Adam ili Eva...ko je kriv? - Strana 5
Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 121
  1. #61

    Odgovor: Adam ili Eva...ko je kriv?

    Ne vredi...

    kad' ne čita po redu... i gleda samo slike iz dečijih slikovnica...

  2. #62

    Odgovor: Adam ili Eva...ko je kriv?

    Zamolila bih ovom prolikom glasnogovornike ser_gogsy-ja, nicim izazvane, da svoje odusevljenje likom i delom doticnog izrazavaju na, za to, prikladno mesto...ukoliko nemaju komentar koji bi uticao na dalji tok i razvoj diskusije....

    hvala...unapred
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #63

    Odgovor: Adam ili Eva...ko je kriv?

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Ne vredi...

    kad' ne čita po redu... i gleda samo slike iz dečijih slikovnica...
    pa dobro,nekad nekima i wise puta nije dowoljno,ali kad tad upali

  4. #64

    Odgovor: Adam ili Eva...ko je kriv?

    Posto zivimo u demokratskom drustvu, mislim da bi bilo ok da izglasamo ko je kriv i da zavrsimo sa ovim
    Moj glas ide Adamu

    Everybody Wants to be a Cat

  5. #65

    Odgovor: Adam ili Eva...ko je kriv?

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Ne vredi...

    kad' ne čita po redu... i gleda samo slike iz dečijih slikovnica...


    i po redu..i izmedju redova (nazalost ili na srecu)

    Ali ok....ovo vezano za decije slikovnice cu preskociti, jer i sam znas da nije tako....no svako kada oseti nemoc da ucestvuje u malo dubljoj analizi...krece sa metodom "Napad je najbolja odbrana"...

    ...neka bude tako....
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #66

    Odgovor: Adam ili Eva...ko je kriv?

    tuzno ,a ja se smijem,a plakao bih.............
    ....nego da kazem sledeceznaci ewa je kriwa..ipak je ona 'ta'..dok crni adam je samo bio 'zrtwa' jer je 'wirus' wec bio tu

  7. #67

    Odgovor: Adam ili Eva...ko je kriv?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku


    no svako kada oseti nemoc da ucestvuje u malo dubljoj analizi...krece sa metodom "Napad je najbolja odbrana"...
    Kakav te sad napad spopao?
    Kakva nemoć?
    O kakvoj dubljoj analizi pričaš?
    Citirao sam ti ovde pola Biblije, ispisao tri seminarska rada, objašnjavao, molio, kumio....i šta sve nisam radio...da bi me ti na kraju pitala-->

    Pazi sada....novi momenti....ko to MI? Znaci Bog je imao i pomocnike?

    I cas Edemski vrt...cas Zemlja....zar nije Bog nakon sagreshenja proterao Adama i Evu na Zemlju??
    e evo ti još jedan

  8. #68

    Odgovor: Adam ili Eva...ko je kriv?

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Kakav te sad napad spopao?

    e evo ti još jedan
    Od koga je...i dobro je

    ..bolje nisam ni ocekivala

    Zakljucak...Adam je ipak biJo pravo musko...stoicki je podneo makar i (ne) bio kriv...dok danasnji miskarci

    ...svaka cast izuzetcima (prepoznace se)
    Poruku je izmenio leptirić, 09.06.2009 u 02:06 Razlog: permutacija slova
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #69

    Odgovor: Adam ili Eva...ko je kriv?

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Mani me pasivne agresije A zamlachuj nekog drugog
    Tako ti je to....ko mene Hlebom, ja njega Krofnama... s pekmezom ...

  10. #70

    Odgovor: Adam ili Eva...ko je kriv?

    au, leptirka, brate, na čemu si, ili na čemu nisi.....

    pa kad toliko staješ u zaštitu ženskog roda i odbranu od imaginarnog muškog napada (tlačenja) na isti, što sama sebi dade muško ime?

    Citat leptirićKA kaže:
    Ok...zavrsismo...ali moram par napomena (sorry, jace od mene)

    Kao prvo kultura nalaze da se kaze TI i ja..a ne ja i ti...(ne, nije ovo stvar pismenosti, vec opsteg obrazovanja i kulture...sebe stavljas uvek na posledjne mesto )
    Kao drugo....ispravno je poDsetiti a ne poTsetiti...

    a kao trece,,,nisi mi odgovorio ( a sada ni ne ocekujem) na pitanje...kako da se mnoze, kada su dobili po usima zbogporadi polnog osvescenja???
    A i od mene je jače da ne odreagujem na ovoliku aroganciju... Čovek se u nekoliko postova potrudio da Ti argumentovano i kroz primere objasni priču koja Ti apsolutno nije jasna, a onda ni ne slušajući ga širiš diskusiju u nakaradne pravce, ignorišući sve što napiše, izvlačeći stvari iz konteksta, ne znam samo odakle mu kasnije snage da se nastavlja... I onda napokon, kada uviđa da priča u prazno i završava diskutovanje, ostajući bez argumenata "poklopljena" napadaš ga za pravopis, kulturu.... to je stvarno nisko i bedno... Ne stajem u odbranu ser_gogsy-ja, jer nema potrebe za tim, ume on sam, već reagujem na sam princip dijaloga (monologa) koji ti na ovoj temi vodiš.

    Citat Bora Đorđević kaže:
    Kad su se sreli Adam i Eva
    pala je prva zvanična ševa
    and dets it!

    jel sad malo bolje?
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  11. #71

    Odgovor: Adam ili Eva...ko je kriv?

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku

    A i od mene je jače da ne odreagujem na ovoliku aroganciju... Čovek se u nekoliko postova potrudio da Ti argumentovano i kroz primere objasni priču koja Ti apsolutno nije jasna, a onda ni ne slušajući ga širiš diskusiju u nakaradne pravce, ignorišući sve što napiše, izvlačeći stvari iz konteksta, ne znam samo odakle mu kasnije snage da se nastavlja... I onda napokon, kada uviđa da priča u prazno i završava diskutovanje, ostajući bez argumenata "poklopljena" napadaš ga za pravopis, kulturu.... to je stvarno nisko i bedno... Ne stajem u odbranu ser_gogsy-ja, jer nema potrebe za tim, ume on sam, već reagujem na sam princip dijaloga (monologa) koji ti na ovoj temi vodiš.
    Ok, procitala tvoju kritiku upucenu meni, shvatila je kao dobronamernu s' toga se jos jednom izvinjavam ser_gogsy-ju sto sam u datom trenutku tako odreagovala.

    Prosto, polazim od sebe..a to je da sam uvek spremna da prihvatim kritiku jer "Ako ce mi neko klimati glavom, pa to moja senka moze najbolje da uradi", predvidevsi cinjenucu da nismo svi isti...i da je put do pakla poplocan dobrim namerama...

    Hvala Ti josh jednom
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #72

    Odgovor: Adam ili Eva...ko je kriv?

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Tako ti je to....ko mene Hlebom, ja njega Krofnama... s pekmezom ...

    Ok, kapiram da ti ne mozzesh da pojmish, ali for the records, o neaktivnim genima napisao redova i redova, tako da eto otkrivanje tople vode eto mozz da nastavish ljudima kod kojih to, vidim, prolazi.


    Mada i dalje to nema nikakve veze sa brojem gena koji ljudi dele, novim saznanjima o tome niti ima ma kakve veze sa prichom o kreaciji. Kao shto rekoh imali ljudi 1 ili 99 posto zajednichkih gena to samo mozze govoriti o tome koliko su srodni, dakle shto su veche razlike to im je i zajednichki predak dalji, odnosno samo se josh vishe udaljavash od priche o 4000 godina ljudskog roda nakon i Noja i njegove familija koji bi nam bili preci.

    A kad budem smatrao da je znanje biblije naizust neki argument za neshto, svakako chu tebe da pitam

  13. #73

    Odgovor: Adam ili Eva...ko je kriv?

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ok, kapiram da ti ne mozzesh da pojmish, ali for the records, o neaktivnim genima napisao redova i redova, tako da eto otkrivanje tople vode eto mozz da nastavish ljudima kod kojih to, vidim, prolazi.
    Heheee...tu "toplu vodu" si pokupio sa jednog drugog foruma, kada te onaj forumaš zapljusnuo s njojzom


    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    A kad budem smatrao da je znanje biblije naizust neki argument za neshto, svakako chu tebe da pitam
    Sumnjam, znam da bi imao sijaset pitanja, ali ego ti ne dozvoljava

    Ali, evo ja ću tebe bez ustručavanja da pitam-> Koliko čovek ima, (po današnjim naučnim saznanjima) , aktivnih/neaktivnih nazvani pseudogeni - gena?

    Ja slučajno naletih na jedan primer odnosa aktivnih-neaktivnih gena ->

    Kompleks zvani MHC odlučujući je u odbrani od infektivnih napadača, ali se po strukturi i sastavu razlikuje od jedinke do jedinke. (MHC je skraćenica od Major Hutocompatibility Complex, odnosno, glavnog kompleksa tkivne podudarnosti, a nalazi sa na 6. hromozomu. Odgovoran je za imunitet, tj. sposobnost prepoznavanja bolesti i odbrane od njih. Sastoji se od 128 gena i 96 neaktivnih pseudogena....

    Ne moraš na ovoj temi jer je off-topic...ali možeš postaviti link

  14. #74

    Odgovor: Adam ili Eva...ko je kriv?

    Citat Wampirche kaže: Pogledaj poruku
    Posto zivimo u demokratskom drustvu, mislim da bi bilo ok da izglasamo ko je kriv i da zavrsimo sa ovim
    Moj glas ide Adamu

    jok!
    ona je drolja,i to ober.
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #75

    Odgovor: Adam ili Eva...ko je kriv?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    jok!
    ona je drolja,i to ober.
    Što ne volim kad moram da se ponavljam: on je kriv, kad nije mogao da misli glavom kojom treba.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Adam Zagajevski (Adam Zagajewski)
    Autor zosim u forumu Svetska poezija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.08.2013, 22:02
  2. Adam Važik ( Adam Wažyk)
    Autor zosim u forumu Svetska poezija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.02.2012, 22:02
  3. Što mislite tko je kriv za raspad Jugoslavije?
    Autor JOHNNY DUGI u forumu Politika
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 12.03.2010, 14:28
  4. Ko je kriv?
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 19.06.2006, 11:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •