Vesela politika - Strana 16
Strana 16 od 23 PrvaPrva ... 61415161718 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 226 do 240 od ukupno 334
  1. #226

    Odgovor: Vesela politika



    NašE krem društvo


    Strategija (proširene) Vlade: da mudrost, pamet, kultura i pare ostanu u zemlji.. da po svetu šire naš ugled
    i nastave da vladaju




    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #227

    Odgovor: Vesela politika



    ____________

    e jado... "vučJa"
    pi
    i francuzi te provalili


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #228

    Odgovor: Vesela politika




    Boki1 i Boki2 (na paradi&estradi poznatiji kao No.Zero i No.Trtin)

    udarnički rade na očuvanju standardno dobrih, a od sada i toplih dobrosusedskih odnosa na relation Serberbia and MaCedonia





    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #229

    Odgovor: Vesela politika







    ************************************
    "Ne znam kako su provalili da o spoljnim poslovima nemam pojma radio sam, ponašao se i lupetao..sve isto kao šef

    jeBenti i francuZsku diplomatiju i moje ministarstvo i sva moja putovanja.. i mene
    Jedan je Tadić!!!"

    Tadić Taadiić Taaaadiiiććć... !!!



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #230

    Odgovor: Vesela politika



    Maljciki ,,,,,a da zaigramo jedno Kozacko kolo ?!
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  6. #231

    Odgovor: Vesela politika

    Proširenje Op_Tužnice

    PaSS Dzukelić-Dejanovićka objavila je na zadnjoj sednici, da zvanična Srbija ni za generala Ratka neće imati milosti.
    Naime, i on će platiti proPisanu kaznu Novog Zakona o pušenju&gušenju.

    saZnajemo: Ministar policije je, sa 5.000 operativaca, tražeći generala Ratka, uspeo da pronađe njegovu (optužujuću) sliKu,
    koja je pokrenula burnu trodnevnu skupštinsku polemiku,
    na temu:
    "Da li se opTuženikova slika smatra: slikom penzionera, generala, fizičkog lica, pravnog lica ili pak slikom s'likom institucije?!"
    Većinska zadrigla demokraCka vladajuća tela ministara glasača, u preglasavanju su nadglasala mršava opoziciona tela i njihove kilave glasove
    pa je zaključeno :


    U IME NARODA

    da će Ratko, čim će ga se uhvatiti, pre haŠkog izručenia majci Srbiji kaznu imati platiti 50.000.000 CSD
    kao i svaka fabrika, firma, organizacija tj. institucija.



    PreCedniCin coment:
    Nije dosta što nam (pe)deset godina beži, što zbog njega (šeZ)deset godina ne može da se "uđe" u EUroopu,
    nego naš'o još i ovaj Zakon da nam krši.

    __________________

    NovinarOv coment:
    To brateeeee, institucijo pssst nađi se negde i s'onom institucijom Džulijanom,
    pa dođite zaEdno da im ga svima lepo iznaKršite
    sve rupe ()
    sve zakone
    sve zaklone
    sve paraVan/e

    i kompletnu kontzeptziju yeeeee
    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 02.12.2010 u 15:28 Razlog: tOčka

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  7. #232

    Odgovor: Vesela politika



    hohoho..ho .. znam za jadac.. zato sam sve medije i stavio pod Mlađinu šapu


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  8. #233

    Odgovor: Vesela politika

    Evropski upitnik za Srbiju sa 2483 pitanja.. stig'o šleperom




    Evo malog (ali epohalnog) dela exkluzivnog intervjua novinarke Bekove Italijanske Politike, sa našim predsednikom,
    (zatrpanim pitajućim EUmaterijalom)


    Evo vidite, ja sam sam, bez ičije pomoći odgovorio na tri najvažnija pitanja
    1. Da li ste ponosni što ste predsednik?
    - Ne, ja sam homopolitikus. Samo radim pos'o.
    2. Da li je Vlada ponosna što je Vlada?
    - Ne, oni su homopolitikusi. Samo rade pos'o.
    3. Da li se narod možda oseća besKorisno što više niko nema (ni kuću ni) pos'o, a sve odrađujete vi i vaša Vlada?
    - Ne. Oni znaju da smo mi vredni homopolitikusi koji su tu i došli da odrade i posvršavaju sav pos'o.
    .. za njihovu korist ... naravno


    novinarka Bekove Italijanske Politike: Lepo ste to odgovorili, ali.. načula sam da je nešto trulo u državi Srbiji?
    naš predsednik: Rekao sam vam isuviše, a sada me izvinite..
    žurim s'ivicinom operativom na tromeđu Nikaragve Hondurasa i Kostarike da nađemo mladića.
    hmm.. ali, otkriću vam samo još to, da će na ostatak od 2480 pitanja, odgovoriti 2480 (od 6894) expertskih lažova.. pardon
    ministara moje Vlade .

    novinarka BIP: Jao, hvala vam mnogo
    naš predsednik: Nemojte mi se zahvaljivati, ja sam homopolitikus.. to mi je pos'o.
    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 04.12.2010 u 17:29

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #234

    Odgovor: Vesela politika

    Posle ovog incidenta
    PINK tele Vizija je u SKUPštinu poslala ekipu "Sve za ljubav", koja je rešila sve op-po zicione nesporazume i nesuglasice.


    evo rezultata




    SRBIJAAAA


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #235

    Odgovor: Vesela politika




    Ima se Može se

    Frapantna (tajna) Akcija SrpskeAntiVikiliksističkeAntiTerorističkeAvangardneMilicije
    __________________________________________________ ____


    Monday, December 06,2010
    Time 05:49:32
    Location Serbia, Belgrade, Ivica's laptop
    From Police ministarko Ivica for State sekretarka Klintonka
    Objekt Encrypted secret dispatches
    Content Email: Diar Hilary STOP pležr mi je tajno i šifrovano Vas obavestiti STOP da će od tudej, naših 5.000 Paradnih specijalaca STOP 6.000 Ratkovih snoopy operativaca STOP kao i novih 8.000 Đilasovih komunalaca STOP dobiti new uniforme, new oznake, new iznose dnevnica i putnih troškova STOP (naravno iz budžeta)STOP
    i krenuti u new zadatak - u potragu, po tragu STOP AsanŽ Žulijana. SilovateljaSTOP
    GudBaj and Dont wori STOP Moj SPS, Vaš ja, i moj..... lapSTOP


    Izvor: strogo pov.

    ____

    KLIK


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #236

    Odgovor: Vesela politika



    nova obuka ,organa reda
    ajde,nema zabusavanja

  12. #237

    Odgovor: Vesela politika




    The Best Džokeji Srpske Apokalipse* 2010

    Dva žeStoka jahača i dve žeStoke jahačice


    iiiiiiihhhaaaaaaa......




    Legenda: * - ime kobile, u narodu poznatije pod imenom budžet
    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 10.12.2010 u 11:24 Razlog: ime kobile koje nema na sliki

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #238

    Odgovor: Vesela politika



    Ajmo onu nasu !!

    Moze , Care !!

    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #239

    Odgovor: Vesela politika

    Speedway to Oslo

    Nezaštićeni i požrtvovani ZaŠtitnik građana (koji u silnom speedu nije stigao ni u kabinu uć)
    na krovu Vladinog kamiJona do Vladinog aviJona



    **************
    A, hu iZ FanĐo za volanom???...P'lično on glavni vozač/ložač Vlade

    ... ta ta ta taaaaaa...




    ___________


    Građani su spašeni!

    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 11.12.2010 u 13:53

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  15. #240

    Odgovor: Vesela politika





    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 16 od 23 PrvaPrva ... 61415161718 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Posao ili politika?
    Autor shacky u forumu Posao
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 21.03.2012, 21:54
  2. Verske zajednice i politika
    Autor Lady S u forumu Politika
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 27.03.2009, 14:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •