Gay sex
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 99

Tema: Gay sex

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Gay sex

    Da li bi ikada probali sex sa osobom istog pola, i pod kojim uslovima? Ako ste vec probali, kako je bilo?

  2. #2

    Odgovor: Gay sex

    Ne bih probala ni pod kojim uslovom Apsolutno me ne privlaci, cak nisam ni dovoljno radoznala da to probam. Ko voli - nek' izvoli, al' ja u tome ne vidim nista drazesno
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Gay sex

    Nikad. I ne nameravam, nema tih parica . Kao klinac sam isao da ih PEGLAM

  4. #4

    Odgovor: Gay sex

    DOK JE NA PLANETI POTENTNIH MUSKARACA SEX SA OSOBOM ISTOG POLA(BAR KOD MENE)NEMA STA DA TRAZI!!!


  5. #5

    Odgovor: Gay sex

    Korišćenje velikih slova na Forumu smatra se za vikanje. Apsolutno nepotrebno u društvu dobro raspoloženih ljudi koji razmenjuju svoja mišljenja.
    Hvala
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #6

    Odgovor: Gay sex

    Ne znam... Strasno me zanima zasto muskarci toliko vole nikada mi nije jasno sta je tu toliko lepo. Razmisljala sam o tome, mozda u nekom pijanstvu... Razmisljala sam cak i koja bi to osoba mogla da bude. Od svih devojaka koje poznajem , a sa nekom koju ne poznajem opet
    Tako da

  7. #7

    Odgovor: Gay sex

    nebi nikada probao, nemam negativan stav prema gay populaciji, nekako smatram da je to deo civilizacije kao na primer poligamija, pojave koje su prisutne u covecanstvu - pa od kad je covecanstva. Ako neko bas hoce, neka mu.

    Zasto muskarce privlaci zenska gay "scena" , pa to je bas pitanje...
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  8. #8

    Odgovor: Gay sex

    Citat Mind_reset kaže:
    Zasto muskarce privlaci zenska gay "scena" , pa to je bas pitanje...
    Auuuuu... rasprava na tu temu bi mogla biti jaaako dugacka, ali isto tako vrlo zanimljiva Bas bih volela da cujem bar neki pokusaj objasnjenja ovog fenomena (fenomena zato sto im muski gay sex stvara mucninu, a nalaze da je zenski bas prijatan )
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #9

    Odgovor: Gay sex

    Citat Lady in red kaže:
    Da li bi ikada probali sex sa osobom istog pola, i pod kojim uslovima? Ako ste vec probali, kako je bilo?
    Nemam ništa protiv homoseksualaca niti biseksualaca (bili oni meni živahni i veseli, i ne napadali me), ali za sada ja nisam ta. Dakle, nisam probala niti imam želju za tim. Ali, naučila sam da se jako dobro držim one "Nikad ne reci nikad", pa ostavljam mogućnost (mada verujem da je ona jako, jako, jako mala) da mi jednog dana nešto klikne u glavi i da to poželim.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #10

    Odgovor: Gay sex

    vako!
    Podjednako mi je nesimpatično da vidim lezbo i gay varijantu, kao i sve ostalo što odudara od onog kako sam vaspitavan. Tu spada i siledžijsko ili prekomernim alkoholom uzrokovano ponašanje.

    Ovo što se smatra da je muškarcima interesantno da gledaju lezbo zanimaciju ima verovatno jedno jednostavno objašnjenje.
    Muškarac generalno voli da vidi erotičnu ženu. Ako ima više od jedne to ga dovodi u stanje pijanstva jer vidi duplo ili trostruko ....
    Tako da bi to smatrao običnim erotskim opijanjem, a ne da su privučeni samo sexualnom igrarijom istopolnih učesnica.

    I sasvim sam blizu da za neke stvari verujem da postoji NIKAD !

  11. #11

    Odgovor: Gay sex



    Evo stidim se, sto uopste odgovaram ovdi, al' imam nesto za dnevnik da izjavim

    Da li bi ikada probali sex sa osobom istog pola, i pod kojim uslovima? Ako ste vec probali, kako je bilo?
    Nikada nisam i nikada i necu! Iskreno, nemam nista protiv homoseksulaca ( svako ima pravo na svoje seksualno opredeljenje ), al' se meni pri samoj pomisli na to

    Mislim, sta je tu zanimljivo Samo neku bolestinu mogu da nahvataju

    Zasto muskarce privlaci zenska gay "scena" , pa to je bas pitanje...
    Pa pitanje na to bi moglo da glasi: Gola zemska je gola zemska

    U prilog tome ide cinjenica da je bar 20% "onih filmova"
    odnos izmedju dveju ili vise zemski

  12. #12

    02 Odgovor: Gay sex

    Posto zivim u Kanadi ova tema uopste ne bih bila za diskusiju na ovim prostorima zbog toga sto je gay svet odavno prihvachen na ovom kontinentu
    bez obzira dali se radi o lesbian , homosexual ili bisexual orjentaciji sva tri elementa pripadaju gay familiji .
    Ja ne znam dali ce iko doci na ovaj forum i slobodno pricati o svojoj seksualnoj avanturi sa muskarcem ili zenska sa zenskom , zbog toga sto nase drustvo nije jos sazrelo da prihvati gay community .Ja sam siguran da u Srbiji ima na hiljade gay people ali su oni in the closet , a za postavljaca topica dali je neko imao seksualni odnos sa istim polim i da kaze kako je to doziveo i dali je drugacije nego sa razlicitim polovima mislim da vam niko nece odgovoriti na taj topic ukljucujuci i Orfeus-a koji je vec delimicno izasao out of closet nebi bio raspolozen da vam opise njegov seksualni odnos sa muskarcem i kako ga je doziveo ...
    Bilo bih interesantno za nas muske da cujemo od vas zenskih dali je neka od vas imala seksualni dozivljaj sa nekom zenskom posto vidim da vas ima dosta na ovom topicu ...

  13. #13

    Odgovor: Gay sex

    Samo treba razbiti Taboo-e i razgovarati o "zabranjenim" temama!

  14. #14
    svidja mi se brz i kratak odgovor.

    JA MORAM RECI DA IMAM PAR DRUGARA KOJI SU GEJ I SAMO CU RECI DA SU BOLJI PRIJATELJI OD OVIH STO NISU GEJ.
    A SREDINA U KOJOJ MI ZIVIMO PO MENI JE KATASTROFA (cela drzava)

    i da dodam : OCEMO U EVROPU ?
    STA NAS CEKA NEGO GEJ , METRO, I OSTALA CUDESA ZAPADA.

    GAY IT'S OK

  15. #15

    Odgovor: Gay sex

    Citat Mikore kaže: Pogledaj poruku
    svidja mi se brz i kratak odgovor.

    JA MORAM RECI DA IMAM PAR DRUGARA KOJI SU GEJ I SAMO CU RECI DA SU BOLJI PRIJATELJI OD OVIH STO NISU GEJ.
    A SREDINA U KOJOJ MI ZIVIMO PO MENI JE KATASTROFA (cela drzava)

    i da dodam : OCEMO U EVROPU ?
    STA NAS CEKA NEGO GEJ , METRO, I OSTALA CUDESA ZAPADA.

    GAY IT'S OK
    pogodjena je tema, ali bas ljudi i tak i tako !!!!
    svako na forumu moz' napisat sta hoce, jel ?
    i uzivajte u zivotu to je najbolja i najlepsa stvar

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •