Šalter za žalbe..
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 66

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Šalter za žalbe..

    Danas svečano otvaram šalter za žalbe,a može poslužiti i kao biro za izgubljenne stvari ukoliko pod tim podrazumevamo san,donekle poštenje,savest i sve ostalo što sami sebi otimamo i bacamo nekuda daleko,a posle očajnički tražimo.

    Otvoren je,dakle šalter za žalbe.Možete se žaliti na druge,na sudbinu,a ne bi bilo naodmet da malko,reda radi,napravite osvrt i sami na sebe.

    Ovo je jedan ''smešan'' šalter sa sasvim ozbiljnim temama koje bi bile možda preteške kada ih ne bismo,na ovaj način,spojili sa šalom.


    Šalter je otvoren za stranke od 00-24h,svakim danom.364 dana u godini.Svake prestupne godine,dobijate još jedan dan bonusa kako biste otpevali svoju tužbalicu na šalteru.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  2. #2

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    iju,kakva divna tema!
    necu odma` da navalim,ali mislim da cete me cesto nalaziti ovdI kad me budete trazili....

    lele......na sta cu sve da se zalim....!!! pa ,crna Kohili,nisi ni svesna da cu salter da ti pretvorim u psihijatrijski kauc!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #3

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    iju,kakva divna tema!
    necu odma` da navalim,ali mislim da cete me cesto nalaziti ovdI kad me budete trazili....

    lele......na sta cu sve da se zalim....!!! pa ,crna Kohili,nisi ni svesna da cu salter da ti pretvorim u psihijatrijski kauc!


    Eto,to je žena od duha!Odmah krenula u osvajanje novog terena i kao prava žena-odmah prva do šaltera!A što se tiče kauča,zamisli koliki bi mogli da prilegnu na njega prisećajući se momaka/devojaka,muževa/žena,tašti,svekrva...ijaooo
    Ovde će biti red na šalteru.

    Za početak,ja se žalim na onog obešenjaka Bazarova koji mi podbunjuje posadu.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  4. #4

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    @ believer, ne budi tako sigurna, imaces zestoku konkurenciju kada mene uvate moje bube

    @kohili, zalim se da si nam zakinula jedan dan (pise 364 u redovnoj godini) a ne reche nam koji
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #5

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    @kohili, zalim se da si nam zakinula jedan dan (pise 364 u redovnoj godini) a ne reche nam koji
    dobro zapazenje.....
    zalba ulozena....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #6

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Zalim se sto nemate osecanja i ne pustite taj jedan dan kohili da odmara Mislite da nije namerno tu pogresila Bezobraznice jedne

    Everybody Wants to be a Cat

  7. #7

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    leptirić


    leptiriću šareniću,pa kud zaošija ti sad?Na mene našla da se žališ cccc..Pa zašto sam ja otvarala ovaj šalter?!Da slušam o svom porblematičnom ponašanju?!Kakvo razočaranje,eno beliverka je onako,žena,krenula baš fajna onda si je ti zavela na pogrešan put.


    Ulažem žalbu protivu leptirića&belivera.Prva mi je kriva jerbo se na mojoj temi tako nedolično žali na moje mane koje se trudim da prikrijem,a druga je kriva za veleizdaju-potpuno me je razočarao taj stav da se udruži sa leptiricom..
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  8. #8

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    ...Možete se žaliti na druge,na sudbinu,a ne bi bilo naodmet da malko,reda radi,napravite osvrt i sami na sebe...
    Diskriminacija, kriminal - možda čak i organizovani

    uvek su drugi krivi

    hoću pravo žalbe i na prve, nije uredu da se oni uvek izvuku

  9. #9

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Gospodine,Vi ste sasvim i nepobitno u pravu!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #10

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Bella sta se zalis?
    Nas dve cemo stanemo u red i pisemo zahtev za odstetu
    10 dana puta nas dve puta dnevnica puta otezani uslovi rada ........
    20596e pisem toliko moze? Ili da pisem vise?
    Bella dodji potpis da zvrknes
    Najveca vlast je vladati sobom.

  11. #11

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    zhalim se zbog debilnog zakona ili shtagod moje opshtine po kom su svi veci psi krvolochni i moraju da nose korpe
    na to mi je ukazao ljubazni inspektor dok sam shetao svog labradora kog je ocenio potencijalno opasnogchova izgleda nema pojma da je labrador bezopasan pas koji chak i machke ne vijai najvaio da ce krenuti u kontrolu svih kuca koje poseduju psei da moram zaobilaziti centar i park mog grada zbog pasofobichnih baba koje nemaju pametnjig posla vec se proseravaju
    ta glupost ce me koshtati 1600 dindzi
    iz ovog zakona ili shtagod su izostavljene male rasa tipa pekinezer,chivava itd koje su ocenjen kao blage naravi alo pa ja imam vishe poverenja u svog bernarda nego u tu buljooku nakazu

  12. #12

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Ne kukam...
    I ne žalim se na ništa....

    ...stalno učim nove korake...




  13. #13

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Hmm,neko je upitao šta će biti sa žalbama..Pa,sve će biti usvojene,prihvaćene čim ih obradi moj ekspertski tim pod nazivom Okači Mačku O Rep...arezultati će,prirodno,biti objavljeni u štampanom izdanju ''Kupiusnog Lista''!

    Meni je sada,onakoiskreno,došlo da se žalim na vlasnike privatnih autobusa koji vam prodaju kartu za put od nekih 1500km,a onda,negde na 600km otkrijete da nema ni w od reklamiranog w.c.,a da u njemu,reklamiranom toaletu,drže aparat za kafu i je l' te istu,misli e na kafu,prodaju putnicima..

    Onda moram da primetim kako je zbog neviđene demokratije u zemlji Srbiji,dozvoljeno da vas ne plate,da vam plata kasni,da vam povećavaju kiriju,struju,tv pretplatu itd,a već spomeutu platu ''zamrznu'',ako ste od onih srećkovića koji je primaju.

    Moram malo da se žalim i na ser_gogsy-a jer vidim da je pomalo skrenuo sa ''kursa'' i promenio avatar.Nekako mi je nespojiv sa ubeđenjima koje iznosi služeći se tim avatarom.Anđeo i ašik...nekako,ašikovanje mi ne ide sa heruvinima,anđelima i arhanđelima.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  14. #14

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Moram malo da se žalim i na ser_gogsy-a jer vidim da je pomalo skrenuo sa ''kursa'' i promenio avatar.Nekako mi je nespojiv sa ubeđenjima koje iznosi služeći se tim avatarom.Anđeo i ašik...nekako,ašikovanje mi ne ide sa heruvinima,anđelima i arhanđelima.
    E koki koki

    Kurs je dobar i kormilo je čvrsto u mojim rukama...Ali vi koki zalutaste čak do turske , "ašikovanja" i turskih ljubavnika ...

    A predlažem da avatar malo "dublje" zagledate, pa ćete videti da se radi o muškarcu(Adamu) i ženi(Evi), i primetićete da samo Adam ima krila.... i da je spreman da uteši i zaštiti Evu od svakojakih zmija...aždaja...guštera....i zmajeva....


    Poruku je izmenio ser_gogsy, 12.06.2009 u 04:15

  15. #15

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    ...ove mačke se ne pare više samo u februaru...i one se prolupale, pa sam do ranih jutarnjih sati slušala njihovo ljubavno zavijanje nisu nimalo bile razmišljale da neko mora ustati u 6h i ići zaraditi za whiskas...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koji je vaš književni alter-ego?
    Autor alpinista u forumu Književnost
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.04.2013, 16:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •