Hajde da se hvalimo - Strana 13
Strana 13 od 14 PrvaPrva ... 311121314 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 202
  1. #181

    Odgovor: Hajde da se hvalimo

    matori je u maniru Rokija
    poizvrt'o sve muske goste
    kada su se ponapili rujna vina.
    Zene su i dalje bile na nogama.
    toliko o jacem polu

  2. #182

    Odgovor: Hajde da se hvalimo

    MENI su uspele kiflice. MENI.
    'Eeeeejjj prvi put sam mesila sama bez icije pomoci, nisam upalila kuhinju a napravila sam kiflice da se useres kako su dobre.
    Maaa, ponude za brak primam u inbox, tacno mogu da biram za koga cu
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #183

    Odgovor: Hajde da se hvalimo

    Ipak opravih sinu komp
    Doduše imam deo viška...ali ko ga šiša
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #184

    Odgovor: Hajde da se hvalimo

    Uspela sam da sa'ranim još jednu tastaturu...sinoć
    Zovite te terminator za tastature...

    Nemo' da mi se ko smejao
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #185

    Odgovor: Hajde da se hvalimo

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Nemo' da mi se ko smejao


    Jos nikom nisam razbila glavu po ovoj vrucini
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #186

    Odgovor: Hajde da se hvalimo

    Danas..nadao se vesti da sigurno ulazim u polufinale..a dobio finale- egal.
    A još juče bio proglašen autsajderom.
    "Svakoga dana u svakom pogledu napredujem" .
    Bravo JA...
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #187

    Odgovor: Hajde da se hvalimo

    Juce sam bio na jednoj od lepsih plaza...u takvom lepom, cistom i toplom moru nisam plivao do sada . Dosli prvi, a otisli zadnji ...

    Ime: IMG_20130622_100958.jpg Pregleda: 101 Veličina: 64.1 KB
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  8. #188

    Odgovor: Hajde da se hvalimo

    Odem ti ja neki dan kod "Kineza" sa svojom ćerkom jer me već danima moli da joj kupim nešto što je tamo videla.Robna kuća na nivoju ,ima sprat i fensi polukružne stepenice sa fensi gelenderom.

    I tako....natovarimo ti nas dve u korpu svakakvih krpica i krenemo dole na kasu,ja krenem niz stepenice i okliznem se lagano i kad sam videla da ću pasti ne uhvatim se za gelender da izgleda kao da se hvatam za slamku spasa nego se prepustim inerciji i lepo "overim" sedeći čak tri stepenika na guzi.

    Eto... ko ima stila i pada sa stilom
    Poruku je izmenio čista iluzija, 30.06.2013 u 22:52 Razlog: slovo ž
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  9. #189

    Odgovor: Hajde da se hvalimo

    Prebrojah sve pločice u kupatilu
    Četiri zida od poda do plafona + popločana kada
    Juče...doduše iz više navrata...
    Hm...šta li danas da brojim jer nastavljam u istom modu
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #190

    Odgovor: Hajde da se hvalimo

    Ne mogu da vjerujem da nisam prijavila pranje prozora ...doduse s jedne strane stana, ali tu stranu koristimo.
    Okrecila sam cijelu terasu, u boju vanile...i ogradu, veceras sam jednu saksiju ofarbala. Imam jos dvije...bice i nekih biljcica, ovim tempom u sezoni 2014 ...terasa je mLogo lepa. Tu se skupljamo i tracamo (pravimo se da je teta Goca gluha) ...najvise o sexu pricamo, i sve dok me srdacno pozdravlja svaki dan, znaci da je ili zena sirokijeh shvatanja ili je gluha kao sto rekoh.
    Posto se rostilj nije pokazao nekom investicijom, jer mnogo dimi i ne moze sada na svjeze ofarban zid...tako da ide elektricni.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #191

    Odgovor: Hajde da se hvalimo

    Napokon sam dobila posao sa kojim se vijam vec mesecima. Danas pocinje probni rad, videcemo za tri nedelje da li sam primljena. Mada, gazda mi je vec dao komplimenAt: "you got it born to be creative writer "
    Am I something, or am I something
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #192

    Odgovor: Hajde da se hvalimo

    Opaka sam, kao što je pisala Radmila Lazić i da, biću opak babac, biću. Ne krekećem, ne mjaučem, frkćem doduše. Bukovski, vodim te na pivo.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  13. #193

    Re: Odgovor: Hajde da se hvalimo

    Sto sam ja duhovit ...cudo jedno !!!

    Svakog meseca u nasem malom gradu bude , to jest , odrzava se ( a i recit sam ) veliki vasar koji sam cekao sa nekim posebnim zadovoljtvom i mozda bas zato mi se to slatko iscekivanje oduzilo
    Dan kao godina ...al ne mari ....jer znao sam ....vredelo je cekati.
    Naime , resio sam da malo obradujem sebe i ispunim davnasnju zelju , jos od malih nogu davnasnju , da kupim patike marke Converse".
    Jeftine al da su orginal.
    A gde cu ih kupiti ako ne na vasaru?
    I dodje taj dan , taj dugo ocekivani dan suncem obasjan ( e jesam recit i znam da sastavim rimu ) i krenem na vasar .....a ono guzva , sunce ugrejalo , nema sta nema , muzika sto uhu prija tuce iz satri ne zna im se broj... ali ne,
    nisam svratio pod nijednu satru i narucio po kile jagnjetine i ladno pivo sve usput gledajuci simpaticne igracice i nepoznatu al dobru pevacicu.
    Ne.
    Samo mi patike marke "Converse " u glavi.
    Kada je zelja jaka , cekanje dugo , namera iskrena, onda je svakom zovu lako odoleti.
    I tako , iduci kroz tu guzvu , cujem glas iz neposredne daljine : " Ajmo patike , za velike i male , za svaki dan ..."
    i probijem ae nekako do tezge i onako sav usmuran ...upitam :
    " a jel imate patike za svaki drugi dan a da su marke " Converse "?
    " Nemamo" ...rece prodavacica uz sirok osmeh.
    E jesam duhovit , cudo jedno !
    A i volim kad nekog nasmejem , jer kad nekom izmamis osmeh na licu znas da si mu ulepsao dan.

    Posle ovog mog duhovitog pitanja ( smejao sam se jedno par minuta iako su me ljudi cudno gledali ) naidjem na jednu tezgu a ono dobro poznati znak .
    Da , da, patike "converse " !
    " Kupio bih ove patike " Converse " al jel su orginal ?"
    " Jesu , kako nisu , jel vidis znak.
    Da , da , svasta i pitam ...daj mi dva komada . levu i desnu al da su obe bele boje i broj 44."
    U toj svojoj odusevljenosti nisam hteo ni da ih probam , ni da se cenjkam , vec sam odmah iskesirao 1500 dinara.
    Kada su takve patike u pitanju i jos original, onda se ne pita za cenu.
    Mada . islreno receno , nisam ih puno ni platio.
    Cak , sta vise.
    Em jeftine ...em original.

    Gde to ima ?
    Na vasaru..
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #194

    Odgovor: Re: Odgovor: Hajde da se hvalimo

    ..eto,danas sam mirno i disciplinovano stajala u cak dva reda,sto mi se nije dogodilo od onih redova iz devedesetih.Uspeh je to za mene strelca,alergicnog na redove.Ali i zabrinjavajuce,pitam se da li su konacno slomili buntovnicki duh u meni,ili sam mozda ja krivac sto onog momenta kad stupim u Intezu njima pada sistem..

  15. #195

    Odgovor: Re: Odgovor: Hajde da se hvalimo

    Ćerka koja živi u Novom Sadu, završila je studije i za nekoliko meseci se zaposlila, što je za Ginisovu knjigu, verujte uvek sam mislila kako će mi dete u gradu u kom nikoga skoro ne poznaš, dobiti posao, kome se obratiti...
    Kad ono prva šansa, zvali je sa biroa jer je jedna devojka bila u tom programu, toj firmi ali nije izdržala dve godine nego je posle prve otišla, a to je verovatno zato što se puno radi i radno vreme je svakako, tako da je ćerka uskočila u drugu godinu, i super je sve ispalo , drugu godinu finansira firma, počela je sa lepom platom, mlada je i bez obaveza što se tiče posla i na kraju izuzetno je zadovoljna.
    Zar nije za hvalu, kada vidiš srećno dete , radi ono što je i učila...ma svi smo srećni.
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

Strana 13 od 14 PrvaPrva ... 311121314 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...
    Autor Bishop u forumu Pričaonica
    Odgovora: 1086
    Poslednja poruka: 16.11.2015, 13:14
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 19.06.2011, 18:39
  4. Hajde da se dogovorimo, ali bice kako ja kazem
    Autor duga12 u forumu Ljubav
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 29.05.2011, 23:56
  5. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •