Gay sex - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 99

Tema: Gay sex

  1. #16

    Odgovor: Gay sex

    Citat Meggy kaže:

    Aman !? Znaci, napaljenost sa jednim muskarcem isto da mnozimo sa dva? Nesto mi tu ne stima
    Pa neshto shto kod nas shtima ne mora da shtima kod vas, znate vi ste zzene mi smo mushkarci (am i brilliant or am i brilliant?)! osim u visecem kataklingeru kod nas, a koji vi ne posedujete, ima josh po neka psihofizichka razlika.. Da ih nema ne bi bili to shto jesmo.

  2. #17

    Odgovor: Gay sex

    Ma opusteno, zasto bi se raspravljali sa muskim mozgovima, mislim, pa to je malo zamorno ako je vama takva satisfakcija sa dve ribe odjednom to mi mozemo samo da ispostujemo ili da se raspravljamo u nedogled! Ja licno, o tome nemam stav, svako ima pravo da voli ono sto mu pricinjava zadovoljstvo!

  3. #18

    Odgovor: Gay sex

    Pa o tome se i radi! Kako da definishesh neshto onome ko nema predispozicije da shvati, bez uvrede... nema veze sa inteligencijom .. jednostavno smo razlichiti po tom pitanju.. Jedino da ti kazem to je od prilike kao volish da jedesh sladoled, al josh vishe volish dva sladoleda...

  4. #19

    Odgovor: Gay sex

    Citat Meggy kaže:

    Aman !? Znaci, napaljenost sa jednim muskarcem isto da mnozimo sa dva? Nesto mi tu ne stima
    "Aman! Cest uzvik u sevdalinkama."
    Ako ste odlucile da se pravite blesave i da ne kontate nista, ok, moze i tako.
    Stvari su, vezano za ovu problematiku, sasma jednostavne.

  5. #20

    Odgovor: Gay sex

    Zivele nam zene, koje nedozvoljavaju da postanemo planeta pedera,mnogoih ima od vrha do dna

  6. #21

    Odgovor: Gay sex

    Zasto se toliko gadite sexom izmedju dva pola? To vam je isto kao kod suprotnog pola.Samo u zavisnosti kako gledate na te stvari,da nekazem kako ste vaspitani i da niste malogradjani.Smatram da svako ima pravo da radi u svojoj sobi sta god zeli,verujte mi,ima jos gorih ljudi,koji rade jos gore stvari,pa ih ipak ne podrazumevamo.
    Ne opravdavam javno eksponiranje,iako sam i sam Gay,ali samo zelim mentalno prihvacanje od starne nase usrane drzave.Ipak smo mi Vojvodina,jaci smo i kulturno,a i mentalno.

  7. #22

    Odgovor: Gay sex

    Citat orfeus kaže:
    Zasto se toliko gadite sexom izmedju dva pola? To vam je isto kao kod suprotnog pola.Samo u zavisnosti kako gledate na te stvari,da nekazem kako ste vaspitani i da niste malogradjani.Smatram da svako ima pravo da radi u svojoj sobi sta god zeli,verujte mi,ima jos gorih ljudi,koji rade jos gore stvari,pa ih ipak ne podrazumevamo.
    Naravno da svako ima pravo da u svojoj sobi radi šta god mu volja, posebno ako pored sebe ima još jednu osobu koja dobrovoljno radi šta god joj volja... To niko ne spori, pa čak ni osoba koja je postavila temu.

    Da li bi ikada probali sex sa osobom istog pola, i pod kojim uslovima? Ako ste vec probali, kako je bilo?
    Kao što vidite, tema je postavljena tako da zahteva lične stavove da li bi probali ili ne, te svako ima puno pravo da se zgrozi, zgadi, ali i da se oduševi nad idejom gay sexa.

  8. #23

    Odgovor: Gay sex

    Citat orfeus kaže:
    Zasto se toliko gadite sexom izmedju dva pola? To vam je isto kao kod suprotnog pola.Samo u zavisnosti kako gledate na te stvari,da nekazem kako ste vaspitani i da niste malogradjani.Smatram da svako ima pravo da radi u svojoj sobi sta god zeli,verujte mi,ima jos gorih ljudi,koji rade jos gore stvari,pa ih ipak ne podrazumevamo.
    Ne opravdavam javno eksponiranje,iako sam i sam Gay,ali samo zelim mentalno prihvacanje od starne nase usrane drzave.Ipak smo mi Vojvodina,jaci smo i kulturno,a i mentalno.
    Ovde niko nije omalovazavao gay populaciju niti je tema "Kakav stav imate prema homoseksualcima" vec "Da li biste probali, pod kojim uslovima i ako jeste kako je bilo?" Drago mi je da se posle silnih postova istomisljenika na ovoj temi nasao neko ko misli drugacije, i zaista bih volela da cujem kakva su iskustva? Sta je drugacije i zasto? Zasto je nekim ljudima privlacniji isti pol? Mislim da mnoge clanove zanimaju odgovori na ova pitanja, uostalom, zanimaju mene. Ovo je tema na forumu Erotika i sex sto znaci - samo opusteno bez ustrucavanja

    Kao sto sam vec rekla...
    Citat Ja kaže:
    Meni je malo neshvatljivo da muskarci uzivaju u analnom sexu, iako jeste tako, i prosto me ne privlaci scena blow job sa dva muskarca. Sta vise, stomak mi se prevrne. Mislim da mi ne bi bio problem da se druzim sa homoseksualcem
    Nemam apsolutno nista protiv homoseksualaca, niti smatram da im treba uskratiti bilo kakva prava, ali me jednostavno takve scene ne privlace. Vec sam na jednoj temi napisala
    na ovom sajtu i ovom forumu SVI clanovi su ravnopravni bez obzira na godine, naciju, versko i seksualno opredeljenje
    i dalje tako mislim. Ako se bilo ko od clanova zbog postova na ovoj temi osetio prozvanim, omalovazavanim ili na bilo koji nacin etiketiranim od strane drugih clanova, ja koja sam postavila temu, zahtevacu od administratora da bude zakljucana ili cak i obrisana.
    Evo, promenila sam potpis

  9. #24

    Odgovor: Gay sex

    Citat orfeus kaže:
    Samo u zavisnosti kako gledate na te stvari,da nekazem kako ste vaspitani i da niste malogradjani.
    Ja sebe ne smatram malogradjankom zato sto mi se gadi sex izmedju osoba istog pola, niti imam ista protiv homoseksualaca dok god se ne exponiraju, ali me zato itekako nervira sklonost pojedinih persona da nazivaju malogradjanima (i homofobima) one ljude koji bas i nisu simpatizeri homoseksualaca. O njihovim pravima mozda na nekoj drugoj temi, da ne bismo ovde otisli u offtopic
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #25

    Odgovor: Gay sex

    Samo razmisli da i neke zene uzivaju u analnom sexu.Isti je princip vodjenja ljubavi ili uzivati u sexu kao i kod str8 osoba,samo sto se penis nalazi u drugoj rupi.
    Dokazano je,a mozda ste bili u toj situaciji,ili pak culi da,kada muskarci vode ljubav sa svojim devojkama i kada ih devojka uhvati za jedan deo guze,brze svrse nego obicno!
    Npr.meni je neshvatljivije da osoba bude bisexualac(i ako ne gledam to kao opredeljenje),gadnije je biti u vezi sa takvom osobom.Ovako znate da necete biti u sexualnoj vezi sa gay osobom,ipak je takva osoba opredeljena za samo jedno,a ovako postoji bojaznost da vam decko uziva u sexu i sa muskarcem.
    Nemam nista protiv homofoba i javno se izvinjavam ako sam nekoga uvredio iskrenoscu.Ali oni koji potenciraju ili koji se gade homosexualaca,cinjenica je da nisu dobro proucili neke stvari iz opste kulture,sto nisu vaspitani kako treba,ili su pak tipicni Balkanci.
    Opet kazem da ne potenciram svoju sexualnu opredeljenost,ali isto tako ne ocekujem da me svi vole i da mi govore:Bravo!!! Odabrao sam tezi put ka prihvacanju,ali to sam ja.

  11. #26

    Odgovor: Gay sex

    Citat orfeus kaže:
    Dokazano je,a mozda ste bili u toj situaciji,ili pak culi da,kada muskarci vode ljubav sa svojim devojkama i kada ih devojka uhvati za jedan deo guze,brze svrse nego obicno!
    Moze bit' da je do mene, ali ja ne vidim kakve veze ova konstatacija ima sa homo/heteroseksualnoscu

    Ali oni koji potenciraju ili koji se gade homosexualaca,cinjenica je da nisu dobro proucili neke stvari iz opste kulture,sto nisu vaspitani kako treba,ili su pak tipicni Balkanci.
    Mooolim? Znaci, moram da ih volim i da su mi slatki i simpaticni, jer u suprotnom patim od nedostatka opste kulture, vaspitanja i cega god vec?

    Kad sam pocela da citam post, kontala sam da si sasvim nenapadan... vidim ja da se ni ti ne razlikujes puno od ostalih


    I tebi je neshvatljivo da osoba bude biseksualac, a kritikujes one kojima je neshvatljivo da je neko homoseksualac?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #27

    Odgovor: Gay sex

    Citat Orfeus kaže:
    Npr.meni je neshvatljivije da osoba bude bisexualac
    Ok shvatljivo ti je da je osoba homoseksualac, da uziva u seksu sa osobama istog pola, ali ti nije shvatlivo da moze da uziva i u seksu sa osobama suprotnog pola. Zasto ti to nije jasno, to je samo mix dva stava koje podrzavas, samo sto se penis nalazi u drugoj rupi ali bude u situaciji da ide i u prvu. (mislim da je rupa verovatno jedan od najgorih naziva, al ajde )
    Ali oni koji potenciraju ili koji se gade homosexualaca,cinjenica je da nisu dobro proucili neke stvari iz opste kulture,sto nisu vaspitani kako treba,ili su pak tipicni Balkanci.
    Malo si propustio poentu, ovde se izrazavaju stavovi i svi imaju prava na to.
    Sa druge strane opsta kultura i vaspitanje treba da promovisu toleranciju, a to sto ti trazis je malo vise od tolerancije, ne vidim zasto bi ja prema homoseksualcima trebalo da imam ista vise od toga???

    Odabrao sam tezi put ka prihvacanju,ali to sam ja.
    Pa koliko sam ja shvatio niko ovde nije napadao tvoje seksualno opredeljenje, ali nevidim zasto bi neko sada morao da vice, Bravo, Bravo, to je tvoja stvar, ako ti trazis od nas potvrdu tvog izbora, koji se sto se mene tice ne razlikuje od ostalih, onda i ostali ljudi treba da idu okolo i traze da ih neko tapse po ramenima, kao super ti je seksualno opredeljenje, odlicno si odabrao????
    Poruku je izmenio Mind_reset, 31.08.2006 u 19:31
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  13. #28

    Odgovor: Gay sex

    Sorry,ako sam te uvredio,nije mi bila namera.Veruj mi,razlikujem se od ostalih,pocevsi od moje sexualne orijentacije.
    Nemam nista protiv bisexualaca,ali mi se stomak ne prevrce od njih,kao sto se nekima prevrce od homosexualaca.U tome je razlika i poenta.Verovatno ce jos u narednih 100 i vise godina ostati pojedincima neshvatljiv gay zivot i mozemo raspravljati u nedogled.Jos jednom izvini,stvarno mi nije bila namera da te uvredim.

  14. #29

    Odgovor: Gay sex

    Ne ocekujem da me ljudi potapsaju po ramenu,a po gotovo da ocekujem lepe reci na ovu temu.Verovatno me nisi dobro shvatio,ali razumem sex izmedju suprotnog pola,a po gotovo razumem sex izmedju istih polova.Tako da mogu "raspravljati" i o jednom i o drugom.I dalje smatram da sam krenuo tezim putem ka prihvacanju(ne da ocekujem blagoslov ili tapsanje po ramenu),jer u suprotnom,ne bih se raspravljao u vezi gay zivota ili opredeljenja.

  15. #30

    Odgovor: Gay sex

    Citat Lady in red kaže:
    Da li bi ikada probali sex sa osobom istog pola, i pod kojim uslovima? Ako ste vec probali, kako je bilo?
    Nemam ništa protiv homoseksualaca niti biseksualaca (bili oni meni živahni i veseli, i ne napadali me), ali za sada ja nisam ta. Dakle, nisam probala niti imam želju za tim. Ali, naučila sam da se jako dobro držim one "Nikad ne reci nikad", pa ostavljam mogućnost (mada verujem da je ona jako, jako, jako mala) da mi jednog dana nešto klikne u glavi i da to poželim.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •