Da li verujete u snove? - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 75
  1. #61
    zašto bi se ja čudio sebi što sanjam kojekakve gluposti povezane ili ne sa stvarnošću možda budućnošću više bi se sebi čudio kad bi imao dobro sjećanje ne govorim o pamćenju nego sjećanju i kad bi mogao sa manje sna

    možda ti je sjećanje dobro ali uvjek može biti i bolje.lako se sebi načuditi kad zaspiš pa uzeti da sanjaš ali to nije baš i neki doživljaj.kako bi dobar doživljaj bio da se možeš svega sjetiti bez problema recimo poput nekog nedavnog pamćenja
    Poruku je izmenio bellissima, 15.11.2009 u 12:10 Razlog: uzastopni postovi

  2. #62

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    da.. daaa.. aHa, tek sad sam te razumela

    aaa.. ako i nisam, obzirom da imam dobro pamćenje, garant ću sebi to razjasniti noćas.. u snu

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #63

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    ne znam sretni snovi ja odoh u sjećanje .mada eto ako nam se slože mišljenja možemo o ovoj temi.ineče ja sam novi ne znam gdje ću se uklopiti ako se uopšte uklopim

  4. #64

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    I baš si našao da se uklapaš u "Snovima" ...


    Dobro ti nama došao !!! i još bolje nas našao !!!


    A što se snova tiče ... nemamo nikakvu obavezu da nam se mišljenja slože.


    Slobodno ti nastavi u klin ... a ja ću i dalje u ploču
    Poruku je izmenio bellissima, 15.11.2009 u 12:27 Razlog: plavo, ne volim te plavo ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #65

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    hvala na dobrodošlici.jeli stvarno voliš puno spavati ili voliš spavati radi snova

  6. #66

    Odgovor: Da li verujete u snove?





    khm.. khm.. 1..2..3..4..5..6..7..8..9..10 (moram odbrojavanje.. ipak si još nov )

    Ja "izbegavam" spavanje ... zbog onog 1% postotka kojim umem da predvidim neki veliki šit.


    Capito?!?!

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  7. #67

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    znači ne voliš spavati da ne bi predvidjela pa nek ti se desi taj šit pošto ga nećeš predvidjeti.

  8. #68

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    I baš si našao da se uklapaš u "Snovima" ...


    Dobro ti nama došao !!! i još bolje nas našao !!!


    A što se snova tiče ... nemamo nikakvu obavezu da nam se mišljenja slože.


    Slobodno ti nastavi u klin ... a ja ću i dalje u ploču
    Nije lepo smejati se drugima, nekim ljudima snovi mnogo znace, meni npr. znace vise nego novac,imao sam razne snove, svakog sna se secam (neke delove ili cak celog sna), neki snovi su mi pomogli da se suocim sa realnoscu, neki snovi su mi pomogli da resim neke stvari u ljubavnom zivotu, cak mi je jedan san pomogao da ne ostanem na sred puta za kragijevac gde se pokvario autobus koji sam sanjao da ce se pokvariti(tacnije nisam sanjao bas taj autobus nego vreme polaska) pa sam preskocio taj i krenuo sledecim i na putu video pokvaren autobus... kad se zainteresujes za nesto u tom pronadjes i neko znacenje

  9. #69

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    Da li verujem?!?
    Ne znam u čega bi trebalo da verujem u vezi sa snovima, ali nešto znam!

    Noćas sam bio predmet snova.

    Doduše, nisu bili vlažni, ali ipak...

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  10. #70

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    san je sigurno dobar u to se nemože sumnjati eto po mojoj teori ako mi svjesno ne sumnjamo ali ipak ne svjesno posumnjamo u naše prošlosti zbog bilo čega san nam lječi te sumnje.djeca puno ne sanjaju zato što nemaju razloga u sumnje a stariji sa svim problemima koji dolaze možda ipak ne svjesno posumnjaju tada san daje odgovore i sa svakim jutrom mi sumnje nemamo ali dani znaju biti teški.

  11. #71

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    San je ispunjenje zelje.

    Sigmund Frojd

    Sta je hteo reci upravo pokusavam da otkrijem

  12. #72

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    Volim sanjati ali ne vjerujem u snove jer dosad nisam našla neku poveznicu između snova i jave.

    Čemu da onda vjerujem?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #73

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    vjeruj tome da je san povezan sa tvojom prošlošću.Na svaki nedostatak sjećanja dolazi san tj.sanjanje.Ti nedostaci su uglavnom mizerija a sanjanje vraća te nedostatke.

  14. #74

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    Opet mi se to desilo..sanjao sam prolicno lep san (obrazlozicu ga u odgovarajucoj temi) bitno je to sto sam na pola sna poceo da znam da sanjam,i sve sam radio kako ja hocu..mada kad mi se to desi imam neki osecaj da se san ubrzava i brzo nakon toga se i probudim...ipak zanimljivo iskustvo..

  15. #75

    Odgovor: Da li verujete u snove?

    San nije odmor,nego kosmicka metamorfoza,preobrazenje u tamnu noc.To je tajna sna:zaspati znaci pretvoriti se u tamu.Zivo bice zgasne,kao svetlost,u svom kultu imitira sunce,sakrije se,pokrije:zadje.

    Spavati mogu samo dobri ljudi,kaze Sartije,nesanica je znak zlobe.Sta je dobrota?Usaglasenost s velikim redom,sklonost i radost metamorfoze.Nesanica nije znak starosti,vec nemogucnosti za promene.San je genijalnost,kaze Kjerkegor.Ali ko sanja,on se vraca,on ima nedovrsenih poslova, nije cist:san je uvek ispadanje iz velikog reda.B.H.

    Ko slatko spava,on smireno masta u postelji,spava bez snova,kao ptica skljunom pod krilom,tako je bespomocno omamljen,toliko ponisten misterijom koja prozima san,u njegovim razvacenim udovima sve je tesko i lako,tako prazno i ispunjeno.Carobnjak je zacarao sebe samoga,postao je za sebe nevidljiv.

    Ne ceka oslobadjajucu svetlost,u snu nema nikakvog iscekivanja,nema nedostatka,jer je svaka velika zivotna cinjenica bez ostatka izjednacena sa samom sobom.Spava isto onako kao sto je malocas jeo,hodao,voleo,isto onako duboko i osobeno:isto onako lako s uzivanjem,preracivsi sebe sama,zaronjen u veliko Nista,sto Svet i jeste...
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 114
    Poslednja poruka: 05.02.2015, 20:15
  2. RTS - Hvala što nam verujete
    Autor Arthur Dent u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 11.12.2010, 16:49
  3. Da li verujete u bapske priče?
    Autor makilli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 13.08.2010, 13:52
  4. Karma - verujete li?
    Autor Lillith u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 12:49
  5. Da li mu (joj) verujete?
    Autor love hunter u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.03.2009, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •