glavom ... Kada sam to preživeo sve ovo je luk i voda ...
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  9. #9

    Odgovor: Nikad necu zaboraviti...

    Kad sam sa 4 ili 5 godinica zakljucala kucu i bacila kljuc u septicku (tako mala, a vec sam znala da sam srbin i da mi svi rade o glavi).
    Chim sam videla chaleta kako nekim cvikcanglama obija prozor sa spoljne strane, znala sam da chemo imati burno veche.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #10

    Odgovor: Nikad necu zaboraviti...

    Mnogo lepih trenutaka pamtim...i čuvam u
    Ali, ružne reči,
    uvrede,
    ćutanje,
    to boli...
    Urezano za sva vremena...

    Šta da radim - zlopamtilo sam...

  11. #11

    Odgovor: Nikad necu zaboraviti...

    Padao je neki kasni martovski sneg. Tako cudan, kao osecanjas koja su se mesala u meni dok stojim i cekam. Znam marku automobila, znam kakve mogu biti registarske tablice, znam i boju automobila...ali koliko god znala coveka u autu, nisma ga nikada videla do tad. Stao je pored restorana, sedeo je u autu, gledao u mene, ja u njega....kao da smo bili paralisani. Dok je on pravio pokret koji nagovestava da ce izaci, ja sam otvorila vrata autobobila i zagrlila ga. Plakala sam, nisam mogla da zaustavim suze. Rekao je da su svi kilometri ne bitni u poredjenu sa tim da me je dotakavsi, shvatio da postojim. Vozili smo se dugo, drzala sam ga sve vreme za ruku kao da ce da nestane ili pobegne, moja glava je bila naslonjena na njegovo rame, samo sam plakala, on nicim nije prekidao tisinu, tu prijatnu tisinu....Znao je zasto placem, znao je da placem od srece, mazio me je po kosi......Kao da od tada nikada taj auto nigde nije stao. I dalje prelazi kilometre i kilometre...
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  12. #12

    Odgovor: Nikad neću zaboraviti...

    Miris lipe posle kiše na Novom Beogradu
    Sedamnaesti oktobar pre pet godina
    Pokušaj samoubistva na Slaviji zbog kinder jaja u mom džepu
    Prvi poljubac u Barseloni na šetalištu oko Akvarijuma
    Prvi ultrazvuk mog nerodjenog deteta i čudesnu lakoću koraka sa tom slikom u mislima

    (upravo skapirah da sam sve bolne priče u svom životu zapamtila po nečemu lepom što su nosile u sebi)

Slične teme

  1. Ja nikad nisam
    Autor andjela pizelli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 335
    Poslednja poruka: 01.09.2016, 00:13
  2. Ja NIKAD neću...
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 20.09.2012, 22:29
  3. Posuđeno - nikad vraćeno
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.02.2011, 14:48
  4. Putovanje koje nikad necu zaboraviti...
    Autor Sonja u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 29.08.2009, 13:55
  5. Jutro koje Beograd neće zaboraviti
    Autor SQUAW u forumu Istorija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 27.01.2009, 16:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •