Da li verujete u snove? - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 75
  1. #46

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    U snove ne verujem, ali zato u Boga verujem

    Interesantno je koliko ljudi veruje u svašta, nešto i ponešto, i trpaju noseve u sve i svja, što treba i što ne treba....

    Dok, za Boga slabo mare, i ne veruju Ga....A ispred nosa im je.....


  2. #47

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    Da verujem.Ali ne u onom smislu idite u sanovnik i procitajte sta to znaci.Svaki san ima svoje dublje znacenje i samo ga vi mozete razumeti.Kada sam isla na psihoterapiju cesto smo dolazili do zakljucaka preko mojih snova.Kada mi vise nije bila potrebna,snova vise nije bilo.Mozda ce ovo nekom zvucati glupo ali kada sam bila uznemirena more je imalo talase,a kada su emocije bile na mestu voda je bila mirna.I dan danas se secam da roditelj s kojim sam imala manje blizak kontakt je bio obucen u krzno,znaci neko pretvaranje,nije njegova koza,dok roditelj s kojim sam bila o.k je bio gotovo nag.Tako da san samo vi mozete razumeti,a mozda toga niste ni svesni,ali definitivno izvlaci ono podsvesno iz nas.
    Sutra je novi dan!

  3. #48

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    Verujem da mi snovi mnogo govore...govore mi ono sto je ustvari u mojoj podsvesti,sto ne zelim cesto sama sebi da priznam(iz bilo kog razloga),ono sto slutim,...

    Moja mama je uvek ujutru pricala svoje snove i tumacila ih na neki njen nacin(nikako sanovnicima)...i gotovo uvek je bila u pravu

    Intuicija je cudo,a ne san.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  4. #49

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    Da, jer su mi se više puta pretvorili u realnost...

  5. #50

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    1. Sanovnici su glupost.
    2. Snovi su projekcija nase maste i podsvesti.
    Slažem se
    Znam da nita ne znam...

  6. #51

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    ne...
    nikada vise...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #52

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    Ja

    Ne dao mi Bog da verujem

    ....samo u one koje budna sanjam...
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #53

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    ja imam jednu teoriju o snovima a to je sledeca:covjek ima potrebu za odmorom zato i spava a sto se tice snova oni nastaju zbog sumnje u svoju proslost tj niko od nas svjesno ne sumnja u svoju proslost ali ne svjesno da, sto znaci vise sumnje vise snova manje sumnje manje snova.valjda je tako jer smo sa nasom prosloscu u kontaktu samo preko sjecanja koja se ne kontrolisu tek tako ili uz pomoc sna zbog sumnje.

  9. #54

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    Ne veruješ ne veruješ, pa te ošine ... i poveruješ.



    Zapravo, nije to nikakvo "verovanje u snove" ... u 99% nekih bezveznih boodalaština...

    ali onaj jedan postotak, u mojim snovima predstavlja ili predskazanje ... ili ...???
    U taj postotak bi bilo izuzetno neozbiljno sa moje strane, da ne poverujem.
    Pogotovu što mi je njihovo "obistinjivanje" već izvrnulo kompletni budni život naopačke.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #55

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    znači vjeruješ 1% u snove jer su bili u vezi sa tvojom stvarnošću uredu,ja sam eto rekao moju teoriju i ona mi je vodilja za snove jer koliko sam eksperimentisao sa stvarnošću i snovima jeste baš kao što sam rekao koliko sumnjaš toliko i sanjaš
    ali tu sumnju je teško kontrolisati jer je u vezi sa prošlošću

  11. #56

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    Ja imam par snova koji su se povezali sa stvarnim zivotom,zvucace kao neverovatna laz ali...nije
    Dva meseca pre nego sto ce oni avioni srusiti bliznakinje (najveci svetski trgovinski centar) ja sam to sanjao,samo sto je u snu bilo kako jedan veliki avion krilima rusi obe zgrade odjednom

    Posle sam (opet dva meseca pre) sanjao kako na vestima prikazuju neku zemlju..cini mi se da je Indija u pitanju,kako je zavladala opsta beda i da ljudi nemaju od cega da zive...i posle dva meseca to isto ali podpuno isto vidim na vestima

    A inace sanjam svako drugo vece nesto ponekad i svako..i jako cudne snove imam...

  12. #57

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    upotrebi sjećanje bez sumnje u prošlost i nećeš puno sanjati

  13. #58

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    Citat slav kaže: Pogledaj poruku
    znači vjeruješ 1% u snove jer su bili u vezi sa tvojom stvarnošću
    baš kao što sam rekao koliko sumnjaš toliko i sanjaš

    ali tu sumnju je teško kontrolisati jer je u vezi sa prošlošću
    Očigledno nam se "teorije" ne poklapaju.

    Niti experimentišem... niti sumnjam... niti ono o čemu pričam ima ikakve veze sa prošlošću.

    Ja rekoh da ponekad odsanjam budućnost.
    Tačnije sutrašnji (ili prekSutrašnji) dan.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #59
    nema veze da li su san i java povezani znaš neki događaji će se sigurno desiti neki ne baš sigurno, koliko možeš da osjetiš možda toliko možeš i da sanjaš stvarnost,radi se o tome da li možeš po svojoj volji da ne sanjaš ako imaš dovoljno dobro sjećanje

    nije ništa čudno što sanjaš budućnost ili maštu ili prošlost ali čudno bi bilo da se svega možeš sjećati i baš ništa ne sanjati to jest ne sumnjati u svoju prošlost niti svjesno niti ne svjesno tada bi i manje spavali i manje vremena gubili
    Poruku je izmenio bellissima, 15.11.2009 u 12:11 Razlog: uzastopni postovi

  15. #60

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    nasmeja me.

    Vidi ... imam odlično sećanje ... but, kada zaspim onda stvarno spavam
    i 100% nemam poooojma šta ću sanjati ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 114
    Poslednja poruka: 05.02.2015, 20:15
  2. RTS - Hvala što nam verujete
    Autor Arthur Dent u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 11.12.2010, 16:49
  3. Da li verujete u bapske priče?
    Autor makilli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 13.08.2010, 13:52
  4. Karma - verujete li?
    Autor Lillith u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 12:49
  5. Da li mu (joj) verujete?
    Autor love hunter u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.03.2009, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •