Gay sex - Strana 4
Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 99

Tema: Gay sex

  1. #46
    svidja mi se brz i kratak odgovor.

    JA MORAM RECI DA IMAM PAR DRUGARA KOJI SU GEJ I SAMO CU RECI DA SU BOLJI PRIJATELJI OD OVIH STO NISU GEJ.
    A SREDINA U KOJOJ MI ZIVIMO PO MENI JE KATASTROFA (cela drzava)

    i da dodam : OCEMO U EVROPU ?
    STA NAS CEKA NEGO GEJ , METRO, I OSTALA CUDESA ZAPADA.

    GAY IT'S OK

  2. #47

    Odgovor: Gay sex

    Citat Mikore kaže: Pogledaj poruku
    svidja mi se brz i kratak odgovor.

    JA MORAM RECI DA IMAM PAR DRUGARA KOJI SU GEJ I SAMO CU RECI DA SU BOLJI PRIJATELJI OD OVIH STO NISU GEJ.
    A SREDINA U KOJOJ MI ZIVIMO PO MENI JE KATASTROFA (cela drzava)

    i da dodam : OCEMO U EVROPU ?
    STA NAS CEKA NEGO GEJ , METRO, I OSTALA CUDESA ZAPADA.

    GAY IT'S OK
    pogodjena je tema, ali bas ljudi i tak i tako !!!!
    svako na forumu moz' napisat sta hoce, jel ?
    i uzivajte u zivotu to je najbolja i najlepsa stvar

  3. #48

    Odgovor: Gay sex

    Gay sex ne, cak ne mogu ni zamisliti grupni seks (heteroseksualni), bas zato jer tamo moze biti i jos nekog golog muskarca sem mene!

    I necu to da mi vide deca na ulici bweeee!

    Neki dan sam video dve zene sa rukom u ruci!
    More mars, bweee, sta da kazem svojoj cerci ako priupita?

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #49

    Odgovor: Gay sex

    nisam, ali cu imati
    znam znam
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #50

    Odgovor: Gay sex

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Gay sex ne, cak ne mogu ni zamisliti grupni seks (heteroseksualni), bas zato jer tamo moze biti i jos nekog golog muskarca sem mene!

    I necu to da mi vide deca na ulici bweeee!

    Neki dan sam video dve zene sa rukom u ruci!
    More mars, bweee, sta da kazem svojoj cerci ako priupita?

    Pa da je to put u Evropu, da su tamo one i oni ( bolesni ) zasticeni ko medvedi, da propaganda kaze da su homici bili: Cezar, Aleksandar Makedonski, Spartanci, Ricard Lavljeg srca.......

    E ako su oni normalni i zravi onda smo mi ostali sta li, ludi ?
    To znaci da iz mesovite veze ne mozemo imati decu vec samo iz veze istoga pola i to usvajnjem jer je reprodukcija na ovaj zasticen nacin nemoguca.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  6. #51

    Odgovor: Gay sex

    Ova tema je komplikovana u svojoj jednostavnosti, svaka ćast domaćine (domaćice)!!

    Hm, gay... Pa pošto je ovo (na žalost još uvek) Balkan ("zemlja iz sna"), i ovde cveta retka živuljka Homo Balcanicus Vulgaris, e pa samim tim gay is not ok!!

    But, don't panic... Gay is OK!!

    Dakle sa stanovišta heteroseksualnog muškarca sa, pa recimo, dovoljno iskustva (kolko god da ga je malo je), mogu samo da kažem (subjektivno) da sve što je ljudsko nije mi strano!!

    Nisam imao, niti probao gay vrstu kontakta, ali... Pa što da ne.... Ipak sam hedonista, i volim da probam sve što potencijalno donosi užitak!!

    A i da se razumemo, u svima nama postoji latentni bi-sexualac, latentni gay, isto kao što u svakom od nas postoji i crta Edipovog kompleksa...
    DON'T PANIC

  7. #52

  8. #53

    Odgovor: Gay sex

    Citat MuadDibb kaže: Pogledaj poruku
    Ova tema je komplikovana u svojoj jednostavnosti, svaka ćast domaćine (domaćice)!!

    Hm, gay... Pa pošto je ovo (na žalost još uvek) Balkan ("zemlja iz sna"), i ovde cveta retka živuljka Homo Balcanicus Vulgaris, e pa samim tim gay is not ok!!

    But, don't panic... Gay is OK!!

    Dakle sa stanovišta heteroseksualnog muškarca sa, pa recimo, dovoljno iskustva (kolko god da ga je malo je), mogu samo da kažem (subjektivno) da sve što je ljudsko nije mi strano!!

    Nisam imao, niti probao gay vrstu kontakta, ali... Pa što da ne.... Ipak sam hedonista, i volim da probam sve što potencijalno donosi užitak!!

    A i da se razumemo, u svima nama postoji latentni bi-sexualac, latentni gay, isto kao što u svakom od nas postoji i crta Edipovog kompleksa...
    Svaka čast na hrabrosti. Veoma poštujem ljude koji se ne libe da stoje iza svojih stavova i javno ih iznose, svesni konsekvenca.
    Apsolutno se slažem.
    Štaviše, muškarci koji se decidirano groze nad sexualnim činom čiji su akteri muškog roda, imaju veliki problem sa sopstvenom seksualnošću.
    Sfera seksualnosti je suviše komleksna da bi sve bilo crno-belo.
    A to što neki neće da priznaju, mnogo govori o njima samima.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #54

    Odgovor: Gay sex

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Štaviše, muškarci koji se decidirano groze nad sexualnim činom čiji su akteri muškog roda, imaju veliki problem sa sopstvenom seksualnošću.
    Бесмислица.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #55

    Odgovor: Gay sex

    I nije bas... Ako bi ih obesio sve,pobio zato sto uzivaju u svom polu onda je koleginica svoj post zasnovala na naucnim tvrdnjama meni,a i Mikiju iz Kupinova,dobro poznatim...

    Polazim od sebe da ne bih voleo da mi je sin peder,da ja ne bih mogao... proverio sam sebe,a imao sam priliku dve godine sto je mnogo dana i iskusenja... ali na kraju ako im je lepo sto da ne...

    I mene je klinac od 25 godina koji je mislio da je neki 'ebac kudio sto sam pominjao pred njim analni sex i lizanje ekstra ribe,jer ne moze da jede i slusa to... kako 'ebu jos ce meni biti zanimljivog zivota,hvala im...

  11. #56

    Odgovor: Gay sex

    Mislim da sam prilično tolerantna prema svima koji se ne uklapaju u opšte prihvaćene standarde "normalnosti"...Zasto da ne i gay sex ako to nekoga čini srećnim? Zašto bi im iko osporavao pravo na ljubav, na zajednički život, na postojanje uopšte? Ono što mene iritira u celoj priči su neke druge stvari...Gay parade recimo koje, po meni, nisu ništa drugo do prst u oko puritancima, homofobima, nadrndanim adolescentima, a bogami i onima koji su prilično nesigurni po pitanju svoje seksualne opredeljenosti (i koji često znaju da budu suroviji nego i jedna druga pomenuta kategorija)...Skretanje pažnje na sebe po svaku cenu,bilo koje vrste za mene je znak neukusa i lošeg vaspitanja...Znači, seksanje kod kuće, a na ulici...To ipak nije stvar za eksponiranje
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  12. #57

    Odgovor: Gay sex

    Stvar ličnog izbora, koja treba takva i da ostane.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  13. #58

    Odgovor: Gay sex

    ne bi, po meni to nije prirodno, do duse kod pojedinih osoba jednostavno hormoni tako reaguju, pa ih privlaci isti pol, ali mi smeta sto sve vise homoseksualnost izlazi u javnost, samo da ne dodje do toga, da ko nije gey taj nije ni cool!!!!
    Kako je Djole Balasevic rekao '' prirodno?!?! , Ma sta prirodno, kad budem video da se dva jelena "KRPE" u sumi, e onda cu i verovati da je to prirodno", istog misljenja sam i ja!

  14. #59

    Odgovor: Gay sex

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    Da li bi ikada probali sex sa osobom istog pola, i pod kojim uslovima? Ako ste vec probali, kako je bilo?


    Koliko muškaraca uživa gledajuću dve žene kako se sexaju!?
    Da li bi isti efekat na njih imao sex dva muškarca!?

    Imala sam fantazije o sexu sa ženom. Ne u smislu da sam pritajeni homosexualac već kao nešto neistraženo a intrigantno.
    Nisam ostvarila svoju fantaziju do sada, a i slabo fantaziram o tome u poslednje vreme.
    Ne znam šta bih uradila da se nađem u situaciji da postoji mogućnost da probam gay sex.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  15. #60

    Odgovor: Gay sex

    Citat red-bull-77 kaže: Pogledaj poruku
    Kako je Djole Balasevic rekao '' prirodno?!?! , Ma sta prirodno, kad budem video da se dva jelena "KRPE" u sumi, e onda cu i verovati da je to prirodno", istog misljenja sam i ja!
    Ako ćeš tako prirodno, onda da znaš da postoje majmunske zajednice gde je seks među mužjacima normalan i svakodnevan.

    Što se mene tiče svako bira ono što voli.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •