Šalter za žalbe..
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 66
  1. #1

    Šalter za žalbe..

    Danas svečano otvaram šalter za žalbe,a može poslužiti i kao biro za izgubljenne stvari ukoliko pod tim podrazumevamo san,donekle poštenje,savest i sve ostalo što sami sebi otimamo i bacamo nekuda daleko,a posle očajnički tražimo.

    Otvoren je,dakle šalter za žalbe.Možete se žaliti na druge,na sudbinu,a ne bi bilo naodmet da malko,reda radi,napravite osvrt i sami na sebe.

    Ovo je jedan ''smešan'' šalter sa sasvim ozbiljnim temama koje bi bile možda preteške kada ih ne bismo,na ovaj način,spojili sa šalom.


    Šalter je otvoren za stranke od 00-24h,svakim danom.364 dana u godini.Svake prestupne godine,dobijate još jedan dan bonusa kako biste otpevali svoju tužbalicu na šalteru.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  2. #2

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    iju,kakva divna tema!
    necu odma` da navalim,ali mislim da cete me cesto nalaziti ovdI kad me budete trazili....

    lele......na sta cu sve da se zalim....!!! pa ,crna Kohili,nisi ni svesna da cu salter da ti pretvorim u psihijatrijski kauc!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #3

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    iju,kakva divna tema!
    necu odma` da navalim,ali mislim da cete me cesto nalaziti ovdI kad me budete trazili....

    lele......na sta cu sve da se zalim....!!! pa ,crna Kohili,nisi ni svesna da cu salter da ti pretvorim u psihijatrijski kauc!


    Eto,to je žena od duha!Odmah krenula u osvajanje novog terena i kao prava žena-odmah prva do šaltera!A što se tiče kauča,zamisli koliki bi mogli da prilegnu na njega prisećajući se momaka/devojaka,muževa/žena,tašti,svekrva...ijaooo
    Ovde će biti red na šalteru.

    Za početak,ja se žalim na onog obešenjaka Bazarova koji mi podbunjuje posadu.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  4. #4

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    @ believer, ne budi tako sigurna, imaces zestoku konkurenciju kada mene uvate moje bube

    @kohili, zalim se da si nam zakinula jedan dan (pise 364 u redovnoj godini) a ne reche nam koji
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #5

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    @kohili, zalim se da si nam zakinula jedan dan (pise 364 u redovnoj godini) a ne reche nam koji
    dobro zapazenje.....
    zalba ulozena....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #6

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Zalim se sto nemate osecanja i ne pustite taj jedan dan kohili da odmara Mislite da nije namerno tu pogresila Bezobraznice jedne

    Everybody Wants to be a Cat

  7. #7

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    leptirić


    leptiriću šareniću,pa kud zaošija ti sad?Na mene našla da se žališ cccc..Pa zašto sam ja otvarala ovaj šalter?!Da slušam o svom porblematičnom ponašanju?!Kakvo razočaranje,eno beliverka je onako,žena,krenula baš fajna onda si je ti zavela na pogrešan put.


    Ulažem žalbu protivu leptirića&belivera.Prva mi je kriva jerbo se na mojoj temi tako nedolično žali na moje mane koje se trudim da prikrijem,a druga je kriva za veleizdaju-potpuno me je razočarao taj stav da se udruži sa leptiricom..
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  8. #8

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    @kohili, draga...da je Pera odma' otisao u policiju, nista od ovoga ne bi bilo...

    ili (prim.prev) trabala si nam odmah napomenuti koji je taj dan izuzetak...da l' Nova Godina, pravoslavni Bozic (ili katolicki), Bajram, Kineska Nova godina i sve je fajn

    ..i Jopet se moram zaliti na tebe jer me nazivas zavodnicom
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #9

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    a ja sto si medju redove provukla da sam zena slabog morala....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #10

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    @kohili, draga...da je Pera odma' otisao u policiju, nista od ovoga ne bi bilo...

    ili (prim.prev) trabala si nam odmah napomenuti koji je taj dan izuzetak...da l' Nova Godina, pravoslavni Bozic (ili katolicki), Bajram, Kineska Nova godina i sve je fajn

    ..i Jopet se moram zaliti na tebe jer me nazivas zavodnicom

    Ova današnja omladina,čitaj leptirić,se grdno izbezobrazila.Ne mogu doći k sebi od ovakvog ugursuzluka dotične osobe.O kom danu pričaš?....
    Pošto se dakle žalim na omladinu,moram da se žalim i na roditelje jer su ih oni tako vaspitali A pošto nisam ni roditelj,a ni omladinka fino sam uhvatila krivinu i izbegla da optužim samu sebe.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  11. #11

    Odgovor: Šalter za žalbe..



    Zalim se na bel i leptiricu, jer su mi zauzeli krevet

    Tja, ovde covek nece moci doci na red, vec vidim

  12. #12

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    O kom danu pričaš?....
    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Šalter je otvoren za stranke od 00-24h,svakim danom.364 dana u godini

    Koliko sam ja upucena godina ima (josh uvek) 365 dana

    Zalim se sto me kohili neosnovano tereti za nesto sto nisam ni imala nameru da pocinim
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #13

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku


    Zalim se na bel i leptiricu, jer su mi zauzeli krevet

    Tja, ovde covek nece moci doci na red, vec vidim



    More,ti se ovde tučeš za kauč,a slamaricu nedaš?!Žalim se ja na tebe,jer mi nedaš onu slamaricu sa palube...


    leptirić


    Čuj,ipak vam dajem bonus svake prestupne!I sad,pazi,ako sam ukrala svake godine po jedan dan,naravno i prestupne kradem...dugujem mnogo više,nego jedan dan...dakležalim se na tebe jer ne znaš matematiku
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  14. #14

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    More,ti se ovde tučeš za kauč,a slamaricu nedaš?!Žalim se ja na tebe,jer mi nedaš onu slamaricu sa palube...

    Ulazem zalbu, na nemoral, jer kohili, koristi moj revnosni rad i trud u svoju korist.


  15. #15

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    sasvim perfidno zenski ste uzurpirale salter!
    aman,zene,razlaz!!!!



    ima i nas ovde! slabih i osetljivih,bez jakih laktova i sa skrupulom!
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koji je vaš književni alter-ego?
    Autor alpinista u forumu Književnost
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.04.2013, 16:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •