Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/preporuke... - Strana 4
Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 93
  1. #46

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    ja tajnu ne smem da kazem, to ce cim sleti iz nocnog svrljanja
    Vidi niko se nije primio na novu tajnu Čudi me
    A koja je? Da nije trudna?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #47

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Vidi niko se nije primio na novu tajnu Čudi me
    A koja je? Da nije trudna?

    pazi tebe malo kasno palish, proshla baba s kolachima..
    a ja sam mislila da sam je negde i rekla, samo se ne secam di
    moomoo meee jooouu

  3. #48

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    Pa ja dok zađem ovdi i slonu bi graviditet proš'o

    Aj' seti se šta je bilo, tajna je uvek aktuelna kad je ne znaš
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #49

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    I ja sam mislila da je trudna, a u to vreme ti si Skvo bila odsutna.... namagarcila me vestica samo tako Ja, kakva vec jesam, brzopleta, ispalila da cemo biti "tetke".... Kad ono, vestica polupala ceo servis nekih casa koje su dobili - valjda za godisnjicu, ili tako nesto...
    neunistiva zlojebaba!

  5. #50

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    eeee pa daaa ZOE je u pravu servis chasha dobivenih za veding iz baj baj
    moomoo meee jooouu

  6. #51

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    ...eeee izem vam tajnu, ja se bila ponadala bebironu
    neunistiva zlojebaba!

  7. #52

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    ...da li sam ja to primetila Valtera na ovim stranicama
    Valtere - legendo, pa skoci na pivce...
    neunistiva zlojebaba!

  8. #53

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    imam ja jednu vest!!!

    ukrali mi biciklu

    shmrK
    moomoo meee jooouu

  9. #54

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    imam ja jednu vest!!!

    ukrali mi biciklu

    shmrK

    Kako bre?

    Ima da ih
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  10. #55

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    imam ja jednu vest!!!

    ukrali mi biciklu

    shmrK
    da nisu dosli oni iz pimp my bike

    vices bubamare kad je vrnu... sa sve novim pedalama
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #56

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    da nisu dosli oni iz pimp my bike

    vices bubamare kad je vrnu... sa sve novim pedalama
    prije ce bit' da su bumbaru vec prodali sve delove na crnom trzhishtu
    moomoo meee jooouu

  12. #57

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    Obaveštavam ostale članove da se na avataru člana dani danguba nalaze gajbe piva (valjda ) da ne budu u zabludi kao neki koji su mislili da je u pitanju neko splavarenje
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #58

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    koji su mislili da je u pitanju neko splavarenje
    i ja sam to isto bila pomislila

    al' kad sam skuzhila da je pivo, i dalje sam svima govorila da je u pitanju splavarenje


    danas oko 17 chaseva dimni signali ce se pojave na severno od juga, obratite pozornost
    moomoo meee jooouu

  14. #59

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    Posle višenedeljnog intezivnog vežbanja pravljenja palačinki jutros u 14 h po lokalnom vremenu, nakon prijema u obližnju ambulantu i pregleda od strane dežurnog lekara, i njegove dijagnoze "upala zglobova leve i desne ruke", je hitno prebačen na odeljenje za intezivnu negu neuro hirurške klinike, jer je upala već imala tendenciju prelaska u hroničnu i pretila da ugrozi život pacijenta.
    Posle 3 sata 13 minuta i 22 sekunde. žučne ali krajnje svrsishodne rasprave, konzilijum u sastavu Dr. Kilder, Dr Holidej (Poznatiji kao Dok Holidej-inn) i Dr Džekil, je prepisao terapiju pacijentu, i zadržao ga na posmatranju.
    Na pitanje kakvo je trenutno stanje pacijenta, i dal' se može dobiti intervju od njega, doktori su odgovorili: da se više ne nalazi u kritičnom stanju, ali se i dalje ostaje na intezivnoj nezi, jer je slučaj u svakom pogledu za posmatranje.
    Do intervjua nije došlo jer mu je zabranjena svaka vrsta uznemiravanja, bilo kakvo zamaranje, i podizanje bilo čega težeg od kašike, zbog čega se pacijent usprotivio, i odbio da diže i kašiku, uz obrazloženje da je umalo nije ispustio kada je ušla sestra da proveri njegovo trenutno stanje



    rekla mo zdravo i pokušala da ga izleči šok terapijom
    ... teško si ga meni

  15. #60

    Odgovor: Obavesti/informacije/shifre/dimni signali/Fedexi/poshte/oglasi/opomene/prepo

    eto, chisto da znate, danas sam videla i prvu okicenu jelku za ovu sezonu

    uopshte ne mislim da su uranili ove godine
    moomoo meee jooouu

Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Informacije o srednjim školama na jednom mestu
    Autor Cecara u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 13.06.2012, 22:49
  2. Tupavi oglasi
    Autor cokaido u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 12.09.2010, 22:33
  3. Aparati za brijanje - iskustva, preporuke...
    Autor Sasa_LP u forumu Muška kafana
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.04.2010, 19:16
  4. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.06.2009, 18:01
  5. Misteriozni signali sa Titana
    Autor Kunic u forumu Astronomija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.06.2007, 04:55

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •