Gay sex - Strana 7
Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikaz rezultata 91 do 99 od ukupno 99

Tema: Gay sex

  1. #91

    Odgovor: Gay sex

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    aooo,aj me pusti molim te..ae casti ti..ja sam rekao swoje misljenje ,nisam nikog uwrijedio,uostalom widjela je m nekoliko puta owu temu,pa mi ne reche to..da sam pogrijesio bio bi opomenuT...nego znam ja sto je tebe..
    normalno sam izrazio SWOJE NESLAGANJE SA NJIM..
    Egzotik ono je bila opomena ako nisi dobro shvatio a nisi kao ni ostalo
    Tvoj odnos prema meni lično nema nikakve veze sa ovim jer ja nemam nikakav odnos prema tebi kapiš?
    Svaka dalja rasprava koja nema veze sa ovom temom biće brisana!

  2. #92

    Odgovor: Gay sex

    ne bih mogla, volim isključivo muškarce..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  3. #93

    Odgovor: Gay sex

    egzo:
    pa onda cijeli 'zvezdin sever' su potencijalni gejewi
    mish,ne budi smijeshna,kako bzw zakljucak
    Sever u usta ne uzimaj...isto tako su i ovi varvari potencijalni(ili možda nisu potencijalni )

    mish:
    Ne volim ljude koji nikad ništa ne popiju od alkohola. Uvek mi je prva misao da su skriveni alkoholičari. Analogno tome, oni koji su jako, jako veliki protivnici gay sex-a mi nekako deluju kao potencijalni pripadnici gey populacije.
    danas 18:37
    Što se ovoga tiče,donekle je i tačno...mada meni lično to izaziva muku i tera me na povraćanje(elem,ko klinac imao sam priliku
    u jednom parku da vidim nešto sl.,mi imali neka svoja posla tamo,kad ono frajeri u začetku,zamalo peglu da bacim,a epilog bi naravno bio još jedan akt mržnje prema gay populaciji,nego sreća njihova nismo ih stigli...tako da sam tu i definitivno skapirao da nesam od takvih,no doubt )

    Znači da probavam ne bi,kod žena mi ne smeta sve dok im je opredeljenje bi ,a što se tiče muškaraca,nek se sele u severne krajeve evrope,tamo im je to in,ili nek se zavuku u neku rupu,pošto se velikom procentu ljudi od toga povraća(naravno,devojke ovo za vas ne važi,vi kad god hoćete,di god hoćete )

    Pa me sad razapnite,recite da sam licemer,šta god,jednostavno takvo je moje viđenje te tematike


    što se tiče ovog jurenja za njima,bio sam još uvek mlad i glup,danas bi ih slikao,stavio na net i pozvao policiju,mislim da bi im to bilo mnogo gore nego ne znam koje batine...

  4. #94

    Odgovor: Gay sex

    Uprolazu,ja sam zwezdin delija weci od cijelog severa zajedno,da znas tOsad upamti To
    pa i ja kazeM,zene lezi bezi,uwjek cu podrzati i uziwati u njihowom Rabotanju medjusObno
    ali muskarci su muskarci,i zato je to bolesnO

  5. #95

    Odgovor: Gay sex

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku


    Što se ovoga tiče,donekle je i tačno...mada meni lično to izaziva muku i tera me na povraćanje(elem,ko klinac imao sam priliku
    u jednom parku da vidim nešto sl.,mi imali neka svoja posla tamo,kad ono frajeri u začetku,zamalo peglu da bacim,a[U] epilog bi naravno bio još jedan akt mržnje prema gay populaciji,nego sreća njihova nismo ih stigli...tako da sam tu i definitivno skapirao da nesam od takvih,no doubt


    što se tiče ovog jurenja za njima,bio sam još uvek mlad i glup,danas bi ih slikao,stavio na net i pozvao policiju,mislim da bi im to bilo mnogo gore nego ne znam koje batine...
    I sad si ti nas ubedio da si kao straight, ispravan , moralan pa bi malo da delish pravduz tamo gde te niko ne pita za mishelje.
    To što si ti skapirao,budi siguran da nije ono što misliš da jeste. Glumljenjem inkvizitora, samo pokazuješ da ti podsvest šalje poruke koje nisi kadar da rastumačiš. Ako si toliko siguran u sopstvenu seksualnost zašto si toliko uplašen od tudje?
    Namerno kažem uplašen, jer samo strah nas nagoni da upotrebimo silu.
    Sve ostalo je (psiho)patologija.
    Koja ti očigledno ne manjka
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  6. #96

    Odgovor: Gay sex

    I sad si ti nas ubedio da si kao straight, ispravan , moralan pa bi malo da delish pravduz tamo gde te niko ne pita za mishelje.
    To što si ti skapirao,budi siguran da nije ono što misliš da jeste. Glumljenjem inkvizitora, samo pokazuješ da ti podsvest šalje poruke koje nisi kadar da rastumačiš. Ako si toliko siguran u sopstvenu seksualnost zašto si toliko uplašen od tudje?
    Da ubeđujem bilo koga u moju opredeljenost nit imam nameru,nit potrebu,a za mišljenje se u ovoj temi svi pitaju,a činjenica da ako je neko protivnik toga mu se odma nalepi etiketa gay-a nad gay-evima kod mene ne prolazi,nit me dotiče...A što se tiče deljenja pravde,za to su tu organi reda i mira(seks na javnim površinama tipa park mislim da je zabranjen,bar mislim,nadam se da nisam u zabludi)

    btw,moraću da te sparim sa jupijem na temi koga bi s'kim,pa se ubeđujte šta je istina,a šta laž,a strah i odbojnost su dve različite stvari,jer ne mora svaka odbojnost da bude iz straha...
    npr.
    priđe ti mala krezava karikatura na ulici i pita da odete do njegovog stana da se po'ebete
    Ti odbijaš zato što ti je odbojan(odvratan),ili se bojiš da ti se podsvesno sviđa?

    Namerno kažem uplašen, jer samo strah nas nagoni da upotrebimo silu.
    Sve ostalo je (psiho)patologija.
    Koja ti očigledno ne manjka
    Što se tiče upotrebe sile,za to su po meni bili više odgovorni taj posao kojim smo bili tamo ,nego bilo šta drugo,a i godine koje sam imao tada

    I zamisli,ja nisam od onih persona koje se užasavaju nasilja apsolutno uvek(ne kažem da sam nasilan tip 100% vremena),a nisam ni savršen kao puno njih što su online...

  7. #97

    Odgovor: Gay sex

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    Da li bi ikada probali sex sa osobom istog pola, i pod kojim uslovima? Ako ste vec probali, kako je bilo?
    Dakle ovo su pitanja a vaše je da na njih odgovorite i da se ne uzbuđujete previše!

    Moji odgovori su sledeći: Nisam probala i nisam zainteresovana. Jedini uslov koji bi me naterao na razmišljanje je da neko životno ugrozi moje najmilije a ovo bude uslov za spasavanje ( kako do toga nadam se neće doći, mirna sam...)

  8. #98

    06 Odgovor: Gay sex

    To je nesto naj odvratnije..i sad bi
    Sve nagore mislim o tome..
    Kao prvo nije prirodno
    Kao drugo nije normalno
    Kao trece...opet bi

  9. #99

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •