Sve za ljubav
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 15
  1. #1

    Sve za ljubav

    Da li bi se prijavili za emisiju "Sve za ljubav" i pod kojim okolnostima? Sta je to SVE sto bi ucinili za neciju ljubav?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Sve za ljubav

    Ako bi nekome hteo da izjavim ljubav to bi sigurno uradio na svoj nacin, a nikako pred TV kamerama. Zamislite situaciju: Pitas neku da se smuvate, a ona kaze "iskuliraj", od blama ne bi na ulicu vise izasao Ipak ako je u pitanju, ne daj Boze, da nekog clana porodice nisam vid'o 30god. onda bih se verovatno prijavio
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Sve za ljubav

    Učinila bih mnogo toga za ljubav onog do koga mi je stalo...ali nikako baš, baš sve!
    Mislim, negde treba postaviti granicu, svako za sebe u skladu sa svojim mogućnostima...
    Jedno od tih "ne, nikako" je i javno blamiranje, tj učestvovanje u emisijama tupavo, kardio-vaskulatnog sadržaja kao što je navedena...
    Bljak...grozim se publiciteta...zar ljubav nije ono divno, intimno, samo naše????
    Šta će tu televizijske kamere?
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Sve za ljubav

    Sta bih ucinila, tj. sta mogu da ucinim ili da mu pruzim...
    Mogu da se prošetam uvece gradom. Na primer. Da ga zagrlim u bioskopu. Bilo kom. Mogu i da mu narežem disk sa našim slikama. I da mu pošaljem laku noć. I NAŠU pusu!
    Svašta mogu...
    Bilo bi lepo da sam to tako rekla njemu, ali nisam...
    Šta mogu da mu pružim? Skoro ništa...
    Ali mogu da se probudim pre njega, a da ne zbrišem kuci. Recimo. Dobro to nije bog zna šta, ali... Mogu i da ne pizdim ako u ogledalu otkrijem "šljivicu" ili ožiljak od štipkanja. Eto. Da se uopšte ne nerviram. Čak, mogu još i da se malo pravim važna zbog tog detaljčića...
    Hoceš još?
    Dobro...
    Mogu i da mu napravim dorucak. Kad je bal nek je bal, razumeš? Jaja na oko, koja kriškica sira, i kafa sa prilicno mleka. Može nemućeni nes, baš kako on to voli. Onda mogu i da se ne oduzmem kad ga neko pozove i da ne kolutam očima kad on izađe iz sobe da bi se javio. I mogu da prisluškujem ko je... Mogu, ali necu... Još samo malo. Evo, ovo je zadnja recenica...
    Mogla bih da ga poljubim, u celo, verovatno, da mu obrišem suzicu, i da ne treskam vratima, samo zato što mi je rekao da nije stigao da se vidi sa mnom jer je imao "zajebavanja"...
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Sve za ljubav

    Za ljubav one koju volim, bih uchinio sve shto ona zheli... Pokushao da joj skinem zvezde sa neba, i mozhda da joj uberem cvetak sa neke udaljene planetice...

    A shta sam do sad uchinio? Pa... Nishta posebno... Izmasiram je kad je boli vrat i ledja, ako je bolesna, lechim je, kuvam chaj, i supice... Doneo joj doruchak u krevet, i hranio je kao malu bebicu... Sve ono shto je valjda normalno...

    Ali u takvoj emisiji... Ufh... Nema moja intima shta da trazhi na TV-u, da drugi gledaju i komentarishu... A, ne...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Sve za ljubav

    Spreman sam na mnogo da bi pokazao ljubav , osvojio i sacuvao ....... ali apsolutno nisam za te tv bljuvotine tipa "sve za ljubav" , nekako mi nesto sto je velicanstveno i sveto poput ljubavi emisije tog tipa srozavaju,pretvaraju u obicnu farsu za siroke narodne mase ispranih pogleda na stvarnost
    Possibility of dream come true makes life worth living.....
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Sve za ljubav

    Citam vase poruke i setim se da ja svoje misljenje o ovoj temi uopste nisam napisala (sram da me bude ), pa se osecam duznom da to i uradim.

    Kada bih rekla da bih ucinila sve za ljubav mog dragog ili neke druge osobe koju volim, neko bi se sigurno nasao sa pitanjem na koje bih ja odgovorila pa dobro, to ne bih. Dakle, ipak ne sve, ali mnogo, mnogo toga bih bila u stanju da ucinim da usrecim osobu koju volim, da joj izmamim osmeh i ucinim je zadovoljnom, da je nekada iznenadim... Sve su to neke sitne stvari, ali one cine zivot, i mali znak paznje moze da ustalasa osecanja i usreci nekog do koga nam je stalo.

    Citat LilShizle kaže:
    Mogu i da mu napravim dorucak. Kad je bal nek je bal, razumeš? Jaja na oko, koja kriškica sira, i kafa sa prilicno mleka. Može nemućeni nes, baš kako on to voli.
    Mislim da momcima, kao i nama devojkama, vise znaci "dobro jutro" sa kafom i doruckom u krevetu nego 1000 volim te, ili neko dokazivanje ljubavi pred kamerama. Sto se tice te emisije, ne pratim je redovno, ali ne mogu da kazem da ne pogledam nekad, i uvek se pitam da li su neki od dogadjaja stvarni ili je namestaljka. Onda se zapitam, zasto bi neko oprostio prevaru (ili nesto slicno) samo zato sto mu je oprostaj trazen pred kamerama? Ako neko zeli da oprosti, da se vrati, ucinice to i u bilo kom trenutku koji ne mora da bude tako "grandiozan" (iako im je jedan u 100 priloga takav). Dakle, ne bih se prijavila za tu emisiju da bih nekom izjavila ljubav (to mogu i na vasem sajtu )!
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Sve za ljubav

    Slažem se da je u jednom svom značenju ova emisija bljutava. U drugom je duboko dramatična i potresna.
    I da sada odgovorim na pitanje.
    Da, prijavila bih se. Ali ne da bih nekom izjavila ljubav, ne da bih vratila dečka, muža, ne da bih bila zaprošena pred auditorijom znatiželjne Srbije i dijaspore, ne da bih nekom o trošku neke televizije načinila iznenađenje.
    Da sam u situaciji da ne znam oca, majku, sestru, da me je život iščupao iz neke "normalne" sredine koju su moji vršnjaci imali, da sam pokušala sve da pronađem bližnje ili one koji su trebali da mi budu bližnji i nisam uspela, da mi je emisija ovog tipa dala nadu da ću ih ipak nać,... Da, verovatno bih se prijavila.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Sve za ljubav

    Ne,nikada.Vjerovatno za to treba dovoljno hrabrosti koju ja nemam....Ipak,malo mi je ljepse ovako u 4 oka nego pred publikom...
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Sve za ljubav

    Spremna sam da ucinim sve za ljubav, ako mi je do nekog stalo!!! Znam da se borim za osobu koju volim i takodje sam najsrecnija kad ucinim nesto lepo za svog voljenog! To moze biti i neka sitnica. ali sitnica za koju znam da njemu znaci!!! Tako da ne moram da ga bacam na tlo i skidam zvezde s'neba, a pogotovo da mu pred hiljadama ljudi kazem da ga volim! Tako da je odgovor, da se ne bih nikad prijavila za tako nesto, a ne bih ni zelela da mene neko tako iznenadi!!!

    Mada, moram priznati, gledam tu emisiju, i desava mi se da me neka prica ras-sentimentalise, ali to je lepo kad gledam druge! A i Milan je lud, volim da se smejem njegovim odvalama, posebno u drustvu moje cimerke!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Sve za ljubav

    Ne bih se nikad prijavila,jednostavno mi je previše neukusno sve što ta emisija predstavlja,nisam ja željna toga da mi pokaže koliko me voli pred kamerama,da isto uradi na sred pijace,verujte bila bih srećnija,ustvari bitno je da ja tu ljubav osećam svakog dana,na bilo kom mestu,svuda oko mene,...reflektori su varka,nestane struja,i gde je ljubav,u mraku?
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Sve za ljubav

    Kao prvo nikad se ne bih prijavila za tu emisiju...jer isuviše mi je sve to patetično...
    Ono što moj dragi želi da uradi za mene, može i bez kamera i bez očiju drugih...bez bespotrebne dramatizacije...
    Zašto dozvoliti sebi da nešto što želiš i što učiniš za tebi dragu osobu neko drugi posmatra sa prezirom, podsmehom...
    Neke stvari trebaju ostati intimne...neka osecanja treba samo mi da delimo...A ne time da se sladi neko drugi...
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Sve za ljubav

    Nema teoretske šanse da bih se prijavila ni u tu emisiju, kao ni u "48 sati svadba" i sl. Prosto, mislim da je krajnji neukus to što neko deli najintimnije trenutke sa milionskim gledalištem. Kao, nije mogao da ode sam i nađe majku koju nije nikad upoznao, ili brata koji je ne-znam-gde, a nisu se videli od rođenja... Gluposti! Ne mogu da shvatim te ljude. Za Šašinu ljubav mnogo bih učinila, ali ne bih od toga pravila cirkus .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Sve za ljubav

    Spremna sam i sve činim za ljubav, ali ne bih se prijavila u tu emisiju.
    To mi je skroz bezveze,mislim na taj nacin pokazivati nekome da vam je stalo do njega, ma daj to su ciste gluposti i sve mi je to
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Sve za ljubav

    ...prijavio bih se momentalno da imam problema sa neuhvatljivom....baš je romantično to sve ....
      Vrh

Slične teme

  1. Ljubav! Sta je to???
    Autor mikivs u forumu Ljubav
    Odgovora: 286
    Poslednja poruka: 01.02.2015, 18:30
  2. Zašto kažeš ljubav...
    Autor SansRomantic u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 01.08.2012, 00:54
  3. Ono kao ljubav
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.06.2012, 16:09
  4. ljubav ili ...
    Autor bly u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 15.07.2008, 14:50
  5. A gde je tu Ljubav?
    Autor SansRomantic u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.09.2006, 15:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •